Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

seçim barajı çoktan %3 olmuş meğer ?!!

Artariel

Öne çıkan mesajlar

Rewendor said:

heparı geç de, has parti akp'den bişiler çalacak galiba, akpden ona dönen gördüklerim oldu.

şahsen ben akplileri inatla hasa oy versinler diye tahrik ediyorum. akp çöküşte, %42'yi geçemiycekler bu sefer. tabi mhpdeki dinci kesmi tamamen sömürmemişlerse. bi yerden kaybedip diğer taraftan kazanırlarsa pek bişe değişmez.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi yarın sayısal analiz sınavım var ve 40 alabilmek için şu an hiç bir sebebim yok ehüeh

Dana gibi yattım bütün gün.

Ama lineer hale getirilebilen regresyon analizi çıkacak kesin, ordan kaptım puan.

Geçerim ya, 2 dönemdir hiç ders bırakmadım, son sınavda sayısal analizde mi kalıcam..
Sosyal ağlarda paylaş

"nutella yerim" said:

Viktor said:

hepar %3 alsin hello kitty kostumu giyip gezcem, sonra bayindirlik bakanliginda ise basvurcam

her turlu geccek abi :D uzgunum simdiden

Geçen ay yazdım her türlü iddiaya giriyorum; hepar %2yi geçemez diye aranızdan iki kişi çıktı kabul eden :D Hazırlıyorum hello kitty kostümünü yavaştan; ne olur ne olmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

ombakkombak said:

"nutella yerim" said:

Viktor said:

hepar %3 alsin hello kitty kostumu giyip gezcem, sonra bayindirlik bakanliginda ise basvurcam

her turlu geccek abi :D uzgunum simdiden

Geçen ay yazdım her türlü iddiaya giriyorum; hepar %2yi geçemez diye aranızdan iki kişi çıktı kabul eden :D Hazırlıyorum hello kitty kostümünü yavaştan; ne olur ne olmaz.

ikinci Kittyimiz mi geliyor ahahaha. yan yana foto ceksinler.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...