Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

It can't be done any slower

barbu

Öne çıkan mesajlar

hatta 3. yapışında direk belli ediyor lan, bariz bir şekilde aldı öbür tarafa koydu ahahaah

edit : daha net açıklıym; 3. siyah kartı koyarken dikkat ederseniz bir alttakini atıyor üstlerine. yani kırmızı atmış oluyor. en son da onu koyduğu için black dediği yere kırmızıyı koymuş oluyor. 3 tanesi üst üste geliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

holy. illa ki dediğin gibi bişi var ama herif bunu tek elle ve hiç de belli olmıcak şekilde yapıyor. belki de dediklerinden faklı bir yolu da olabilir yani. belli olmuyor. arada bişiler oluyo orası kesin zaten.

ne yapıyorsa da herif göze soka soka tek elle yapıyor. orası sinir bozucu. ben daha kartları düzgün açamıyorum öyle sfsdf
Sosyal ağlarda paylaş

barbu said:

holy. illa ki dediğin gibi bişi var ama herif bunu tek elle ve hiç de belli olmıcak şekilde yapıyor. belki de dediklerinden faklı bir yolu da olabilir yani. belli olmuyor. arada bişiler oluyo orası kesin zaten.

ne yapıyorsa da herif göze soka soka tek elle yapıyor. orası sinir bozucu. ben daha kartları düzgün açamıyorum öyle sfsdf

holy'den cevap vereyim ben sana direkt:
onların özel kartları var. kendiliğinden açılıyolar.
word
word...
Sosyal ağlarda paylaş

barbu said:

Ha bir de bu işleri yapanların en önemli noktası zaten sizi istedikleri yere baktırması.

Dikkatli bakarsan yere açtığı 2. siyah kart sonrasında sen daha açtığı siyah karta bakarken elinde bir alttaki kartı öne çekiyor. Doğru yere bakarsan görürsün.

Ayrıca ben zaten adamı inanılmaz takdir ettim, işini gayet başarılı yapıyor. Sadece "aman nasıl oluyor da oluyor hiç anlamadık" diyenlerin rahat uyumasını sağladım. Kaptan bariz, her zaman yanınızda.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...