Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ölüyü diriltme Vol .1

Anelor

Öne çıkan mesajlar

Şimdi abimin 4 yıl önce toplamış olduğu bilgisayarı diriltmeye başladım hafiften sahip olduğu donanım şu:

Intel Core2 Duo CPU E6750 @ 2.66 GHz
ASUS P5KPL-VM Motherboard
2x 2GB DDR2 800MHz Kingston RAM
NVIDIA GeForce 8600 GT

önceden 1gb ram vardı işte gittim 2 tane 2gb aldım. bi sonraki almam/değiştirmem gereken parça hangisi olmalı fikir verirseniz çok sevinirim.
Amaç güncel oyunları güzel güzel oynatıcak bi oyun bilgisayarı mümkün olan en kaliteli şekilde

şimdiden teşekkürler
Sosyal ağlarda paylaş

ekran kartı alınmalı evet.ama sistem 4 yıllık olduğuna göre psu düşüktür.300-350 W falandır muhtemelen.yetersiz kalacaktır.o yüzden önce bir psu almalısın.sonra ekran kartı.daha da birşeye gerek yok gayet iyi parçalar.işlemciye hafif overclock yaparsın yeter.he bide anakart eski olduğu için darboğazlık yapacaktır muhtemelen.
Sosyal ağlarda paylaş

60 liraya fan al cpu en ufak zorlama ısınma olmadan 3.2ghz olur çok rahat (minimal bir oc bu , cpu ısındı oldu olmadı derdi olmaz yaparsın bırakırsın 3-5 ayda bi kasa içi toz temizligi yap yeter)
ve yukarda dendigi gibi ekran kartı al, her türlü akar gayet.
ondan sonra yapabileceğin bişey yok üstüne, direk anakart ram cpu değiştirirsin bir sonraki adımda.
Sosyal ağlarda paylaş

Aslında oyun falan degilde 4 yıl açık kalıcak hiç ısınmıcak ve ses çıkartmıcak bir kasa almam lazım benim :D oyun falan zaten çok grafik kasmıyorum 1gb ram bile yeter bana o derece full internette takılıyorum ama bişi indiricem edicem gece açık kalıcak offf imkansız harbiden yanar bilgisayar yanar alev alev hemde.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...