Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

%100 vahşet içeren bir film biliyor musunuz?...

IMGOINGTOWIN

Öne çıkan mesajlar

cannibal holocaust var çok meşhur olan, bu sinemada vahşet olayının öncülerinden. her yerde yasaklı.
79 yapımı, bi italyan yönetmenden
çekilen zamana göre gösterilenler biraz fazla gerçekçi. yönetmeni gerçek insan öldürülmediğini kanıtlamak için baya uğraşmış eheh
bu blair witch project denen film cannibal holocaustun kopyası direk. filmde çok ilginç sahneler var, kazığa oturtulmuş kadın sahnesi dünyaca meşhurdur mesela.
baya hayvan canlı canlı doğranıyo filmde fakat öyle izlenemiycek kadar ağır değil yani. yinede öle kanlı canlı şeylerden iğrenenler yanından geçmesin

cannibalholocaust.net diye bir de sayfası vardı bi aralar[hline]consume the forsaken
Sosyal ağlarda paylaş

ehe cannibal holocaust u biraz araştırdım
oha oldum
kazık sahnesinin fotosunu gördüm falan
okudum baya bi
o filmi izlersem herhalde 2-3 hafta uyuyamam :)
brain dead e bakmadım bakmakta istemiorum ehe
holocaust u okumak yetti komedi filmi çekemeye başladım
anger management
mis gibi komedi naapıcaksınız vahşeti falan :)[hline]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
KHaRoN, 15 May 2003 19:47 tarihinde demiş ki:
From dusk till down vardi birde, 2 kardes bi takas yapmayami ne bi bara gidiyorlardi gecenin bi yarisi barin vampire bari oldugu anlasiliyordu ve kan gorunce tum vampirler galeyana geliyordu. eglencelik film. bayada kan vardi.[hline]The clash of honor calls to stand when others fall

aha o film çok komik ti ya.. george coloney oynuyordu galba[hline] iki kere iki döört. üç kere üç dokuuz. beş kere beş onbeeş. yedi kere iki ondöört..
- hayrola cevat aabi naapıyosun yahu!?
- üç kere yedi yirmibiir... evrim geçiriyorum benjamin.. tabi tabi.. altı kere altı yirmi altıı.. bi dakka yoksa otuz altı mıydı??

KinGpiN®
Sosyal ağlarda paylaş

said:
arcane, 17 May 2003 00:45 tarihinde demiş ki:
hangisini dl etsem ehehe
ya şöyle iğrenç olmayan var mı
midem bulanmasın
ama insanlar baltayla gezsin
keserken göstermesin ama :)[hline]

Hiç sahne göstermeyen ama gerçekten tüyler ürperten bi film sana. Shallow grave.[hline]Hani Oruçluyken Ramazan Ayında Commodorla Evde Güzelce Oynardık. Evveldense Sinclair Spectrum48K Kullanırdık İnanamıyorum İnsan Nasıl Gelişiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...