Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sakaryaspor - Beşiktaş

bLackcha0s

Öne çıkan mesajlar

said:
blackchaos, 14 Eylül 2004 14:31 tarihinde demiş ki:
Penaltı ulan!

Kurcalamayın daha .. .

gerçekleri tarti$iyorlar olm senin bi tarafını kurcalamıyorlar :-p[signature][hline]|êvêrythìñg thãt hãs ã bêgìñìñg has ãn êñd|

Bonecrusher, 30 Ağustos 2004 03:13 tarihinde frp oynarken demiş ki:
abi gobline espri yapsam ben, gülmekten yerlerde yatsa, o sırada vursam?

[Bu mesaj Pyr0 tarafından 14 Eylül 2004 14:40 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Patos, 13 Eylül 2004 10:59 tarihinde demiş ki:
nerde bu haftalardir hakem hakem dien bjkli arkadaslar hakem hakkinda yorum yapmamis? yoneticilere de baktim, kivanc oktay a felan sormak lazim kim hakemlerle mucadele edicek?

taraftar olmak var
dürüst olmak var

ikisi ayri sey degil arkadaslar ikisini beraber olabilirsiniz, taraftar olmazsan bisi kaybetmezsin, ama dürüst olmazsan bi degerin yok yani.

aradan bir 10 yıl geçsin ondan sonra bize dürüstlüğü anlatırsınız. ama bekleyin bir unutulsun yaşananlar
Sosyal ağlarda paylaş

cemad, neyi ima ettigini anlamadim aciklar misin?
anlatacagin olay benim dusuncelerim filan degilse zaten hic anlatma istersen, x takimlinin dusuncesi diger x takimlinin dusuncesini ya da yaptigi seyleri baglamaz.
benim lafim 4 haftadir hakem die aglayip bu macta hic bisi olmamis gibi "koduk cocugu" dienlere..

blackchaos: espiri yaptigini dusunmek istiorum.[signature][hline]Allah kahr bela..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Kalhiae, 14 Eylül 2004 19:18 tarihinde demiş ki:
anlatacagin olay benim dusuncelerim filan degilse zaten hic anlatma istersen, x takimlinin dusuncesi diger x takimlinin dusuncesini ya da yaptigi seyleri baglamaz.
benim lafim 4 haftadir hakem die aglayip bu macta hic bisi olmamis gibi "koduk cocugu" dienlere..

blackchaos: espiri yaptigini dusunmek istiorum.

pardon arkadaslar kullaniciyi degistirmemisim
yukaridaki dusunceler bana aittir, Kalhiae e degil.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Kalhiae, 14 Eylül 2004 19:18 tarihinde demiş ki:

blackchaos: espiri yaptigini dusunmek istiorum.

Ben kendi adıma söyliim 4 haftadır hakem şikayeti burda görmedim.Maçlardada görmedim.Bi tek ilk hafta yönetilen maç berabattı.
İzin ver bizim lafımızda 17 hafta boyunca hakem diye ağlayarak 17. haftadan sonraki maçlarda "Çok güzel yönetti" diyen klubun yöneticilerine ve taraftarlarına gitsin...[signature][hline]tuana...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
_Tora_, 15 Eylül 2004 01:07 tarihinde demiş ki:
bu ne ya herkesin kac kullanıcısı war :)
Ne gzl bi konu ortaya at sonra dier kullanıcılarla onu destekle oh ne ala :)

ben bisi yazip onu diger kullanici ile desteklemis miyim ?
uzun cumleleri anlayamama sorunun var herhalde.
Kalhiae cafeden arkadasim cikis yapmadigi ve benim dikkat etmedigim icin onun kullanicisi ile yazmisim msg i. ve pardon felan demisim sen ne diosun.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...