Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2011-2012 Sezonu Genel Tartışma

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

Cana, Culio, Pino, Stancu, Baros ve Elmander

Kaldı şuan yabancı, Cana ve Baros büyük ihtimalle satılıcak. Culio,Pino,Stancu kaldı gibi görünüyor bunların 3'ü de bence elde tutulmalı sonuçta 6+2+2 gibi saçma bi kural var ortada 6 tanenin biri Elmander olmak üzere 4 tane ilk 11'e koymalık yabancı alabiliriz zaten bundan fazlasına da ekonomik olarak gücümüzün yeticeğini zannetmiyorum, Culio yedek olarak fazlasıyla iyi ki muhtemelen alıcağımız iyi ortasahayı bile kesicektir hırsı ve fizik gücüyle.
Pino ve Stancu'da kenarda oturtmak için fazlasıyla kaliteli oyuncular son dönemdeki formsuzluğuna rağmen ben Stancu'dan hala umutluyum. Pino'da bencilliğinden arındırılırsa Fatih Terim tarafından iyi de kondisyon yüklenebilirse çok iyi bi kanat oyuncusu olabilir toplu ve topsuz çok hızlı hareket edebiliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

insua kiralıkmıydı bizde ya niye yolladılar ki iyidi sanki.

culio kesinlikle kalmalı.ntvde paso "bekleneni veremeyen culio ile yollor ayrılcak" falan yazıyor herifi zorla yollayacaklar.
halbu ki tam tersi heriften hiç bişe eklenmezken adam gattusonun sol ayaklısı çıktı.gaza gelip yollamazlar inş
Sosyal ağlarda paylaş

Insua kiralikti.
Culio'yu yollamazlar insallah. Tam Terimlik oyuncu. Deli gibi savasiyor herif, solda oynuyor, libero oynuyor, forvet arkasina giriyor. Joker tam. Aldigi ucret dusuk, yedek olmayi sorun yapmiyor. Kesinlikle kalmali.

Stancu ya da 5 milyon bayildiktan sonra 1 sene daha bekleriz. Pino icin de kalsin demis Terim. Duzeltebilirse is yapacak bir adam.

Baros da yeni bir santrafor gelmez ise kalir bence.

Libero icin baya cilgin isimler geciyor gorusulen. Bunlardan biri olursa Cana da yolcu.
Sosyal ağlarda paylaş

Yani mantık maskaranın dediği yönde görünüyor, şuan flaş transfer yapmak istiyorlar forvete ama ilk öncelik forvet değil bence.
Kale,defans göbeği ve sol beke yıldız transferi yapılsın geri kalanını takım baya idare eder.
Bizim mutlaka transfer yapılması gereken pozisyonlarımız bunlar şuan geri kalanı takımı geliştirmeye yönelik olucaktır anca.
Tabi Arda gidicekse eğer bir de kanat oyuncusu gerekicektir, ben önümüzdeki sezon Arda'nın Fatih Terim'le beraber bu yaz çalışıcak profesyonel fizik kondisyon ekibinin de yardımıyla maçların çoğunda oynayıp takımda liderlik yapıcağını düşünüyorum.

edit:
@Toggie: Pino bonservisiyle elimizde, insua'yı transfer etmemiz gerekicekti Liverpool'dan açıkçası ben artık yıldız bi sol bek istiyorum takıma,insua iyiydi evet ama şöyle Gökhan Gönül'ün Fenerbahçe'de yaptığı katkıyı yapıcak bi sol bekimiz olsa daha mutlu olucam.
Sosyal ağlarda paylaş

Kewell ve Neill'a harbi üzüldüm ama bekliyodum.

Insua'yı da bi satın alaydık keşke, iyi bekti o adam.

Barış Zapata gitmeliydi, gitti.

Culio yedek olarak kalsın elde, pino da yollanabilir.

önem sırasına göre bir kaleci, ortaya 1 tane daha adam, 1 yabancı 1 yerli stoper, ve bir sol bek ile alternatif forvet gerekiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...