Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Satılık PSP Slim, Nintendo DS Lite, PS3 Oyunları ve Headset

Anelor

Öne çıkan mesajlar

Evet arkadaşlar,

PSP1000 Slim arka kapağı yok kutusuda yok zaten paticikten almıştım ama arka kapak alıp takarım sony servisten rengi böyle mavi güzel aldığım günden beri ekranında koruyucu var benden önceki kullanıcıda öyle kullanmış sanırım cizik falan yok ekranda istediğim fiyat 175 lira. 2GB Sony memory kart koruma kabı sarj aleti olarak vericem.

Nintendo DS Lite beyaz renkli 0 almıştım kutusu falan duruyor nasıl aldıysam aynen öyle paketlerim herşeyiyle.
İçinde kopya oyun için bi şey var böyle kart taktığın yere takıyosun sonra micro sd var onada takılı 1gb. yanında koruma kabı micro sd usb şeysi aleti herşey ne var ne yok toptan fiyat 250 lira

PS3 Oyunları:
Demons Souls Cin/İngilizce versiyon 40 lira
Battlefield Bad Company 2 Limited Edition 40 lira
Modnation Racers 40 lira
Borderlands 40 lira
Sacred 2 35 lira
Marvel vs Capcam 3 65 lira

Sony offical headset 60 lira

Bi süredir fiyatları pek takip etmiyorum ama genel olarak sanırım fiyatlar böyle eğer donanımhaberden falan daha güncel fiyatlar bulursanız ona göre düzeltme yapabilirim.

Ankara/Eskişehir elden teslim yaparım geri kalana kargoyu yollarım alıcı öder.
Sosyal ağlarda paylaş

Fiyatları güncelliyorum acil satmam gerekiyo biraz :/

PSP: 125 Lira
DS Lite: 175 Lira

PS3 Oyunları:
Demons Souls Cin/İngilizce versiyon 30 lira
Battlefield Bad Company 2 Limited Edition 30 lira
Modnation Racers 30 lira
Borderlands 30 lira
Sacred 2 25 lira
Marvel vs Capcam 3 55 lira

Sony offical headset 50 lira

alın abi artık şunları hadi pıliz ya

paticiğe gitsin diye o kadar indirim yaptım donanımhaberle uğraştırmayın beni pıliz
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi meşgulüm biraz akşam üstüne doğru resmini koyucam.

kondisyon derken 2009 yazında aldım headseti gayet iyi durumda pil ömründe öyle bi kısalma falan hissetmedim ben gayet gidiyor hiç oyun oynarken pat diye gitmişliği yok alette hasar vs şuan eskişehirdeyim kutusu falan ankarada ankaraya gidicem kutusunun orda olması lazım
Sosyal ağlarda paylaş

bi farkı var internetten oynarken çinlilerle oynuyosun oranın serverlarına bağlanıyo onun haricinde bi farkı yok bide kutusu biraz tırt resmini çekip koyarım. ya işte netbookun bluetooth u problem çıkardı bugün aslında headsetin Ds Lite ın zırtın pırtın resmini atıcaktım ama başaramadım yarın koyarım
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...