Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

TRT vs Kemal Kılıçdaroğlu

xaty

Öne çıkan mesajlar

Nicin bu kadar sasiriyorsunuz TRT konusunda?

TRT yillardir bu konuda elestiriliyor. Olmasi gereken TRT halkin televizyonu olmasi tarafsiz, yalansiz düzgün yayin yapmasi. Ama hangi organ/parti basa gelirse onun borozanligini yapiyor. Böyle gelmis böyle gidiyor.

Gazetecelere gelirsek. KK defalarca Ergenekon konusunda kim suclu ise yargilansin. Ama kurunun yaninda yas yanmasin. Dünya hukuk kurallarina göre yargilansin diyor.

Peki Sevgili Zaman Gazetesi ve RTE Borozani Ekrem Dumanli ne diyor?

"Efendim o kadar silah bulundu o kadar delil var ve Sayin KK siz Ergenekon yok diyorsunuz."

Adam böyle birsey demediki. Adam gibi yargilayin delilleri koyun cezasini verin dedi.

yine Ekrem Dumanli RTE'ye tavir koydugu icin önce terfi ettirilmeyen ve daha sonra silivriye gönderilen bir insan icin.

"Sayin KK lütfen bu iki olay birbirinden ayri seyler RTE burda yanlis yapmamistir" diyor.

5vs1 yapmisiniz vs sicmisiniz. Hadi hala KK kafasi bana göre yanlis. Sacma sapan seyler sölüyor. Ama bu kadar yancilikta yapilmaz.

Lan cikip bari RTE Padisahimiz cok yasa diye bagirsaydiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

Napolyonn said:

abi öss değil ki bu zor yerden sormuşlar diyosunuz adamlar ne merak ediyolarsa soruyolar işte sen geliyosan eğer bu sorulara da cevap vereceksin. şu anda hala izliyorum sonlara doğru geldi ama hiç öyle kıstırmaya kasmamışlar hatta kk bi ara trt dende şikayetçiyiz biz diyo adamlar bişey demediler.

Nasıl kıstırmaya çalışmamışlar ya bak Ekrem Dumanlı'nın, Kılıçdaroğlu'nun başbakanla ilgili bir şeyi yanlış söylediğini düşündüğü yerdeki surat ifadesi(dakika 22:45 git izle istiyorsan):

http://i7.photobucket.com/albums/y269/odedfehr/Adsz-1.jpg

Orda komik bişey de söylenmemiş yani kılıçdaroğlu "başbakan generale bakın şimdi nerde dedi" diyor bu herif de resimdeki surat ifadesiyle "ama başbakan orda öyle demek istemediğini açıkladı sonradan" diye giriyor. ne bu şimdi hahah surat ifadesine bak ya.
Sosyal ağlarda paylaş

idilik said:

Killer said:

sunucu da tam lisede 7/24 dalga geçilen dayak yiyen tip resmen uyuz oldum

sunucu için, ''şu maklube suratlı herif kim?'' demiş ekşiden biri. hehe, daha güzel bir yakıştırma olamazdı.

size baksak allah bilir nasıl suratlısınız hiç sevmiom ya çocuk gibi insnaların dış görünüşüne laf edenlere.

bu arada programı izlemeyi bitirdim bence fena olmamış zaman zaman yüklenmişler ama yüklendikleri yerden düzgün cevaplar verirse bu artı oy olarak geri döner. bundan önce baykal tarzı kafa yapısı eser gürlerdi bize nası böle soru sorarlar diye chp değişti ama patideki followerların kafası değişmio hiç.
Sosyal ağlarda paylaş

Orda ki 'maklube suratlı herif' lafını fiziksel bir dalga geçme olarak algılayıp üzerine birde yorum yapman hala gerçekten mi yazıyorsun yoksa trolluyor musun sorularını uyandırıyor bende.

Konuya gelicek olursak 5y1k harbiden olay çok net bir şekilde hatta ben canlı izlemiştim izlerken program bitiminde 'teşekkürler iyi geceler' diyip kapattırlar hani bir sorun adama var mı son söylemek istediginiz bişi bitirelim ona göre falan nerdeee
Sosyal ağlarda paylaş

maklube suratlı gayet bi hakaret kaldı ki düşüncesini beğenmeyenlere şakirt diye kendince küçümseyen adamalrdan maklube suratlı nın ne olup olmadığını anlamasını beklemem.

şu noktya dikkat çekmek istiorum 90 lı yıllarda bir çok aydın Atatürkçü düşünceyi referans alır ve kendi fikirlerini bunun üzerinde yorumlardı ve bi çoğuda değerli insanlardı 2002 den sonra nolduysa o kitle git gide 90 ların sakallı dinci kesimine benzeyip yobazlaşmaya başladı. allahtan kk geldide chp ye bu kesim güçbirliği ccart curt diye ihraç ettiler partiden ama hala burada savunan tonla insan fark for egzampıl mister cetintas

o yüzden bence kim şakirt kim deil belli degil.
Sosyal ağlarda paylaş

napolyon fan club basın açıklaması

''hiçbir islam ülkesinde çok eşlilik yoktur şu anda.4 eşle evlilik yok.''

''benim tanıdığım her polis, melek gibi. hiç bi tane kötü polis görmedim. bu öğrenciler, haklı değiller, teroristtir.''

''bu ülkede din üzerinden siyaset yapılmıyor.''

''şakirt değilim ben''

''siz sevgilinizin kolları, bacakları çıplak olarak başkaları tarafından görülünce rahatsız olmuyor musunuz ?''

''sende barmensin mesela ama gayet biliyo gibi davranıosun''

(ayrı yazılması gereken '-de' ayrı bile değil)

gibi daha aklıma gelmeyen, söylediği asılsız sözler. ve karşılığında bozulup, tartışmalardan kaçmalar. böyle bir insan olacağıma ne kadar tahsilim varsa yırtar atar, intihar eder, ölürüm daha iyi diyebilirsiniz.

fakat, 1 dakka beyler ! o da öyle bir insan değil zaten.

napolyonun menajeri olarak bu güzel haberi sizlere vermek istedim.

world troll championship 2011 yarışmasına yaptığımız başvuru olumlu sonuçlandı. yaptıkları incelemelerden sonra favoriler arasında olduğumuz belirtildi. yine de çok güçlü rakiplerimiz var. desteklerinizi bekliyoruz.

thanks

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...