Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2011-2012 Sezonu Genel Tartışma

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

Mustafa Sarp da bizde kaç maç 11'de oynadı ama çöpümüz olduğu gerçeğini değiştirmiyor.

Juventus'un ekonomik gücü daha iyi evet, ama prestijine ve son yıllardaki transferlerine bakarsan, şu anki kadrosuna bakarsan rezalet. Aquilani gibi bir adamı kadroda tutup Melo'yu yolluyorlarsa ciddi problem vardır.

Avrupa'da değiliz eyvallah da parası neyse bir şekilde bulup verip istikrarlı adam almak lazım. Melo dünya futboluna hiçbir dönem damgasını vurmadı, abartmayalım. Quaresma'ya gelince, o adam rahatsız olduğu için oynayamadı. Melo için Quaresma'nın çeyreği kadar haber duymadım onu sevmedi bunu sevmedi bıdı bıdı diye. Kaldı ki gittiği takımlardan sadece Almeria'da biraz iyi, Fiorentina'^da da gayet iyi oynadı. 27 yaşındaki adamı, 24-25 yaşlarındaki iki sezonu için ilah yapmayın yani.

Belki iyi oynar evet, ama daha iyileri alınabilirdi. Ben transferi prensipte beğenmedim, yoksa kiralık ve future fee de çok düşük. tutarsa ne ala
Sosyal ağlarda paylaş

Fiorentina'da oynadığı sezon bütün dünya basınında en iyi önliberolardan biri olarak gösteriliyordu adam.
Bak yine söylüyorum bizim Vidal'i alıcak kadar para vermemiz mümkün değil, Melo'ya tutup 10 milyon euro falan verilse eleştir yerin dibine sok anlarım ama nerdeyse bedavaya kiralıyoruz 1 sene idare etsin işte seneye beğenirlerse alırlar beğenmezlerse Şampiyonlar Ligi'nde olmanın getiriceği forsla ve bütçeyle belki biz Vidal gibi bi adam alırız o zaman.
Ama şuan için fiyat/kalite oranında yapılabilicek en iyi ön libero transferi bence.
Sosyal ağlarda paylaş

ya fiyat kalite olarak öyle tabi, fiyat bu kadar düşük olunca da ben Fener ve Beşiktaş düşse bile CL'ye gidebileceğimizden emin değilim, bizi CL'ye götürecek adam Melo mu orası tartışılır işte :)

Gerçi Eboue de gelirse defans hattı sol bek hariç iyi olacak, kale zaten baya iyi, orta saha iyileşti, çift forvet oynayacaksak AMC de gerekmez bi forvet daha aldılar mı tamamdır kadro
Sosyal ağlarda paylaş

Selçuk orta saha oyuncusu, ofansif orta saha veya oyun kurucu değil. Trabzon'da da oyun kurucu görevinde deildi, Colman falan forvet arkasında gol paslarını veriyordu. Şimdi forvete topu aktarma yükünü ve oyun kurma yükünü tek başına çekecek neredeyse. Bunu yapabilir mi göreceğiz. Bok atmak için de demiyorum yani, muazzam transfer bence Selçuk, ama önünde bi AMC olsa çok daha iyi olurdu gibime geliyor

edit: chagy'nin dediğini istiyorum işte ben de, baklava candır ama bi MC fetişi başladı Xavi-İniesta'yla beraber. Sanki her MC onlar gibi oynayacak sdfsdf
Sosyal ağlarda paylaş

Şimdi 4-4-2 de zaten o tarz bir orta saha oyuncusu olmaz kadroda, 4-2-3-1 falan oynayacak olursak da o bölgeye koyabiliceğimiz Yekta ve Arda var elimizde yine Culio da o görevin altından kalkabilir gerekirse.
Asıl benim fantazi kadromda sol bek Culio'da bakalım neler yapıcak Terim.

Muslera
Sabri-Ujfalusi-Servet-Culio
Melo-Selçuk
Kazım---------------Arda
Baros-Elmander

Oynatsa çok mutlu olurum :D
Sosyal ağlarda paylaş

Ya o sistemde inan ortadan atak yapamıyoruz, yani en son Twente maçı da dahil, geçen sene tüm maçlar bak genelde hep bir kenara git orta kes, ama şöyle ortadan dalıp şut çekmek, ara pası kaleci ile karşı karşıya yok adam gibi.

Hakan Şükür kaçırdığı gollerin yarısı karşı karşıya bire bir.

Şimdi öyle bile gol kaçıramıyoruz çünkü öyle pozisyona giremiyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

evet iyi bir forvet arkası oyun kurucu şart. Alex'in Fenerbahçe'ye kattıkları, zamanında Hagi'nin ve küstürülene kadar Lincoln'ün bize kattıkları ortada. Çift MC oynatmak ve önlerine AMC koymamak sadece top class oyuncularla uygulanabilecek bir fantezidir. O yüzden muhtemelen bu sezon yine kanser oluruz 4-4-2 klasik oynatırsa zira tek b2b orta saha oyuncusuyla olacak iş değil ortadan hücum etmek. Kanatlardan gelmeye çalışırız anca ama ortada forvetleri rahat tutarlar zira ön liberoları zorlayan AMC de olmayacak, kalabalık savunmalara kanatlardan şişirir şansa kazanırız kazanırsak

baklava gayet iyidir, kanat oyuncularının kalitesine bakar gerçi, bizdekiler ofansif kanat olduğu için o da zor. Yapılacka doğru şey malesef geçen seneki sistemi oynamak zira kadromuz ona elverişli ama ne Adebayor ne Elmander o tip forvet, sadece Baros paklar o da kaç maç oynayacaksa yani..
Sosyal ağlarda paylaş

nileppezdel said:

evet iyi bir forvet arkası oyun kurucu şart. Alex'in Fenerbahçe'ye kattıkları, zamanında Hagi'nin ve küstürülene kadar Lincoln'ün bize kattıkları ortada. Çift MC oynatmak ve önlerine AMC koymamak sadece top class oyuncularla uygulanabilecek bir fantezidir. O yüzden muhtemelen bu sezon yine kanser oluruz 4-4-2 klasik oynatırsa zira tek b2b orta saha oyuncusuyla olacak iş değil ortadan hücum etmek. Kanatlardan gelmeye çalışırız anca ama ortada forvetleri rahat tutarlar zira ön liberoları zorlayan AMC de olmayacak, kalabalık savunmalara kanatlardan şişirir şansa kazanırız kazanırsak

kaleci
ileri çıkan dl-dr 2 tane libero
2 tane MC biri defansif ağırlıklı gerektiğinde geride kalan (cristian tarzı)
aml-amr-amc
ve forvet

çok fantazik ama ezer
bi alex olmasa da hagi iyi bi futbolcudur ama kazım>alex>all
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...