Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Üniversite öncesi eğitim hayatı gariplikleri...

calimero

Öne çıkan mesajlar

saçım hep uzunla kısa arasındaydı bide hiç ceket giymedim. bide gömleğim hep dışardaydı. sürekli takılırdım okul girişinde tabi müdür nöbetçi hoca falan kim varsa.

bikere yine ceketsizim. hazırlıkta aldığım ceketi lisesonda nasıl giyeyim zaten 1 kere ceket aldım onu bile giymedim neyse

müdür çevirdi dialog şu

-nerde oğlum ceketin?
+hocam hava çok soğuk

dedim ve devam ettim. anlamadı sanırım. 2 ders sonra sınıfa girdi bi hışım. 2 ders diyorum bak. sen benimle dalga mı geçiyosun diye. apar topar çıkardı dersten boynumdan tutup. eve yolladı ceketsiz gelme diye. gitmedim o gün. fdkh gitmedim ogün
Sosyal ağlarda paylaş

bizim lisede herkesin gömleği pantolonun içindeydi kravatımız ceketimiz tamdı saçlar öğrenci traşı gömlekler beyaz kravatlar bordo ya da lacivert başka kravat takılmazdı düz siyah öğrenci ayakkabısı giyilirdi

kızların etek diz altıydı altında opan çorap siyah öğrenci ayakkabısı gömlekler beyaz onun üstünde yeşil süveter

bizim okulda kapı kontrolünde kimse kapıda takılmazdı tek tip halinde gelirdik okula, ilk derse nasıl girersek akşam aynı şekilde gömleğimizin ütüsü bile bozulmadan çıkıp evimize giderdik

evden sonra da çılgın partilere akardık gömleklerimizi pantslonun dışına çıkarıp kravatları başımıza ceketleri belimize bağlayıp oynardık, kızlar pek bir şey giymezdi galiba.. hayal meyal hatırlıyorum
Sosyal ağlarda paylaş

İlk okulda balık krekerini paylasmak istemeyen arkadas dolabin arkasna kacmsti..bizde 5 kişi girdk oraya.. sonra dolap yıkıldı kırıldı parcalandi kitaplar sacıldı fln.. yoldan gecip sirasina giden arkadasin 5 santim yanindan gecti ölduruyordk cocugu :D

sonra sınfta yine kagittan topla futbol oynuyoruz.. kalenin birisi kapı dogal olarak.. nasl vurduysam artık top havalandi o arada kapı acıldı... hocanin suratina carpmasiyla ice dogru sıctgmi hatrlıyorum..

2. sınfti sanırm sınıfta sarisin bi kız vardi herkes kendni göstermeye calısırken arkadasimin elinde ölu fareyle sınıfa girip ben öldurdm yeahhh modunda gezmesini unutamıorm :D

internet cafe baglılıgı dönemim vardi bide..okulun orda tek cafe vardi. NFS fln bitirmek icin arkadasla cıkmazdk cafeden :D
bigun yine ders zamani sınıf arkadasm geldi olm hadi hoca seni beklio die.. ben bozuntuya vermedim. sen dön okula beni görmedin de hocaya dedim.. cocuk döndukden 5dk sonra camdan hocayi görmstm :D ing. hocasiydi cafenin icinde saklandim.. hoca cıkınca kosup arka yoldan sınıfa girip oturmustum :D
tabi bizim arkadas görmedim dememis hocam gelmiyor demis saf :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...