Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dragon Age: Inquisition

Innuendo

Öne çıkan mesajlar

Redeagle said:

Geçen ay originsi originde beleşe verdilerdi. Oradan alsaydın keşke. Bu oyunu beğenmediniz mi şimdi? Bunu alırım diye originsi bitiriyordum.

origins'i origins için bitir, bunu da refund oluyor falan demişler, iade et. 2'nin demosunu oynamıştım ps3'te. o diyalogları gördükten sonra daha da bulaşmadım bio'nun hiçbir oyununa. pişman değilim.
Sosyal ağlarda paylaş

uyarı vermeden masaüstüne dönme olayı bir tek multiplayerda başıma geliyor benim (hatta mp bir oyun bitirebilmişliğim yok crashla son buluyor hep heh) ama single playerda 5 saattir crash görmedim henüz

bir de controller la deneyeyim dedim de, klavyeden daha rahat gibi geldi bana. aoe skill cast ederken pause yapıyor falan
Sosyal ağlarda paylaş

tactical iyi ya sağlam düşman çıkınca gayet güzel savaşlar dönüyor, 1-2 ayar çekseler süper olcak biraz daha zoom-out lazım, ağaçların saydam olması lazım falan

val royeaux a geldim damlarda dolaşıyorum, heryer kitap heryer lore

bide english pack mı ne öle bişi çıkmış free, neymişki o?
Sosyal ağlarda paylaş

hala hinterlands deyim. cikamadim henuz. hinterlands deki mekanlar bildigin mmo mekanlari. aynen mmo lardaki gibi 3 erli gruplar halinde pulluyorsunuz. aynen mmo lardaki gibi birden bire spawn ediyorlar. questler mmo questleri. open world den adamlarin anladiklari buysa bioware in kafasina ben...

yahu cok kafam karisik bu oyun icin. once cok hosuma gitti, sonra hic gitmedi, sonra gene hosuma gitti, simdi gene gitmiyor. eglendiren guzel bir sey buluyorum, bazi seyler hosuma gidiyor, 5 dk sonra baska bir seyden soguyorum, buz gibi kesiyorum.

mmo+console dinamiklerinin birlestigi bir kombinasyon herhalde bu dunya uzerinde open world bir oyun icin yapabilecegin en ucuz, en igrenc, en tiksinc, en tembel gelistirmeyi saglayan sistem.
Sosyal ağlarda paylaş

istediğim grubu tamamladım erkenden iyi oldu: solas, vivienne, blackwall

sera da ilginç.. kesin ağaçtan düşmüş ufakken..

lvl 8 falan olunca çıkıcam hinterlandsden, 1-2 puan daha power gelsin, 1-2 güzel item var o levelda giyilcek, mage ve templarlarıda temizledim etrafta dolanan, 1/3 ü falan bitti sanırım bölgenin. tüm savaşları tactical yapıyorum baya güzel herşey.

içine demon kaçmış bi keçi var bide :o

skyholda gidince haven hala duruyor mu?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...