Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

LotR: Return of the King

LathspeLL

Öne çıkan mesajlar

tabi bide kenara tutunuca space ile eline kılıç batırıcanki düşsün aşşağıya,dün akşam bitirdim,hış oldu,ropörtajlarda herkes kendi oynadığı karakteri övüyor farkettinizmi,bide saurons bilmemnede kaçınca wave'de siniz,ben 11'e geldim sonra çıkmak zorunda kaldım.[hline]tık!we dont die!we go to hell and regroup.
And when he gets to Heaven
To Saint Peter he will tell.
One more soldier reporting, Sir
I've served my time in Hell!

Sosyal ağlarda paylaş

bu sefil yaratık itilmiyor ki aşşağıya itiyorum itiyorum kapı gibi duruyor denk geldi iki üç kere düşürdüm ama çekilmez çile bir vuruyor hooop gitti hp nin yarısı bir noktadan sonra health potion da çıkmıyor tam ızdırap[hline]Özhan Canaydın demiş ki "vatan haini mektebi sultaniye pankartını açanları kınıyorum"

bir hafta sonra vergi daireside demiş ki "galatasaray klübünün vergi kaçırdığı tespit edilmiş olduğundan dolayı 1 trilyon lira cezaya çarptırılmıştır"
Sosyal ağlarda paylaş

Ya o olay baya zordu tam oyle dusunecekken tutunuyorken su yerdeyken mefta etme hareketi varya onu kullan kastı baya öldü sonra şimdide oynayacak oyun kalmadı ya :-([hline]Olymposdan[Sir Lancelot]
[Silver Ailesi,Ivanov kardeşler]
Osi Eudan [Raven Sardok] Pally Archer
------
Save me from the nothing i've become
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada aragorn yavaş flm demişssiniz ama wallahu hiç bir yerde zorlanmadım lakur lukur geçiriyo hele şu komboları çok artistik ya şimdi lvl 13üm son bir tane açamadığım kombo var onu da açamda walla aragornu herkeze öneriim yane.Birde bu faramir açıldı ya onun komboları hareketleri tıpa tıp aragornmu?[hline]Olymposdan[Sir Lancelot]
------
Sosyal ağlarda paylaş

Faramirin combolar falan aynıda. Aragorndan hem hızlı hemde güçlü.

Gollum bölümünde parry kullanmadan geçilmez yani.[hline]Karakurt, 30 May 2003 21:56 tarihinde demiş ki:
Deniz maymunu hayvanı çok şerefsiz bi hayvandır
Karakurt, 03 September 2003 12:45 tarihinde demiş ki:
FuFu hayvanı çok şerefsiz bir hayvandır
Sosyal ağlarda paylaş

vallaben gollumdan hep kaçtım enerjim bitince hiç yakalaymıyor,bekliyorum potion çıkmasını sonra uçurumun kenarında bekliyorum dalıyor,o bana dalınca uçurumun kenarından uzaklaşmasına izin vermeden allah ne verdiyse dalıyorum,kolay bence,black gate en sevdiğim bölüm(i have a token to show thee) ama coopla daha güzel oluyor,npcler aptal çünkü,coopta netten oynanamıyor,büyük eksik,çoook büyük,pc için multi geliştirilmeliydi,hatta deathmatch,duel falanda olmalıydı,char seçilbilmeliydi,orc fln bile seçilebilinmelidi işte ozaman süper bir oyun olurdu,klasik olurdu.[hline]tık!we dont die!we go to hell and regroup.

[Bu mesaj DoGMeaT tarafından 26 November 2003 19:55 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

bence courtyard en zoru,190 lara geldim ama artık bit kadar healt kalmıştı,saklandım bi köşeye bekledim 200 olmasını :) zaten kafile kafile geliyor kadınlar,aralarında 1-2 si geçti trollerin arasından.[hline]tık!we dont die!we go to hell and regroup.

Sosyal ağlarda paylaş

ikinciyi yıktıktan sonra catapulta git birtane daha çıkacak o arada gelen nazgul ü öldürme 3. yü indirdikten sonra en sağda bir tane daha geliyor ona yetişemiyeceksin adamlar oradan girmeye başlıyacak oraya gidip onu da yıkınca merdivenler açılıyor courtyarda kadar koşuyorsun bölüm bitiyor

bu golum delirtti beni oyunu bıraktım itiyorum itiyorum herif kapı gibi duruyor[hline]Özhan Canaydın demiş ki "vatan haini mektebi sultaniye pankartını açanları kınıyorum"

bir hafta sonra vergi daireside demiş ki "galatasaray klübünün vergi kaçırdığı tespit edilmiş olduğundan dolayı 1 trilyon lira cezaya çarptırılmıştır"
Sosyal ağlarda paylaş

git abi ya gollum çok kolayıdı parry yap uçurumun yanında bağırdığında space ile zıpla uçurumun yanına geliyo speed attack yapınca dengesini kaybediyo orda physical attack yapcan yere düşüyo tutunuyo sonrada killing move aslında çok kolay[hline]quote oyunun hazin sonu
Happy is the one who says i'ma Turk!
Mana alassë equë inyë Turk!!!
Ne mutlu Türküm diyene!!!
K.S.D.M.P.A.L
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada beyler ben mousu hiç kullanmadım ve çok daa raat ettim bence mousun tüm tuşlarını klavyeye alın böyle daa raat oynarsınız hemde kombolarda baya raat oluyor yane en azından bnm için öyleydi[hline]Olymposdan[Sir Lancelot]
------
Sosyal ağlarda paylaş

wala aragorn karizma yaws :-) birde faramiri mrk ediyodum ama aynısıymış yaf esasında gimli kasmak varda bitirince tadı olmuyo şunun bi multisi olsa süper olurdu yaf[hline]Olymposdan[Sir Lancelot]
------
Sosyal ağlarda paylaş

KENDİMİ AŞARAK İKİ PALANTIR BOLÜMÜNÜDE BİTİRDİM. GÖZLERİM VEDE PARMAKLARIM AĞRIYO. PHEW. öldüm bittim yaw huh bu arada oyunu %100 bitirince hiçbirşey olmuyor:([hline] Part metal, part bone and all death..

I trade for life with the insurgents. My resources, unlike theirs, are limitless.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...