Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Allah çinlilerin bin belasını versin !

loop

Öne çıkan mesajlar

allah cinlilerin belasini verebilir
bela vermese bile bilimsel makale yazmaktan men edebilir

hatta yapmalilar bunu evet. cinliler bisi bulduklarinda, gelistirdiklerinde baskasina yazdirsinlar ne olur.
kendileri yazmasinlar

dunyanin obur kosesinde senko gibi adamlarlarin bir tarafindan kan damliyor bu herif ne anlatiyor nasi yapmis anlamak icin :(

bu sene cok cektim fakir cinlilerden, lanet olsun ki traffic surveliance bu cinlilerin dominantligi altinda.

hayir bide heriflerin maillere cevap verme ozelligi yok, adama diyorsun abi senin makaleyi okudum iyi guzelde ama su algoritma case spesific degil mi baska case'lerde denediniz mi test report paylasabilirmisiniz diyorsun
...

tik yok

sansliysan

No!
diye cevap atiyorlar sadece.

o yuzden bilim dunyasindan silinsin gitsin pis cinliiler.
Sosyal ağlarda paylaş

ha bide sleeping person problemine cozum buldum diyen 2cinli ve 1pakistanli vardi

gunlerimi verdim, okudum. aldim bastan yazdim heriflerin gelistirdikleri naneyi.

peki size sorarim sevgili sleeping person'a cozum buldum diyen mallar, essek gibi guclu makine 15framelik 3dakkalik videoyu yaklasik 2saatte process edebiliyorsa, herhangi bir embedded sistem nasi yapsin lan bunu!

bide tam komedi, real time demisler baslarina, lan bu nasi real time, trafikte 2saat gec gelen veri ne demek bilion mu aptal cinli?

hadi herseyi gectim, nasi kabul aldiniz siz? kim kabul etti makalenizi? nasi yayinladiniz... kimse okumadi mi yazdiklarinizi, lan olm bu calismaz, her pixel icin gaussian ile k type cluster acilmaz demedi mi buyukleriniz...

ehem
neyse

bu kadar nefret kusmak yeter sanirsam.
Sosyal ağlarda paylaş

abi onu bunu bilmem de
bunların bilimi falan hep yalan dolan hacı
stuttgart üni'de arkadaşlar var anlatıyolar, bunlar sınava giriyolarmış topluca, bi kişi sınavları hallediyo, sonra diğerlerinin kimliğini falan gösteriyomuş, birbirlerinin yerine takılıyorlarmış benzedikleri için.
üstün alman teknolojisi de ayırt edemiyormuş.
almanca bilmeden mezun olanlar var diyolla.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...