Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

'Ölürsem sorumlusu Kılıçdaroğlu'dur'

saturn

Öne çıkan mesajlar

Mr_Hand said:

Bende şeker de yok, taş gibiyim ama RTE'yi konuşurken göreyim, sesini duyayım, söylediği bişeyi okuyayım ya da fotoğrafını göreyim, sinirlerim altüst oluyor, tansiyonum çıkıyor. Taşikardiden ölürsem sorumlusu RTE'dir.

beyin patlamasından ölürsem sebebi rte'dir, her gün başka bi mindfuck yaratıyor çünkü.
Sosyal ağlarda paylaş

Tek beyin ölümü gerçekleşen teyze değil ama

said:
Biz de bu mektubu en kısa sürede Başbakan Erdoğan'a ileteceğiz

said:
Ama bu anlamda sağlık sıkıntısını yaşıyor olması ve Kılıçdaroğlu'nun buna sebep gösterilmesi, bir bakıma daha da anlamlı. Belki birçok vatandaşımızın dile getiremediği sıkıntıyı Cemile hanım dile getirmiş oldu. Biz onun isteğini Osmangazi İlçe Teşkilatı olarak yerine getireceğiz.
Sosyal ağlarda paylaş

MelvinUdall said:

"bu adam seninle benimle aynı havayı soluyor."

bu adam otobüs te ben yaşlıyım ayağına kendinden 20 yaş büyük adamı kaldırıp koltuğuna oturuyorlar.

hayat bunlara bedava evde otur otur. sonra birşey dediğinde o kadar tecavüz haberleri var diye üste çıkarlar.

bu ülkede 180 kilo teyzeme kim tecavüz eder ki o ayrı konu ama birileri dini öyle bir güzel kullanıyor ki.

bizde tayyibi görünce aynı durum var demiyoruz. bizde mektup yazalım o zaman misilleme olarak
Sosyal ağlarda paylaş

Abi çoğunuz no-lifersınız, buradan başka arkadaşlarınız yok derecek kadar az. Her aktiviteyi buradan arkadaşlarınızla yapıyosunuz. Gezme kültürünüz yok. Türkiye'yi tanıma kültürünüz yok. İnsanını tanıma kültürünüz yok. Kafanız tek bakış, insan çeşitliliğine hazır değilsiniz. Geziyorum diyeniz de tatava. Türkiye'nin her yerini gezdim diyo, ara sokakta bir esnaf lokantasına uğramamıştır mesela. Duyulmuş yerlerini görmüştür.
Sosyal ağlarda paylaş

saturn said:

Yüksek tansiyon hastası kadın,Erdoğan'a mektup yazarak, CHP liderini televizyonda izleyince tansiyonunun daha da çıktığını, ölürse sorumlusunun Kılıçdaroğlu olacağını söyledi.

http://www.haber7.com/haber/20110608/Olursem-sorumlusu-Kilicdarogludur.php

Erdoğan'da bu mektubu medya ile mi paylaşmış ?

>:D<
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...