Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ben bu kiza asik oldum bittim oldum elimdeki kitabi yiyecegim.

Giovanni

Öne çıkan mesajlar

said:
mexinth, 16 May 2003 00:12 tarihinde demiş ki:
Elizabeth Hurley in daha çocuksu ve yumuşak hatlı, sempatik versiyonu gibi geldi bana. Dikkatli bakın belki sizde benzetirsinişz hurley'e

doğru, hurley şimdi yaşlandı tabii ama bir 10 yıl önce kardeşi sanılabilirdi.. :)[hline]Police: You at the window! Drop your weapon and place your hands on top of your head!
Arnie: trrritotitaritotitaritotitaritotitaritotitaritotitaritotitaritotita!!!
Police: That's a minigun!!!
Star dublajli Police: Lanet olsun ne biçim silah bu böyle??!!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
mexinth, 16 May 2003 00:34 tarihinde demiş ki:
Kötü Haber,
Gerekli Şeyler DL le ilişkilerini bozmuş, irtibatı kesmiş. İngilizce kitap gelmiypr, ha biz daha doğru dürüst War of Chaos Tale lerini, War of Soul okumadık o ayrı
kronoloji iyi sapıttı

Su anda Fallen Sun okuyorum Lost Star ve Vanished Moon hazır ve dli bitirecem
nıhahahaha[hline]Blood never ends without the power of wisdom
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada kısı beğenenler; Kitapda çok daha mükemmel gözüküyor. Kitabın bendeki ası The Search For Magic yani kısa kısa hikayelerden oluşuyor tek kişi yazmamış büyü kalktıktan sonra kendi imkanlarıyla büyüyü arayanları anlatıyor [her ne kadar aramakla ilgili birşey göremediysem de daha.Mesela eski büyülü nesnelerde kalan gücü kullanıyorlar.][hline]deep.
Sosyal ağlarda paylaş

En yakın zamanda şu robinson kitabevini ziyaret edelim, dl in sitesinden kronolojiye baktım. Sırayı buldum.
Bu arada War Of Chaos Series - Tales güzelmiş. 5 kitap totalde Tam dragons of summer flame zamanlarında krynn ve ansalon un diğer köşelerinde yaşanan mücadeleleri anlatıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...