Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

LotR: Return of the King

LathspeLL

Öne çıkan mesajlar

ben daha başlardayım sam ve frodo gollum şeklinde osilgarth tan kaçıyoruz, en aşağıda kanalizasyonda bir yarama yaratık var, yok koydumu pis koyuyo öldüremiyorumda o yaratık yüzünden gerisin geriden başlamak zorunda kalıyorum. f5 le saklanmakta çok işe yaramıyor sonuçta napmak lazım![hline]sonunda yeniledim.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 4 hafta sonra ...
ben easy de zorlanarak ta olsa gectım heryerı en son bolumde neypacagımı cozemmıstım onuda sımdı okudum... bılmem olurmu tranıer sız fln ama denıcem.. bu arada bence en sufer karakter gandalf hastasıyım cıft sılah kaldır ındır kaldır ındır :)[signature][hline]a.k.a. Duxus
---------
Wisdom, clear my eyes.
Honor, guide my step.
Passion, fire my heart.
Darkness, hide my fear.
Life, be my shield.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
said:
LathspeLL, 06 Kasım 2003 21:12 tarihinde demiş ki:
ya hayır bozuk oyun resmen, Aragorn'u seçiyorum mesela alakasız Sam çıkıyor.
Ölülerin yolunda Sam'in ne işi var ya ahah.[hline]LathspeLL
Taurelilomea-tumbalemorna Tumbaletaurea Lomeanor

Bende de öyle . sanırım oyunu bi kez bitirmek gerekiyo onları sevebilmek icin bilemiorum
Sosyal ağlarda paylaş

Hayır korsanlarda crack bozuk internetten başka bir crack indirin oynayın.[signature][hline] Yukarda boşunamı UltimaTRSözlük linki vermişler..
Elcia, 07 February 2004 01:00 tarihinde demişki:
ama yazmadım geri bişi..ööle saçma mesaja ne yazıım!!!hee evet çoştum hade birlikte çoşalım diicem sanki..

Sosyal ağlarda paylaş

• 5 ay sonra ...
Eveet, sonunda oyunu tekrar edindim (çıktığı zaman çok çok az oynayabilmiştim, az önce bitirdim) ve up'lıyorum!
Up!

Oyun çok zor. İlk oynayışınızda nerdeyse her bölüm tekme tokat dayak yiyorsunuz. Ya "abi tamam vurma kapatıyorum oyunu!" diyorsunuz ya da "RÖAARGGH" diye bağırıp 10 kişinin arasına dalıp kombo yapıyorsunuz. (Sonra büyük ihtimalle yine dayak yiyorsunuz :))

Aragorn'sanız yanınızda Legolas, Gimli falan oluyor ya, ne güzel değil mi? Değil. Çünkü onlar yanınızdaysa bilin ki 3 kişinin k.çını yırtınca döveceği kadar çok adam gelecek. Ee biz de 3 kişiyiz? Ama tek kişi dövüşüyor. Yanınızda ne kadar çok adam olursa o kadar çok ölüyorsunuz / Eowyn ve Merry eziliyor, Nazgûl'dan dayak yiyor / surları ork basıyor / Gandalf, Legolas, Gimli kapıların önünde madara oluyor.

Oyunun en güzel 2 bölümü olması gereken Pelennor Çayırları ve Mordor'un Kapıları, ilk oynadığınızda oyunun en çileli bölümleri.
Pelennor gibi düşman kaynayan bir yerde ağız tadıyla adam keseceğimze sürekli o tepe senin bu tepe benim koşturuyoruz. Koştururken de yanından geçtiğimiz orklar tokatlıyor bizi. Nazgûl'a ok atayım derken uçarak dalan Haradlılar, Mumak patlatayım derken uçan Haradlılara bakan Legolas ve Gimli..

Kapılarsa daha beter. Toplam 10 kişi falansınız, haliyle 50 kişi gücünde adam geliyor. Şanslıysanız 40 kişilik dövünce geçiyorsunuz. Hadi yaratıkları kesiyorsun gidiyorlar. Ama yanınızdakilerden sürekli birileri ölüyor. Özellikle 4. ve 5. ayılar (tepelerinde HP'si yazan ayılar) gelince Legolas'ın saçını çekene mi koşalım yoksa Gandalf'ın bastonunu çalana mı? Gimli desen ayrı bir rezillik, tam ortaya koymuşlar, eski Türk filmlerindeki gibi aralarına alıp dalga geçiyorlar.
Onu bunu kurtarmanın derdine düşmek yerine, sürekli ork kesseydik ve tepede de Frodo'lu bir geri sayım şeysi olsaydı çok daha güzel olurdu. Zaman bitene kadar ölme hesabı.

Ha bir de Gondor var. Surların tepesinde ayrı bir işkence. Çok dost, çok çok çok ÇOOOK düşman burda da geçerli. Hadi düşmanları yine geçiyorum, iki komboda yarılanırlar da, merdivenler dayanıyor, kuleler geliyor, orklar çift kale maç yapıyor. Daha da kötüsü sizinkiler ya izliyor ya da dayak yiyor. Hele bir de bölümü ilk kez oynuyorsanız "öl öl ölsenee ha bu bizdenmiş, yalana bak burda merdiven yok bişiy yok nerden çıktı şimdi bu orklar, nerde bu mancınık?!?!" derken bir de bakıyorunuz HP'niz kırmızı kırmızı yanıp sönüyor, tepedeki ork sayacı patlamak üzere, haritada heryer kırmızı nokta dolmuş kulelerden ork akıyor. 2-3 sn sonra ekran da pembeleşiyor zaten.

Şimdi çıkıp da bana "ee oynamayı bilmiyon!" demeyin.
Öğrenene kadar çektiğim acılar bunlar. :)

Ama co-op çok zevkli. :D[signature][hline]Hayat sövünce güzel.

[Bu mesaj Eraq tarafından 14 Eylül 2004 04:34 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Sürekli up'luyorum ama, az önce oyunun Trailer'ını izledim.
Requiem For a Dream'in müziği çalıyor (2. filmin fragmanında da çalıyordu). Oyunun muziklerinden 100 kat güzel.
(Hele Nazgûl'ların Mordor'un önünde kılıçlarını çektikleri sahne inanılmaz olmuş.)
Trailer oyundan güzel resmen.

Oyunun müziklerini kapatıp Requiem For a Dream Main Theme dinleyip oynadım süper oldu.
Hala imkanı olan varsa tavsiye ederim. :-)[signature][hline]Hayat sövünce güzel.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...