Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bu saate oynanıcak oyunlar?

Aron-Caldwell

Öne çıkan mesajlar

herhangi bir paradox oyunu, bana mesela sabahı ettirecek crusader kings ile boğuşuyorum.. :-p[signature][hline]Deekin - Level 4 Kobold Bartman vs Raistlin - Level 41 Demi-Goth
*Raistlin casts Haxxored Hantergranate of Doom 3*
*Deekin plays Kalashnikof*
*Raistlin dances to the rythym of the drums and afterwards the lead*
*The party gains experience: IDKFA XP*
*Deekin gains new character level: Über-Char of TSR Writer*
Sosyal ağlarda paylaş

iki gündür oynuyorum, o dediğin gibi birşey göremedim henüz.. :) buglı bayağı, (alışkınız) ai da belki iyi değildir ama 1066-1452 arasını daha iyi yansıtacak kaç tane oyun seçme şansım var? sırf oyun oynamış olmak için oynamıyorum, tarihi yaşamak çekiyor beni..[signature][hline]Deekin - Level 4 Kobold Bartman vs Raistlin - Level 41 Demi-Goth
Sosyal ağlarda paylaş

valla en son oynadigimda save etme bugu vardi save ettigin zaman (atiyorum) %20 sansla filan cokuyodu oyun lol. ha bi de her event ciktigi zaman yine dusuk bir sans olsa da cokme ihtimali vardi.

bi de pskov sehri olarak 100 yilda rusyayi aliyorsam ai = 0 (ki ben eu2 de sufer filan degilim, ortalama bi oyuncuyum)

iki oyun oynuyosun sonra bayiyosun. medieval bile bundan daha iyidir strateji olarak :p

yaptigin seyler

1) adam evlendir
2) prestij artana kadar bekle
3) savas ac

ayrica... sakin ha kendi altinda prenslik filan acma gibi bir hatada bulunma. coook buyuk hata. efficiency 0 oluyo ama buna ragmen daha fazla para aliyosun. kendi altindaki kucuk dukaliklar genislemeye filan calissa ve sen yardim etsen inanilmaz bir oyun olurdu. ama cok pasifler.

ayrica buyuk ulkelerin aisi de sifir. butun oyunlarimda selcukluklar bizans ingiltere fransa almanya hepsi 70 yilda 3 provincelik kucuk seyler oluyo.[signature][hline]Sade bir forum için imzalara hayır!
Sosyal ağlarda paylaş

paradox geneline alışmış bünyelerin bi sorun çekmemesi lazım, eu2 ye birşey demeyip aynı konuda sadece 1 kademe üstü olan oyunu sevmeyince buglı bilmemne demek bence anlamsız.[signature][hline]It seems funny to me
How fucked things can be
Everytime I get ahead
I feel more dead
Sosyal ağlarda paylaş

abi oyna anlarsin :p

harbi. hoi/victoria filan sufer kalir bunun yaninda (hele victoria.. ilk oynadigim zaman agzimdan sular akmisti, ama CK de ilk oyunda butun rusyayi alinca heeeeeee. dedim :p sonra save ederken hata verip crash edip savegameyi VE autosaveyi corrupt edince HOOOO dedim ingiltere olarak basladim ayni seyi bi daha yapinca cd benim kopege mama oldu :p)[signature][hline]Sade bir forum için imzalara hayır!
Sosyal ağlarda paylaş

e madem bu kadar biliyorsun oyunu al sana soru, fitil oldum resmi forumda cevap aramaktan:

bizans imparatoruyum, elective law geçerli. kapadokya dükünün statları güzel diye ona toprak filan verdim, ama benim imparator ölünce oyun sona eriyor. bu ikinci imparator, bulgar dükalıklarından birini yönetirken geçmişti başa. save'i yeniden açıp bizans'ı seçerek devam etmiştim. ama bu sefer herif emperor of byzantium title'ı yerine king of bulgaria title'ını önceden alıyor galiba ki koca bizans bulgaristan'a dönüşüyor! alfabe sıralamasıyla ilgili bug filan mıdır acaba yoksa ben mi yanlış yapıyorum bir yerde? bu yeni imparator olacak adamın sofya'da toprağı vardı, onu da geri alıp başkasına verdim ama gene aynısı oldu. derdime derman?[signature][hline]Deekin - Level 4 Kobold Bartman vs Raistlin - Level 41 Demi-Goth
Sosyal ağlarda paylaş

