Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ayaga kalkmadı bedelini ödedi

Ceday

Öne çıkan mesajlar

Tüm argümanlarınız bir kenara bırakın, ben konuşmayı dinledim dün;

"Biz geldiğimizde ayağa kalkmadı, peki şimdi nerede? Silivri'de. Cezasını kestik." tadında konuştu başbakan.

Şimdi Silivri'de kimler yargılanıyor? Pekiyi, törende ayağa kalkmayan adamın Silivri'de ne işi var?

Bu iki soruya doğru cevapları verdiğinizde olay çözülecektir zaten.

Başbakan ve Cumhurbaşkanı herhangi bir resmi davete iştirak ettiklerinde ayağa kalkmak, selamlamak gereklidir, evet. Çünkü her ne kadar kişilerin beş para etmez adamlar olduğunu bilsek de o makamın saygınlığı hatrına makama saygı göstermemiz gerekir.

Tabii ayağa kalkılmadığında bunun cezası en fazla kınama olabilir. Daha fazlası değil. Bu da bu kadar açıktır. Ama artık insanları ellerinde istedikleri gibi oynatabiliyorlar; istediklerini darbeci, istediklerini terörist yapabiliyorlar hemen.
Sosyal ağlarda paylaş

Napolyonn said:

dasaaa said:

Napolyonn said:

daha ne zaman ayağa kalkacağını bilmeyen korgeneral olmaz. başbkan gelince sevsin, sevmesin kamunun başı geliyor ve nezaketen ayağa kalkılmaz kurallar gereği kalkılırr.

baba bu konularda argüman yoksa sunacak, sunma... adam sansınlar.

kimin ne sandığı önemli deil ancak insnalarda terbiye çok önemlidir sen bi mod olarak böle sölemeyi bırakman lazım mesela kural böle bişeydir. oraya başbakan geliyo ayağa kalkamk zorunda bi korgeneral olarak başbakan dan düşük seviyede ve bi şekilde orada yaptığı devlete karşı saygısızlık.

gittikçe seninde dengen bozulmaya başlıor bu iyi bişey deil.

Hehe yazık lan.aciz duruma düşmek şu olsa gerek.diyecek bişey bulamayınca sen modsun'a gelmiş ondan sonrası daha komik, önce söylediği inandıgı cümleyi tekrarlamış belki toparlarım hesabı haha.
Sosyal ağlarda paylaş

Napolyonn said:

işine gelince devletin malı satılıo diye akp eleştirisi yapanlar devleti sallamayan korgenerallerin arkasından koşturuolar tezat çooooook büyük.
ahhahaha
şöyle birşey;
işine gelince alaturka tuvalette rahat edemem diyenler buzdolabını görünce içinden kaşar alıp yemeyi biliyorlar tezat çoooooooooook büyük.
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

Napolyonn said:

benim deyimimi silmiş dasaaa eline sağlık (:

halka "it" diye hakaret etmişsin.

seni kayıracaksam senin şikayet ettiklerini de kayırmam lazım olur ki bu gerçek demokrasiye pek hoş olmaz.

abi sen gercek demokrasi anlamıosun adam ol diosun ayarlar veriosun sonra ben gerçek bir deyim kullanınca sorun oluor. deyimde it denince gerçekten it denilmiordur deyimlerden bundan çok güzel ve kullanışlı.
Sosyal ağlarda paylaş

Atatürk e nerede şeytan dedim lütfen mesajımı kopyala eğer dediysem ben kendim bi daha yazı yazmıycam. ama eğer demediysem yalan söylüorsun yalancısın.

şu anda olayın aldığı kişiselleştirmeden çok rahatsızım ama demediğim şeyler denmiş gibi söyleniosa ve bu Atatürk gibi bir kişiye karşı dediğim iddia ediliosa çok ciddi bişey.
Sosyal ağlarda paylaş

atatürk'e şeytan dedin demiyor ki, atatürk'e şeytan demek normal diyor. mesaj silinmesi gerektiği zaman da silinir, bunda yadırganacak birşey yok.

ayağa kalkmayan adamın ergenekon bahanesiyle içeri alınmasını normal karşılayıp, MESAJ SİLİNİYORSA NASIL TARTIŞALIM .... demek de tam şakirt tipi demokrasi olmuş.

amaç değil araç gerçi dimi.
Sosyal ağlarda paylaş

Diğer bölümleri bilemem ama bu bölümün modları kadar demokratik modlar yok bunu bir geçiniz öncelikle. Benim mesajlarımda silindi büyük oranda haklılar silmekle. Çok istiyorsan birdaha yaz niye bu kadar ağladın anlamadık. Ama yok senin amacın toz kondurmak yönetime.
Sosyal ağlarda paylaş

abi her ne kadar karşıt görüşlü olursa da olsun, ben istiyorum ki şöyle gerçek bir tartışma olabilsin, kendince haklı argümanları olabilsin, kendine güveni olsun falan napolyona bakınca bildiğin 10 yaşındaki çocuğun zekasını görüyorum. lütfen kendini geliştir biraz, tartışmadan da zevk alalım burada
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...