Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

avril lavigne ve chop suey

sughnuk

Öne çıkan mesajlar

1-zaten güzle bir hatun değil
2-sesi de olağan blue çağına girmemiş velet sesi (bunlardan biz dede vardı küçük ibo kod adı ile hayatımızın katline sunulmuştu)
3-Chop suey cover ımı? tam manasıyla 1' 55'' lik işkence![hline]"...In the end we will remember not the word of our enemies, but the silence of our friends"
Martin Luther King Jr.

Sosyal ağlarda paylaş

nası yani cover mı yaptı avril buna
nerden dinneyebilirim ..
rezil etmiştir üf ya ne karışırsın boyundan büyük işlere

bak sinirlendim akşam akşam[hline]İki ekonomist satranç oynamak için otururlar. Tahtayı 24 saat inceledikten sonra oyunu beraberlik ilan ederler.
Sosyal ağlarda paylaş

Şarkı kötü, çoğunluk Amerikan gençliğinin SOAD dinlemesinin nedeni Türk ve İslam düşmanlığı (orda bu yaz bulundum, biliyorum)
Avril Lavigne sıçmış şarkının içine, kendini de beter etmiş, anlamsız anlamsız bağırıyor, benim 8 yaşındaki kuzenim bile daha iyi ses ile çığlık atıyor[hline]'Cause everyday we pay the price,
With a little sacrifice...

Bob Marley - Jammin'
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Volfied, 09 Şubat 2003 20:33 tarihinde demiş ki:
Şarkı kötü, çoğunluk Amerikan gençliğinin SOAD dinlemesinin nedeni Türk ve İslam düşmanlığı (orda bu yaz bulundum, biliyorum)
Avril Lavigne sıçmış şarkının içine, kendini de beter etmiş, anlamsız anlamsız bağırıyor, benim 8 yaşındaki kuzenim bile daha iyi ses ile çığlık atıyor[hline]'Cause everyday we pay the price,
With a little sacrifice...

Bob Marley - Jammin'

+1. Az önce indirip dinleme hatasında bulundum
Sosyal ağlarda paylaş

punk diyince avril gelmio aklıma
offspring falan gelio
özellikle eski offspring

gotta get away.. ahh ne şarkıydı bee[hline][b]
I know that the spades are the swords of a soldier
I know that the clubs are weapons of war
I know that diamonds mean money for this art
But that's not the shape of my heart
War, war never changes...
Sosyal ağlarda paylaş

>Basket case Lam ne kasardım ewde onun dawulunu çalmak için bea...pehh..

Bu işgenceye punk diyen arkadaş.!! müzikten anlamıosun bellii.sadsada[hline]Benim Gökyüzümsün..Karanlık ruhum,yanan bedenimsin...En nefret ettiğim yanım,taptığım ruhsun..Çıkmak istemediğim kaoslarda önümdeki tek engelsin..öLümün sıcak nefesinden gelen o eşsiz çağrıyı geri çevirmemi sağlayan tek ve SON varlığımsın...

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...