yani tek fark ulkenin rengi olur. mor olacagina baska renk olur ama baska bi fark olmaz. (yani king of bulgar ve king of byzantine ya da her neyse iki title de sendeyse bisi farketmez renk disinda)

ama degismiyor sanirim. altimda hic beylik bulunmadigindan bana ole seyler olmuyodu tabi :)[signature][hline]Sade bir forum için imzalara hayır!
Sosyal ağlarda paylaş

değişiyor hoca, efficiency yerin dibine giriyor birincisi, başkent değişiyor filan. dahası kıçıkırık bulgaristan nedir ya, ben bizans'ı oynamak istiyorum. deathmatch lazım değil ki bana liechtenstein'la dünyayı fethedeyim.. :-p neysem o kalmak istiyorum..

neyse 75 yaşında rahmetli olmuştu, load ettim 2 yıl daha yaşadı, şimdi geçti galiba o sorun. load edip bakayım zira oyun göçerdi yine.. :-p (ctd inanılmaz fazla 1.04a oynadığım halde ama olsun artık)[signature][hline]Deekin - Level 4 Kobold Bartman vs Raistlin - Level 41 Demi-Goth
Sosyal ağlarda paylaş

efficiency degisiyor sifir oluyor ama atiyorum 250 para alacagina 150 para aliyosun. ama zaten 100 yil sonra filan paranin hicbir anlami kalmiyor oyunda. tek zararin para, ama bunun karsiliginda %0 revoltrisk var (taxationun bokunu cikarmazsan). ayrica butun binalari yapiyosun heryere ve efficiencyi onlar arttiriyo zaten.

vassal kullanmak sux :)[signature][hline]Sade bir forum için imzalara hayır!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Berk, 16 Eylül 2004 04:32 tarihinde demiş ki:
icy tower

kessinlikle +1

bende de bağımlılık yaptı. 170 combo yaptım en son :-P[signature][hline]Soru: Bir ampulü değiştirmek için kaç tane C++ programcısı gerekir?

Cevap: Hala fonksyonel düşünüyorsun!
Doğru tasarlanmış bir ampul nesnesi, değiştirme metodunu genel ampul nesnesinden miras alır!
Sosyal ağlarda paylaş

icy tower a benden de kocaman bi +1, oynanabilirlik hat safhada + kendini tekrarlatmasına rağmen baymıyor.
hastasıyız tanıştığımız günden beri
*!viiipppiiidiiiihuuuu diye zıplaya zıplaya tırmanır*[signature][hline]my god sits in the back of the limousine
my god comes in a wrapper of cellophane
my god pouts on the cover of the magazine
my god's a shallow little bitch trying to make the scene
Sosyal ağlarda paylaş

Subspace bi yerden sonra bayar. Sacred da buggy. Gece sarması için single'ı sağlam strateji lazm.

Command & Conquer (birincisi)
Command & Conquer Tiberian Sun (İdare eder artık)
Red Alert
Red Alert 2
Dark Colony (SSI nin pekde beğenilmeyen ama değişik bir stratejisi)
Starcraft&Broodwar (Baymadıysanız single oynamaktan)
Warcraft 2 (3'ü sevmiorum fazla rpg vari)
Stronghold&Crusaders (Kesinlikle bilgisayarın başında tutar. Sayıca üstünlüğün doğru kullanılmadığı sürece bir işe yaramadığı nadir oyunlardan)
Homeworld 2 (Kesinlikle saatlerce ekran başında tutar, severseniz ilkinide oynarsınız zira direk 2. yi oynamakla sadece 2. bölümde özet geçilen hikayeyi kaçırırsınız o kadar. Ne yazıkki oyun tarzı tamamen aynı)
Battle Realms (Evet warcraft3 çıkmadan önce taklid olarak çıktı ama yinede değişik ünite yapısıyla ilgi çekebilir)[signature][hline]This Cat Scratches Free.

[Bu mesaj Catscratch tarafından 16 Eylül 2004 14:46 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...