Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2011-2012 Sezonu Genel Tartışma

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

sergen doğru demiş.en azından bir kanatımızda stoch dia gibi bir adamımız yok

hakan baltanın oynadıgı kanada fazla yetenekli bir adam lazım ki hucumu sırtlasın.hadi eboue gelince sağ taraf götürür

emre çolakta kanat oyuncusu değil gerçi

bu arada sergen meloyu kıskanmış belli.melo suan görevi dışında pek birşey yapmıyor.defansif yönden takımı nerdeyse tek başına toparlıyor

şuan takım playoffa götürür ama.eboue şart bu takıma.ayrıca transfer olarak kesinlikle solbek düşünülmeli artık.yok yani 4-4-2 oynuyoruz kanatlar kötü.böyle gitmez takım

hakan balta hucuma cıktıgında ona gayet boş pozisyonlar sağlıyor takım.ama böyle kabiliyetsiz kötü ortayapan bir sabri var bi hakan var.ikisi de bizde

hiç hakanın kanadından gelen ortayla gol oldugunu falan gördünüz mü sdfs

o beşiktaş maçındaki gibi veya daha geriden bir sürü boş alanı pert ettiğini gördük hakanın
Sosyal ağlarda paylaş

Dia'yı Fenerbahçeliler bu kadar övmüyor abi, bildiğin ortalama üstü zenci kanat. Stoch ayrı ama. Sen de gidip 2-3 adam sayabiliyorsun işte, Emre-Baroni orta sahasına karşı elinde Melo-Selçuk var. Adamlar sezon başından beri forvetsiz oynuyor şu an Sow geldi onun uyumu vs derken senin elinde 2'si üstdüzey diğerleri Semih ve Hoşgeldin'e tercih edilecek toplam 4 forvet var. Ben Galatasaray'ı orta sahaya bağlı olarak son haftalarda formsuz buluyorum ama yine de görece oturmuş bir kadro olan Fenerbahçe'den 6 aylık bir kadro olmasına rağmen daha organize. Bu arada dünkü Sergen yorumları:

sy: ya melih galatasaray'ın kaliteli bir kadrosu yok.
mg: tamam sayalım.
sy: say.

mg: kalede muslera.
sy: başka.

mg: sağda eboue. kalitesiz mi.
sy: devam.

mg: yanında ujfalusi.
sy: tamam da şimdi ujfalusi.
mg: yahu daha 2 hafta önce adamı övüyordun.

mg: neyse. semih...
sy: ama semih daha yeni girdi bu takıma.
mg: ne farkeder.

mg: devam edelim. selçuk inan. yanında melo.
sy: ya melo kaliteli topçu olsaydı italya'da oynardı.
mg: zaten yıllarca oynadı.

mg: ilerde baros var, elmander var.
sy: ya melih elmander'in neresi kaliteli ya.
Sosyal ağlarda paylaş

Bir de kanat ihtiyacımız banko ama takımın son haftalardaki tökezlemesi buna bağlansa da konu cidden Melo ve Selçuk'un formsuzluğuyla alakalı. Hadi Melo biraz da Selçuk'un bu kadar hatalı pas yaptığı bir dönem hatırlamıyorum. Antep maçında biraz toparlandılar Kayseri ve Mersin maçları da seri yapmak için çok uygun fikstür. Üzerine gelecek bir derbi galibiyetiyle de sezon sonuna kadar gider o gaz.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi olay cidden Eboue'de, ben Maicon'un Inter'e yaptığı etkinin benzerini yapan başka bek görmemiştim son yıllarda ama doyamadan gitti herif elenmiyor da Fildişi malum.

Adam hem defansta hata yapmıyordu hem de sağ kanattan devşirme olması ve tekniği nedeniyle sağ açık ihtiyacını hissettirmiyordu.

Yalnız baktığın zaman 4 büyükleri bekleri pek kaliteli değil her takımda benzer sorun var. Ziegler-Gökhan Gönül mesela kağıt üstünde iyi dursa da GG sakatlıklar ve formsuzluk yüzünden resmen en değerli yerli oyuncu statüsünde bir adamken şu an günü kurtarıyor. Ziegler ilk geldiği gibi değil. Beşiktaş'ın bekleri hücumdan devşirme her maç 3-4 kritik açık veriyor, yedekleri yok. Trabzon'da da Cech ve Celutska var neden alındılarsa
Sosyal ağlarda paylaş

beşiktaşta bek yok ki asfdha.bi ismail diye adam koymuşlar sabriden farkı yok.hatta sabri bile ondan daha iyi oynar solda.

bek sorunu türkiye nin genel sorunu.son 2-3 yıldır her mevkiye çok iyi gençler yetişmesine rağmen beke ve forvete adam yetişmiyor.yetişende sabri oluyor işte.bi gg var oda bu sene baya bi formsuz.
Sosyal ağlarda paylaş

ya çok pardon da yiğit gökoğlan'ın bana dünyanın en düz sağ açığından ne farkı var açıklayabilir mi biri? birkaç maçını izledim galatasarayda aldığı tüm dakikalarda takip ettim, eminim ki bi güven eksikliği ve alışamama döneminde..

- Topu alıp sürebiliyo mu? Hızlanabiliyor mu? Ya da hızlı mı?
- Çalım atabiliyor mu? Çizgiden yararlanıp içe kesmelerle rakip mi eksiltiyor? Yoksa Sabri gibi maksimum vücut çalımları mı atıyor?
- Orta yapabiliyor mu? İsabetli mi?
- Gol pozisyonlarına katılımı var mı? Pozisyon alabiliyor mu?

nefret ettiğim kazım bile 10 kat daha futbolcu yiğitin şu anki görüntüsü itibariyle.. yiğit çok çelimsiz gözüküyor, boyu posu da olmasına rağmen, ben sevemedim.
edit: typo
Sosyal ağlarda paylaş

Baros fesih diyorsun da bunu Necati'ye güvenerek söylemek komik. Tamam adam öz Galatasaraylı ve ligi tanıyor, tam bir back-up golcü ama Baros ile arasında 2 gömlek var en az. En az Baros kadar kaliteli ve fiziksel açıdan fit bir forvet bulursak gönderilmeli, bulsak sezon başından gönderecekti Terim zaten

El-Barto said:

valla tarafsız olarak bakarsan, şu anda eboue çok daha iyi ama zirve noktasında gökgan gönül ezerdi yani.

Abi adamları dönemsel karşılaştıracaksak Invincible kadroda oynadı Eboue, futbol tarihinin gelmiş geçmiş en iyi 10 kadrosundan biriydi ve orada bile inanılmaz işler yapıyordu. Gökhan Gönül Türkiye'ye fazla bir adamdı CL'de çeyrek final oynanan sene ama ondan sonra Fenerbahçe'ye verdikleri sayılı. Milli takıma da gelmiyor çürük raporlu olduğundan
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...