Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

inter rail

DonCorleone

Öne çıkan mesajlar

nefret verici bir laf olacak ama, kisin yapiln interrail planlarinin %99 u yazin yapilamadan, eglenceli bir tatil programi olarak kaliyor. Arastiriliyor bolgeler, hatta bazen biraz daha ileri gidip alet edevat ve hatta avrupaya bir ucak bileti icin arastirma yapiliyor, para ayriliyor. Bizde planliyoruz bu yaz icin. bakalim %1 lik kesime girebilecekmiyim..[signature][hline]nom de dieu de putain de bordel de merde de saloperie de connard d'enculé de ta mère.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Dojorel, 02 February 2004 01:38 tarihinde demiş ki:
nefret verici bir laf olacak ama, kisin yapiln interrail planlarinin %99 u yazin yapilamadan, eglenceli bir tatil programi olarak kaliyor. Arastiriliyor bolgeler, hatta bazen biraz daha ileri gidip alet edevat ve hatta avrupaya bir ucak bileti icin arastirma yapiliyor, para ayriliyor. Bizde planliyoruz bu yaz icin. bakalim %1 lik kesime girebilecekmiyim..

ne ucak bileti yahu?
atlıon istanbulda trene tamamdır
Sosyal ağlarda paylaş

interrail avrupayi belirli zone lara bolup o zone icindeki trenlerin %98 ine bedava binme imkani taniyan bilet grubunun genel ismi.

yani bu bileti aliyosun 200€ diyelim sonra 1 ay boyunca o hat icindeki mesela guneydeki sahil hattinda bulgaristan yunanistan italya fransa ispanya bisid aha var bindigin trenlere hic para vermiyorsun. boyle ogrenci icin, aksamlari otel degilde hostellerde kalmali, yeni yer gorme ve hayat deneyimi kazanma gezisi ama cogunlukla patliyor[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DonCorleone, 02 February 2004 01:41 tarihinde demiş ki:
ne ucak bileti yahu?

oyle olmuyor iste. kaynak ayirabiliyorsan tercihen Amsterdam a ucuyorsun, boylece zaten turkiyeye donerken zaten ugrayacagin yerlere avrupaya acilirken ugramamis oluyor, epey bir de zaman kazaniyorsun. [signature][hline]nom de dieu de putain de bordel de merde de saloperie de connard d'enculé de ta mère.

[Bu mesaj Dojorel tarafından 02 February 2004 01:45 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Dojorel, 02 February 2004 01:43 tarihinde demiş ki:
said:
DonCorleone, 02 February 2004 01:41 tarihinde demiş ki:
ne ucak bileti yahu?

oyle olmuyor iste. kaynak ayirabiliyorsan tercihen Amsterdam a ucuyorsun, boylece zaten turkiyeye donerken zaten ugrayacagin yerlere avrupaya acilirken ugramamis oluyor, epey bir de zaman kazaniyorsun.

peki bu yaptıgın olay tren biletinden + ne kadar daha fazlaya patlıo
Sosyal ağlarda paylaş

Birde cok gulluk gulistanlik geliyor gibi de, bir cadirin o essek kadar cantaya katacagi yuku hesapladiniz mi? yani kamp alaninda kiraliyorlardir cadir. bilmiyorum degmez gibi. sonra kamp alani dedigin sehrin gobeginde olmaz, yine bir yol parasi eklenecek. sonraa 30 gun bir uyduruk mat in uzerinde uyumaya hazirmisiniz? Iyrenc otesi bir sey o matin uzerinde kivranip uyumaya calismak. oralarda sersefil olursunuz ortopedik rahatsizliklardan, tatilde zehir olur. ben izciydim kucukken, oradan biliyorum :)

Ucuza kacalim derken tatili mahfetmeyin yani.[signature][hline]nom de dieu de putain de bordel de merde de saloperie de connard d'enculé de ta mère.
Sosyal ağlarda paylaş

yaw bi cadır görmüştüm ben kipada
baya ufalıyor cok az yer kaplıor..

bende 3 sene önce 1 hafta ada da kaldım
ve yattıgım zemin taştı direk
pek sorun olmaz belki

zaten öle her gece cadırda kalıcaz die bişi olmaz..
arkadas yakın yerlerde de kamp alanları oluor demişti bana
ara sıra kalına bilir bence cadırda
eger gercekten fazla yük olmayacaksa bize
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Wulfgar, 02 February 2004 01:52 tarihinde demiş ki:
Biz telefon kulubelerine ve metroya sığınıoz ne çadırı

Bir hayal kurarken bir de gercekten paran kalmadiginda yapilabilecek birsey.[signature][hline]nom de dieu de putain de bordel de merde de saloperie de connard d'enculé de ta mère.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Wulfgar, 02 February 2004 01:52 tarihinde demiş ki:
Biz telefon kulubelerine ve metroya sığınıoz ne çadırı

eet.. para durumuna göre o tür şeyler kesin zaman zaman olur
benım sorunum zaten göle rahatlık
oh yatak ısterim ben falan deil..
bu iş zaten baya yorucu bişi
bütün gün it gibi yürüosun
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...