Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

DEPREM

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

"roket adam" said:

gerçi bunu da genel yorumlamak saçma. anca internete bakarız turkcell şu kadar küfür yemiş vodafone bu kadar avea bu kadar dersin karşılaştırırsın.

işin teknik altyapısını merak ediyorum ben. avea niye daha çok sıçıyor.

avea alt yapısı turkcellden kötü. bunu ben söylemiyorum aveanın baz istasyonlarının saha testlerini vs yapan arkadaşım söylüyor.
Sosyal ağlarda paylaş

"roket adam" said:

toggie said:

"roket adam" said:

Aluriel said:

"roket adam" said:

turkcell veya vodafone niye sıçmadı abi? onu açıklasana bi. hakkaten merak ediyorum.

nası sıçmadı? ilk yarım saat yoktu ikisi de.

istanbul avrupa'daki vodafone bir cep telefonunu aradım, diğer yandan şikayet edenler sadece avealılar internet sitelerinde falan, bilmem farkında mısınız?

roket kasma abi, hepsi gitti. senin bulundugun bolgede gitmemistir. benim ailede herkes turkcell abonesi.

gerçi bunu da genel yorumlamak saçma. anca internete bakarız turkcell şu kadar küfür yemiş vodafone bu kadar avea bu kadar dersin karşılaştırırsın.

işin teknik altyapısını merak ediyorum ben. avea niye daha çok sıçıyor.

cunku avea diger iki operatorun gerisinde kalite olarak. cok genel bi cevap oldu ama durum bu yani.

isin icindeki en onemli etken para tabi ki. turkcell bu pastadan en fazla pay alan operator dogal olarak. vodafone'un avea'dan bir farkı yok emin olun. turkiye icin konusuyorum tabi.

ama teknik olarak kapasite sıkıntısı sebebiyle telefonların calısamaması durumu TUM OPERATORLER ICIN AYNI. yani kutahya zaten kucuk nufuslu bir yer. dolayısı ile baz istasyonlarının tasıyabilecegi trafik kucuk. atıyorum simav ilcesinde aynı anda 500 kisi konusmaya kalksa turkcell de sıcar, vodafone da. ha eger ki turkcell oraya fazla sayıda saha acmıs ve hepsinin kapasitesini hayvanlar gibi yuksek tutmussa calısabilir. ama boyle bisey olamaz. cok kotu planlamadır bu.

siz sadece kapasite sorunu yasıyorsunuz su an ama sahalar yagmurdan bile kesiliyor. ve bunun da teknik acıdan her operator icin durumu aynıdır.

internette sikayet okuyarak gecirmiyorum gunumu. o yuzden bilemeyecegim sikayetler hangi yonden oluyor daha cok. fiyatlardan sikayet eden de var, drop yemekten sikayet eden de var.
Sosyal ağlarda paylaş

SPectre88 said:

aldığım 2 yıllık kimya 2yıllık metalurji müh eğitimine dayanarak söylüyorum o siyanür havuzundan sağlam sızıntı olursa yaklaşık 10km çapta doğal hayat biter suya karışırsa dahada fena :S

Birincisi meslektaşız.

İkincisi ya bu siyanür haberini 2 haftadır ULUSAL KANAL veriyor. İzlesenize Ulusal Kanal'ı. Bırakın bu holding medyasını, feto medyasını.
Sosyal ağlarda paylaş

bugün hattımı taşıdım bu arada, avea gerçekten çok kötü. Tartışmak hata çünkü adamların en iyi çeken operatör olmak gibi bir kaygısı, tasası da yok en ucuz olmak, böyle müşteri çekmek için uğraşıyorlar zaten.

Turkcell'de çalışan bi arkadaşım avea'yı rakip olarak görmediklerini söylemişti, farklı hedefler, farklı kitlelere hitap ediyorlar
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...