Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Napolyonu patide görmekten memnun musunuz ?

smarthan

Öne çıkan mesajlar

Estel_Anorien said:

beğenmediğiniz adamı kovalamaktan güzel faşistlik mi var lan?

faşistim biçim biçim ölürem faşizm için. alem bana düşmandır hitler sevdiğim için.

abi tamam da hani istenmeyen bireyi dışlamak en temel insani hareketlerden biridir.. öyle olmasaydı herkeşler birbirlerini sevseydi zaten fikir ayrılıkları olmazdı, "arkadaş", "dost" kavramı da olmazdı

insan gruplaşmaya ve "ötekileşme"ye açık bir sosyal varlık, daha doğrusu sosyal varlık olmanın şartlarından birisi bu keza sevilmeyen kişi de "neden?" sorusunu sormuyorsa zaten sıkıntı vardır hani kendini her türlü haklı görüyorsa aynı düşünceleri paylaşan diğer bireylerle gruplaşır sonra onlar bir topluluk olur, o topluluğun normalrı oluşur böylece o topluluk için "normal" kavramı ile normal olmanın gereklilikleri ortaya çıkar

yanıldığım ya da gözümden kaçan noktaları da söylersen pek bir sevineceğim ki vsar gibi duruyor buradan
Sosyal ağlarda paylaş

elbetteki hayır. semi wot

benim şahsi görüşüm şu şekilde; ezberci-sabit düşünceli, dar açından değerlendiren, olaylara objektif yaklaşmamayı hayat görüşü haline getirmiş, aşırı yanlı olduğunu düşündüğüm kişileri herhangi bir yerde görmekten memnun olmadım. hiçbir zaman da olacağımı sanmıyorum. kendisinin de bence bu duruma yakın birisi olduğunu düşünüyorum.

diğer yandan burası özgür ve herkese açık bir ortam, benim ya da sizin eviniz değil... biliyorum bu biraz garip bir cümle oldu keza adamlar interneti sansürlemeye çalışırken bizlerin internette özgür vahalar yaratmamız ve ne olursa olsun düzeni korumaya çalışmamız aşırı derecede ironik oldu. yalnız işin gerçeği de bu. birilerinin herkesin dilediği görüşü söyleyebildiği ortamları yaratması ve bunun korunması gerekiyor.

özetle kendisinin kurallar dahilinde kaldığı sürece her kullanıcı gibi yazmaya hakkı var ve ben kurallara aykırı bişi yaptığını görmedim. kalanında, yani kendisine yazılacak mesajlarda da yine her kullanıcı gibi korunacaktır. ilk mesajda konu açılmasında kendisinin isteğinden bahsedilmiş sanırım. e o zaman birisinin dediği gibi bu başlığın açılmış olması demek kovmak ya da faşistlik olmuyor.

haaa diğer yandan şöle bişi olabilir. gaza gelip saydıran birileri çıkar. sinirlerine hakim olamadığı için ban yer.

bak o ilginç olucaktır.
Sosyal ağlarda paylaş

BabacumMostors said:

Estel_Anorien said:

beğenmediğiniz adamı kovalamaktan güzel faşistlik mi var lan?

faşistim biçim biçim ölürem faşizm için. alem bana düşmandır hitler sevdiğim için.

abi tamam da hani istenmeyen bireyi dışlamak en temel insani hareketlerden biridir.. öyle olmasaydı herkeşler birbirlerini sevseydi zaten fikir ayrılıkları olmazdı, "arkadaş", "dost" kavramı da olmazdı

yanıldığım ya da gözümden kaçan noktaları da söylersen pek bir sevineceğim ki vsar gibi duruyor buradan

forumdan dışlıyosun abi adamı, arkadaşlıkla alakası yok bunun. git sarıl demiyoz zaten. bi de sosyolojik tespit yapmış asdfpil.
çok fena yanıldın hacı, kusura bakma.

edit : dasaa bile hayır demiş lan. adamın düşüncelerini bende savunmuyorum ama sırf "farklı" düşünüyor diye gitmesini isteyecek değilim. zaten babacummostorz'un dediği gibi herkes düşüncelere göre arkadaş seçse ülkede zor barınırdınız asdf %47'nin napolyon gibiler olduğunu, kadrolaşma olayını fena halde abuse ettiklerini hatırlatırım.
Sosyal ağlarda paylaş

dattebayo said:

babacummostorz'un dediği gibi herkes düşüncelere göre arkadaş seçse ülkede zor barınırdınız asdf %47'nin napolyon gibiler olduğunu, kadrolaşma olayını fena halde abuse ettiklerini hatırlatırım.

O %47'nin sadece %0.0000001'i bu sitededir. İnterneti öyle ya da böyle kullanabilme yetisine sahiptir. Kurtarabildiğimiz de yanımıza kârdır.

Teşekkürler.
İyi forumlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...