Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beyaz TV'de seçim gerginliği (CHP verir ayarı)

Killer

Öne çıkan mesajlar

nileppezdel said:

CHP'li de ayrı rezil, bu yüzden iktidara gelemiyor chp, savunamayıp ağzından salyalar saçarak laf ediyor adam sadece

abicim adamlar sürekli haklı tamam mı yapıcak bişi yok artık bende tartışırken normalde hiç sinir yapmazdım sakince konusurdum,kemal kılıcdaroğluyla melih gökçek oturumu gibiydi ben sakince dınlerdim karşımdaki çirkeflik yapardı.ama artık bi müddet sonra köre renk anlatmaya çalışmak gibi,adamın beyni basmıyor hiçbir şeye ve havadan iddaalar uyduruyor,sürekli bişeylerin aksini iddaa ediyor.haliyle sinirleniyosun.bende artık akp li biriyle tartışırken 2. 3. dakkadan sonra sen kim köpeksin de diye başlıyorum yanı paticikte de o yuzden pek tartışmaya girmiyorum artık banlanırım diye.eskiden hatırlarsın gayet faaldim =p
Sosyal ağlarda paylaş

abi politikacı olması önemli değil,yaşadığı diyalog aynı adamın.bi tane herif sürekli aynı şeyi tekrarlıyor,eleştiriyor ki kendısı yolsuzlugun bokunu cıkarmıs ülkenın anasını ağlatmış partinin destekçisi olarak.konusamıyosun tartışamıyosun anlatamıyosun yani.burada vidyo 2 dk lık vidyo bide belki o adam ondan onceki 40 dk dır o aptalla tartışmaya çalışıyo ve yapamıyo.politikacı daha sabırlı olmalı doğru da insan olan zaten nerdrage olur surda ahahha
Sosyal ağlarda paylaş

nileppezdel said:

CHP'li de ayrı rezil, bu yüzden iktidara gelemiyor chp, savunamayıp ağzından salyalar saçarak laf ediyor adam sadece

doğru, chp'ye başkanlık veya başkan yardımcılığı yapmış herkes böyle salyalar saçarak konuştuğu için iktidara gelemedi...

hangi dünyada yaşıyorsun onu merak ettim.
Sosyal ağlarda paylaş

chp'nin iktidara gelememesinin sebebi televizyondaki her hangi tartısma degil.. bunun uzun uzadıya sosyolojik, politik sebepleri anlatılabilir ama gerek yok yani.. Salyalar sacan ve saldırgan olan taraf cogunlukla akp.. Ama su programdaki abi trollenmis.. obur herife baktıgın zaman gotunu yayarak "chp ye oy veren adam degildir" "kopek" gibi tabirlerde bulunmus.. oburu de rage e girmis bu kadar.. bi de turk halkı sever saldırgan tavırları..
Sosyal ağlarda paylaş

tek sebep degil, bunun hic bi etkisi yok yani.. su dediginin chpye kazandırıp kaybettirdigi oy yok..

akp nin dedigi herseyde ona karsı kullanılıyo ama degisen gene bi sey olmuyo.. artık sozle turkiye'de oy hareketliligi iktidarı degistirecek seviyede degil.. hatta 2000 lerden beri degil
Sosyal ağlarda paylaş

nileppezdel said:

E tamam ben de tek sebebi bu demedim zaten ahah, öyle de anlamayın bi zahmet ^^

AKP genelde tabii ki salyalar saçan kesim, ama sen seviyeni koruyamazsan, ki bu amcamız koruyamamış hatta daha da dibe çekmiş seviyeyi, danışmanlar ordusu bir güzel kullanır bunu

abi ben de anlatamıyorum sanırım.seviye kimsenın şeyinde değil.akp nin seviyesi,yaptıkları belli ve hala oy alıyolar.akp ye oy vermeye meyilli bi adam sunu kullanmaz ki bahane olarak.
Sosyal ağlarda paylaş

abi siyaset budur zaten yani sadece laf ediyorlar ne demek?söylersin zaten bunu bunu yapıcaz,alırsın oyunu olursun iktidar,yaparsın veya yapmazsın,yaparsan durursun yapmazsan diğer partiye atarlar oyu denerler.ne bekliyolar yani chp iktidar değilken genel seçim oncesi boğaza ada mı yapıcak?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...