Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İstanbul'da bir anne, 7 yaşındaki kızına webcam’de canlı seks şov yaptırdı...

boone

Öne çıkan mesajlar

ohoo adamların kurallarına bakıcak olursan yandın zaten
ergenliğe girmişse 13yaşında alabiliyorsun, 4tane alabiliyorsun, eşlerin bi tanesinin rızası olmasa da alabiliyorsun.. 13 de ay takvimine göre 13.. kimisinde 15. 2010'da bi iki tanesi 18yapıcaz demişti. beklemedeyiz. hadım yasasına döndü gerçi.

kolaylık var abi.

@mum: özellikle körfez ülkelerinde fiyuuuuuuu deliler gibi var. kuveyt dedim, orada az var %12lerde falan yine.
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

ohoo adamların kurallarına bakıcak olursan yandın zaten
ergenliğe girmişse 13yaşında alabiliyorsun, 4tane alabiliyorsun, eşlerin bi tanesinin rızası olmasa da alabiliyorsun.. 13 de ay takvimine göre 13.. kimisinde 15. 2010'da bi iki tanesi 18yapıcaz demişti. beklemedeyiz. hadım yasasına döndü gerçi.

kolaylık var abi.

napolyon mode on

bağımlısı olduğunuz frplerde 13 yaşında kızı khal drogo kütürdetirken sorun yok da araplar alınca mı sorun oldu.

napolyon mode off
Sosyal ağlarda paylaş

Birine bir çöp tanesi alsan diğer 3 tanesine de almak zorundasın çok eşlilikte, islamiyete göre. Kaldı ki yaşanılan zamana göre değişebilir kaideler bunlar. Bu günnü şartlarında resmi nikah ve tek eşliliktir yapılması gereken.

7 yaşındaki çocuktan nasıl buraya geldiniz onu da merak ediyorum sdf
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

Napolyonn said:

şu anda hiç bi müslüman ülkede 4 tane kadın alınmıo, yok öyle bişiy. yaşadığınız dünyadan pek haberdar değilsiniz.

birleşik arap emirliklerinde alınıyor abi, kuveyt'de alınıyor..

babalar gibi alırsın istersen

türkiyede de al imam nikahlı. kimse niye aldın demez. niye aldın diyenler de allahısz laikler zaten
Sosyal ağlarda paylaş

SeaGle said:

Birine bir çöp tanesi alsan diğer 3 tanesine de almak zorundasın çok eşlilikte, islamiyete göre. Kaldı ki yaşanılan zamana göre değişebilir kaideler bunlar. Bu günnü şartlarında resmi nikah ve tek eşliliktir yapılması gereken.

7 yaşındaki çocuktan nasıl buraya geldiniz onu da merak ediyorum sdf

çok şükür yeni yasalarda öle bişi yok.
ürdünde 2001de çıkan bi yasaa şöle diyor olması lazım "uygun zamanın geldiğine inanana kadar başka evlilik yaptığını bildirmek zorunda değilsin"
Sosyal ağlarda paylaş

Napolyonn said:

şu anda hiç bi müslüman ülkede 4 tane kadın alınmıo, yok öyle bişiy. yaşadığınız dünyadan pek haberdar değilsiniz.

şaka mı yapıyorsun 0.001 yaşında falan mısın anlamıyorum gerçekten. kuran'ın kendisinde söyler iki üç dört kadınla da evlenebilirsin ama eğer onlara adil bir şekilde bakamıyorsanız tek kadınla evlenin diye ayet aratma şimdi bana. bunu yanlış yorumlayanlar zaten cabası direk poligamiyi emir olarak kabul edenler bile vardır allah bilir.
Sosyal ağlarda paylaş

kuranda oyle bir "sadece savas zamani" gibi bir aciklama yok. onu sen ekliyorsun. acik olarak belirtilen iki sinirlama var, eger savas disinda haram olsa onun icin de hadis olurdu.

Mum_Chamber said:

Napolyonn said:

4 kadın almak savaş zamanı oluodu

boyle birsey de kuranda yok. iki sart var

1- dortten fazla kadinla evlenmeyeceksin
2- kadinlar arasinda adaleti saglayacaksin ya da adalet saglayabilecegin kadar esle evleneceksin.
Sosyal ağlarda paylaş

Napolyonn said:

http://en.wikipedia.org/wiki/Polygamy#Islam

yani konuyla gram alakası yok ama sıf hatalı oldugunu bu kadar açık ve net kabullenmemek nasıl bır duygu onu son saniyesine kadar gorelim diye yapıyorum şunu.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...