Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ayaga kalkmadı bedelini ödedi

Ceday

Öne çıkan mesajlar

yahu şimdi "şeytanın" avukatlığına soyunmuş gibi olacağım fakat, aziz nesin "bu halkın %60'ı aptaldır" diyor, her seçimden vs'den sonra quote rekorları kırıyor bu söylem. ayrıca napolyon halka it dememiş ki, it ürür kervan yürür demiş (işte rumencesi bunun luce'nin söylediği). dasaaa'da deyimdi benim söylediğim demesi üzerine bunu kullanmış. ayrıca atatürk'e şeytan denilmiş vs. adama normal geliyordur yahu, düşünce özgürlüğü değil mi? burada tanrılarla dalga geçiliyor, m.kemal'e şeytan denilince mi bir şey oluyor (hadi dediğini geçtim birisi bunu demiş ve bu adam tasvip etmişse bu da mı çok). düşünce özgürlüğü böyle bir şey işte; isteyen tanrı ile isteyen de saygı duyulan şahıslarla dalgasını geçer, isterse şeytan der, isterse de gider animasyonunu yapar şeytan şeklinde (bkz. southpark). bunları kaldıramıyorsa da ben düşünce özgürlüğünü savunuyorum falan demesin kimse...
Sosyal ağlarda paylaş

dediği it ürür kervan yürür değil..
adamın atatürke şeytan denilmiş konusundaki mesajları hiç gizlenmedi ya da editlenmedi.
said:
gerçek ileri demokraside şuan buradaki şakirtlerin yörünge dışı olması gerekiyordu. hiç türkiyeden örnek almıyorsunuz sayın modlar

olabildiğince ileri değil, normal demokrasi vermeye çalışıyoruz
Sosyal ağlarda paylaş

Ata'ya şeytan denildi başlığına da baktım da, ordaki dizi videosunda direk Atatürk'e falan laf yok, zamanında Türkçe ezan zorlatan şeytanlar bunu da istiyorlar diyor.
Bence İsmet İnönü ve tek parti rejimini kastediyorlar o videoda, malum kuyruk acıları var İnönü'den biraz, yok camileri ahır yaptı yok ezanı Türkçe okuttu vs.
Sosyal ağlarda paylaş

Valla dasaa'nin modlugunu elestirmek biraz sacma olmus zaten. Benim postumu da editledi, ki benle ayni fikirde oldugu halde. Insan gibi sorarsan sebebini o da zaten insan gibi cevabini yazardi. Buraya gelip de cocuk gibi postumu sildin diye aglaman komik olmus.
Zamaninda siyasetin burda yasaklanmasina sebep türden tartisma dogurabilecek laflarin silinmesi editlenmesi en güzeli.
Sosyal ağlarda paylaş

fizban said:

Napolyonn said:

işine gelince devletin malı satılıo diye akp eleştirisi yapanlar devleti sallamayan korgenerallerin arkasından koşturuolar tezat çooooook büyük.
ahhahaha
şöyle birşey;
işine gelince alaturka tuvalette rahat edemem diyenler buzdolabını görünce içinden kaşar alıp yemeyi biliyorlar tezat çoooooooooook büyük.
AHAHAHAHAHHAHAAH
Sosyal ağlarda paylaş

Loxias said:

gerçek ileri demokraside şuan buradaki şakirtlerin yörünge dışı olması gerekiyordu. hiç türkiyeden örnek almıyorsunuz sayın modlar

Yok gerçek ileri demokraside adamları kafamıza göre 4 duvar arasına tıkıp ne yaptıklarını bile söylemeden yıllarca hapsetmemiz gerekirdi yanlışsın.
Sosyal ağlarda paylaş

ya işte öle..

en azında patide başlık kilitlenmeden otomatik olarak kenara geçip soğuma kültürü yerleşmiş abi. bu da iyi bişi bak.

kalanı için iki nokta var. birincisi hemen hemen her görüşün kendisini ifade etmesi için ortam hazırlamaya çalışıyorum. ve hemen hemen her görüşe ait başkalarına ait düşüncelerin diğer düşüncelere ettiği hakaretleri düzeltilebilecek ise editliyor yok düzeltilemeyecek gibi iseler gösterimden kaldırıyoruz. ikincisi, "yok abi, ben buna inanmıyorum. hep bana baskı kuruyorsun, acaip mesajlarımı gizledin haksız yere. hep benim mesajlarımı editliyorsun. hiç demokratik değil yaklaşım. çok baskı altındayız" vs diyen varsa burada 3mod +4admin var. açar paticik.com'a başlığını. gerekirse 2mod kalır. hiiç dert değil yani.

