Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2011-2012 Sezonu Genel Tartışma

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

küfretmeye devam ediyorsun. olaya cevap verme yoluna gidersem ceza alırım.

güzel bir örnek olduğu için alıntıladım, Gökhan Gönül'le ilgili net bir örnekti. adın geçtiği için sevineceğine tepki gösteriyorsun. yap taparlığını otur koltuğunda, niye bu stres gerginlik? oruç da yeni bitti, bitmeyenlerden miydin.
Sosyal ağlarda paylaş

Vericek cevabım yok desene şuna, ayrıca bu nasıl bir problemli zihin, adam "şerefsiz" kelimesini kullanmış öncelikle bu bir küfür değil hakarettir.
Arkasından devam etmişsin ben Galatasaray'lılar hakkında genel konuşuyorum diye o zaman şöyle diyeyim toggie'nin postunu geliştirip Gökhan Gönül hakkında kötü yorum yapılmış 1 tane Galatasaray taraftarı postu bul şu forumda. Ha bulamıyosan da git öl artık lütfen.
Sosyal ağlarda paylaş

sadece küfür eden değil yerli yersiz konuşanlar(trollerimiz) ve tahrik edenleri de uzaklaştırıyoruz

son birkaç ayda fazla iyi davrandık diye sınırı aşmayın

kime ne ceza vereceğimizi, nerede ne yapılması gerektiğini iyi biliyoruz, bize en son akıl verebilecek kişiler öğüt vermeye başlamışlar da şaşırdım açıkçası
Sosyal ağlarda paylaş

togi daha demin FB camiasına bok dediğin mesajı şikayet ettim ve silindi, tonla mesajın var hakaret ve tahrik içeren son 1 haftadakiler bile baya tuttu şimdi şikayet ederken.

Ama işte eski kullanıcı ve Gsli kotasından yırtıyorsun her nasılsa, yani gayet doğru diyor Arkasokak

edit: aha şimdi tekrar adama küfrediyosun ama silinmiş yine, sonsuz bir bağışlanman var anlaşılan.
Sosyal ağlarda paylaş

ya genel yetkililer kırk yılın başında uğruyor bikere, çoğunlukla ikisi de Gs'li olan modlar bölümü kontrol ediyor.

Ayrıca Fenerli sayısının azlığında bu durumun payı büyük, pek çok Fenerli üye gereksiz yere mesajları silinince veya garip cezalar alınca artık bölüme uğramaz oldular, haliyle Gsliler at koşturur oldu, sayı dengesi bozuldukça da yorumlarla baskı da artar oldu, tabii bu da yine diğer takımdan insanları bezdirir oldu.
Sosyal ağlarda paylaş

Kimsenin kotası yok, rahat olun. Cezalar hemen gelmiyor, TFF gibi bekliyoruz biz de işte, fizban'ın delilleri açıklayıp tutanağı hazırlaması falan süre istiyor.

Son günlerde çok gerildi zaten ortam, biraz kafa iznine ihtiyaç duyan çok üye var.

Hiçbir mesaj silinmiyor, sadece gizleniyor, ama moderatörler, adminler o mesajları hala görebiliyor, ayrıca şikayet ettiğiniz her mesaj ek olarak başka bir bölümde arşivleniyor buradan silinse bile. Ayrıca gereksiz şikayet edilmiş mesajlara göre gereksiz şikayette bulunan üyeler de arşivleniyor.

Gösterimden kaldırılan mesaj varsa bunun sebebi insanların görüp tahrik olmaması, aynı şekilde cevap verip onların da ceza almaması için. Sizi korumak için yani, gösterimden kaldırılan mesaja ceza verilmez diye bir şey yok.

Takıma, arkadaşlığa göre kayırma yok.

Mod'lar zaten obektif davranıyor, üstelik de davranıp davranmamaları da çok farketmez, bir üyeyi şikayet ettiğinizde veya bir mod bir üyeye ceza istediğinde bu mesajlar direkt olarak adminin onayına gidiyor, ki bölümle en alakasız admin olan Dyna dışında GS'li admin de yok. Mod'lar da kafalarına göre at koşturamıyor yani, her hamlemiz admin onayından geçiyor. Bölüme aykırı hareketlerinize boşuna bahane bulmayın.

Tatar mesela, 1-2 tane doğru şikayetin de var, ama çok manasız mesajları gereksiz yere şikayet de etmişsin. Sen de bile bile yaptın heralde bunu. Her şikayetiniz haklı bulunacak diye bir şey yok yani.
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:
Ayrıca gereksiz şikayet edilmiş mesajlara göre gereksiz şikayette bulunan üyeler de arşivleniyor.

Kime göre gerekli kime gereksiz bu şikayetler, herkesin algısı farklıdır zaten, ama ben azınlık olarak elimizde kalan tek şey olan şikayet müessesini kullanmayı gayet yerinde buluyorum.

Şimdi togiyi biçok mesajda şikayet ettim diye bu lafı söylüyosun, ama o mesajları eğlence olsun diye bildirmedim, hepsi gerekliydi benim kanımca.
Ve gariptir ilk kez böyle "gereksiz şikayetler var" deniyor. sonra Gs kotasından yırttı diyince hayır deniliyor, işin içinden çıkması zor cidden karmaşık.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...