Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Biri Anlatsın

küheylan

Öne çıkan mesajlar

hmmm..!! birisi HIM' e laf atarsa bana atmiss gibi üzerime alinip cvp weririm) cünkü o kadar hayran oldugum bi grup.. gecen nisan'da konserine gittim.. tabi konserde önüme hayvanlar gecince sadece dinlemekle yetinebildim canli performanslari süperdiiiii..! ayrica gay falan diil cünkü hmm.. kendisi bisexüel olabilir ama bi sürü kiz arkadasi vardi.. cirkinler hehe neyse.. adam bi tek gözlerine kalem cekiyo diye gay yaptilar herifi clk clk... müzik türlerini ''love metal'' diye acikladiklari icin soguyo cogu insan neden anlamam.. gercekten esi benzeri yok o grubun bu arada farkettigim bisey var finlandiyalilar cok güzel müzik yapiolar bana göre HIM basta olmak üzere sentenced olsun apocalyptica olsun nighwish olsun... hepsi iyiler...
Sosyal ağlarda paylaş

fede said:

Ren said:

Glatheros said:

bana sorarsanız, paticik bayanların ilgisini çekti ortam bozuldu. Zaten bu laf sokmaların %90 ı karıya kıza hava atarım karizma olurum, msndende linklerim bakarsın iş çıkar derdi değilse ben ne olıyım. Şu zamandır buradayım, forumda 2 bayan üye olduğunu biliyorum, emaleth ve athe zaten forumun bir formatı vardı bayan erkek derdi yoktu, çoğu zaman onlar bizden delikanlıydı, şimdi bu altertiki tipler geldi, olay boka bağladı.Ayrıca patiden Din öğrenecek arkadaş,eh be kardeşim bu kadarmı sosyopatsın, sanal alemde kendine din mi arıyorsun?
yada politika tartışması yapanlar için, hiç mi arkadaşınız yokta onla tartışamıyorsunuz bunları? burası günlük hayatta konuşulamayan geyik ve lakırdılar içindi, mesela gaming. Takside adam kestik dedikmi yada kafede bize tip tip baktıkları için burayı kullanıyorduk. o günler geride kaldı, burası daha çok altertiki çirkin kızların sivilceli ergenlerle eyleşip günlük hayatta ezilen egolarını tatmin etme yerleri oldu, ama o arkadaşlarada 1 çift sözüm var, bu kafayla nasır tutar evladım.

şu %100 doğru lan

bu dorynin din slotu vs vs başlığına mı yazıldıydı
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...