ha o başka bir konu başlığı gerektirir. burada normal başlık konusu konuşulmaya devam edilir.
Sosyal ağlarda paylaş

şu saatten sonra dasaa yı hiç bi şekilde ciddiye alıcağımı düşünmüorum birincisi hakaret içermemesine rağmen ve bana adam ol deyip laf atıp deyim bu dedikten sonra benim yazdığım deyimi silip sen halka it diemezsin gibi saçmasapan bi fikirin arkasına ssığınıp elindeki yetkileri olduğunu bana göstermesi işin bir başka yönü, bir diğer yönü ise bana Atatürk e şeytan-halk a it demişim gibi bir söz uydurup bunu kanıtlayamaması ve yalan sölediği için. bu iki sebepten bidaha yazıcaklarını görmemezlitekn gelcem en sevmediğim şey birisiyle teke tek böle konuşma tarzıdır ben olayları konuşurum kkişileri umursamam ama birileri benim hakkımda sınırsızca atıp tutuorsa böle bişey yazmak gerekli die düşünüorm.
Sosyal ağlarda paylaş

Napolyon, samimi soruyorum. Ya siyasi görüştür eyvallah olur bunlar herkesin ki farklıdır ama abi ülkeyi şu duruma sokan adamları savunurken ya da savunmaya çalışırken gerçekten hiç vicdan kıpırtısı olmuyor mu ya da ne biliyim bi kafandan "ulan bu adamlarında savunulacak tarafı yok ama siyasi görüşümüz bu" falan diye geçiyor mu.

Çok samimiyim inanılmaz merak ediyorum bunu. Trollük mü bu yoksa gerçekten tüm kalbinle şu adamların yaptıklarını yapacaklarını doğru bulabiliyor musun?
Sosyal ağlarda paylaş

benim görüşüm orada isterse genelkurmay başkanı olsun kendi üst ü gelince ayağa kalkmak zorundadır fikri ve siyasi görüşü ne olursa olsun askerde siyasi görüşler işlemez çünkü işleyince bugüne kadar olduğu gibi darbeler olur, askerler kafalarına göre tank yürütür-hükümetleri darbe tehdidi altında bırakır. son yıllarda askerler hükümet üstü güçlerini kaybedip olması gereken sınıra gelince bu bir takım gizli askeri örgütlenmelerde rahatsızlıklara yol açmıştı ve 2004 te darbenin kıyısından dönmüştük yine. bu gibi şeylerin olmaması için bu tip askerlerin tsk dan uzaklaştırıp yerine gerçekten devlete bağlı-darbelere teşebbüs edip ülkeyi yıllarca geride bırakıcak yapılanmalara yol açılmaması. normal olan budur buyurun anormalleri siz tartışın.
Sosyal ağlarda paylaş

Napolyonn said:

benim görüşüm orada isterse genelkurmay başkanı olsun kendi üst ü gelince ayağa kalkmak zorundadır fikri ve siyasi görüşü ne olursa olsun askerde siyasi görüşler işlemez çünkü işleyince bugüne kadar olduğu gibi darbeler olur, askerler kafalarına göre tank yürütür-hükümetleri darbe tehdidi altında bırakır. son yıllarda askerler hükümet üstü güçlerini kaybedip olması gereken sınıra gelince bu bir takım gizli askeri örgütlenmelerde rahatsızlıklara yol açmıştı ve 2004 te darbenin kıyısından dönmüştük yine. bu gibi şeylerin olmaması için bu tip askerlerin tsk dan uzaklaştırıp yerine gerçekten devlete bağlı-darbelere teşebbüs edip ülkeyi yıllarca geride bırakıcak yapılanmalara yol açılmaması. normal olan budur buyurun anormalleri siz tartışın.

Yazık ya. Harbiden böyle beyni yıkanmış insanlar var. Ülkeyi terk edesim geldi. Şeriatta gelsin dimi?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...