Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

avea internet faturam

odullusoru

Öne çıkan mesajlar

ahmedinejad said:

ha sende paket varmış zaten. müşteri hizmetlerini bi ara et itiraz. ben bi ay itiraz ettim 150 lira düşmüştü faturam yine netle alakalıydı.

ne kadar gelmişti ? itiraz ederken nasıl bir prosedür izledin tam olarak neye itiraz ettin ? müşteri hizmetleri ile konuştum detaylı faturanızı görüp öyle itiraz edeceksiniz dediler. benim itirazım komple.

hiç yoksa 50 tş düşürsünler faturayı ona da razıyım.

yurtdışına çıkmadım.
Sosyal ağlarda paylaş

valla benim son 3 4 aylık faturayı göstersem acırsınız verdiğim paralara
internetten değil pek galiba benimkisi ama
bu telekomünükasyon zımbırtısına çok para ödüyoruz cidden
ayrıca paket varsa
ve paket diyelimki kotayı aştığında hızını limitliyosa itiraz edebilirsin
Sosyal ağlarda paylaş

beni fatura kesilmeden bir gece önce arayıp pakete geçmezseniz 400 lira fatura gelecek pakete geçerseniz 120 lira demişlerdi. sonra pakete geçmeme rağmen baya bi fatura geldi. adamlar hem paket ücreti almış hem de 70 mb için 150 lira fiyat biçmiş.

ona itiraz ettim 150 lirasını düştüler faturadan bi zorluk da çıkarmadılar bana.

arayıp konuş işte iyice, detaylı fatura iste mesela. maddi bir hata varsa düzeltirler. o faturada hangi hizmetten ne kadar ücret alındığı belli zaten. o varsa sende bi göstersene?
Sosyal ağlarda paylaş

ahmedinejad said:

beni fatura kesilmeden bir gece önce arayıp pakete geçmezseniz 400 lira fatura gelecek pakete geçerseniz 120 lira demişlerdi. sonra pakete geçmeme rağmen baya bi fatura geldi. adamlar hem paket ücreti almış hem de 70 mb için 150 lira fiyat biçmiş.

ona itiraz ettim 150 lirasını düştüler faturadan bi zorluk da çıkarmadılar bana.

arayıp konuş işte iyice, detaylı fatura iste mesela. maddi bir hata varsa düzeltirler. o faturada hangi hizmetten ne kadar ücret alındığı belli zaten. o varsa sende bi göstersene?

ya mesela, daha önceki faturalar hep 30-40 arası gidiyor. bu faturada daha ilk bağlantı gününden bir ücretlendirme yapılmış, daha sonraki 4 bağlantı ücretsiz, sonra bir tane daha ücretli sonraki ücretsiz saçma sapan bir ücretlendirme yapılmış. neye göre kime göre yapmışlar anlamadım.

konuştum müşteri hizmetleri ile bakacaz filan dediler ama anladığım kadarı ile ilk günden ücretlendirme başlamaması lazım. limiti aştıktan sonra başlaması lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

Bak bunu herkese yapmam :) Sen once odemeni yap sonra kavga etmeden sakin bir sekilde once sikayetvar.com'a ardindan hakem heyetine basvur ben bi paket parasi daha odeyeyim ama bunu geri odeyin diye fatura stop uygulamaniz kademeli jette yada paketsiz kullanimda varken bende niye yok de ama sakin olmani tekrarliyorum 1ay icinde cozulur genelde en azindan sonraki faturandan iade yaparlar fln. ( Bilen bilir aveadaki konumumu )
Sosyal ağlarda paylaş

DareJedi said:

Bak bunu herkese yapmam :) Sen once odemeni yap sonra kavga etmeden sakin bir sekilde once sikayetvar.com'a ardindan hakem heyetine basvur ben bi paket parasi daha odeyeyim ama bunu geri odeyin diye fatura stop uygulamaniz kademeli jette yada paketsiz kullanimda varken bende niye yok de ama sakin olmani tekrarliyorum 1ay icinde cozulur genelde en azindan sonraki faturandan iade yaparlar fln. ( Bilen bilir aveadaki konumumu )

aveadaki konumun nedir ?

bu arada avea 2 tane faturalı hattım var. biri net için diğeri konuşmak için.

bak ben size daha çok fatura öderim ilerde siz beni affedin bu seferlik ileride çok fırsatınız olur filan mı diyeyim ?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...