Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

kadikoyde akmar in onunde cd satan kivircak sacli kardes

Infeqted

Öne çıkan mesajlar

Ben çok aldımda hangisinden bahsediosun 2 tane var birinin artık dükyanı falan var diğeri bazen görüorum.
dükkansız mavi tezgahta satandan bahsediosan üni öğrencisi falan hatta bizle röpörtaj falan yapmıştı akmar pasajıyla ilgili ödevimiymiş neymiş:)[signature][hline]Bu mesajdaki içerik, benim kişisel görüşlerimi belirtmektedir. paticik.com burada yazılı olanlar hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir.
BabacumMostors, 31 Ağustos 2004 15:32 tarihinde demiş ki:
Kuku peşinden koşmayın ideallerinizin peşindne koşun
(not: kuku bir ideal deildir)
Sosyal ağlarda paylaş

haa tmm adını bile biliodumda hep görüorum zaten:hmm: isterim listesini tam olarak.[signature][hline]Bu mesajdaki içerik, benim kişisel görüşlerimi belirtmektedir. paticik.com burada yazılı olanlar hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir.
BabacumMostors, 31 Ağustos 2004 15:32 tarihinde demiş ki:
Kuku peşinden koşmayın ideallerinizin peşindne koşun
(not: kuku bir ideal deildir)
Sosyal ağlarda paylaş

ben de arkama microsoft'un desteğini alarak korsan ürünlerle ve rus mafyasıyla savaşıyorum, orjinali zorla aldırtıyorum.
dağılın bakayım şimdi

not: enjoy kapitalizm uleeyn!

[Bu mesaj Bonecrusher tarafından 12 Eylül 2004 10:04 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

rus mafyası diyice aklıma vlad gelir maxpayne den

BANG!yo're dead payne.....

Have no fear...VLAD is here!

kopya sidi,kkorsan sidi diyince aklmıa yurtdışında 16 milyon tlye edinebbliceğpin bir orjinal albümü trdce 35 milyona edinebilnmen,vergiler gümrük fln derkende yani olazki o dar be! 2 katı,şimdi 20 milyon olsa bir orjinal muzik cdsi alırm valla.
ama 35 milyon yani eh,son 9-10 günde ben 35 milyonda az paryal 6-7 kere dershenye gidp geldim yemek yedim kzla 2 ekre fln dıaşrı cıktım dahada vcebimde 8000bin var be....

neyse uykumda var,bide 8000bin,,bi uyku bi sekiyzü bbin ne güzle yuyurm,olsada para her müzüü orjinal sidiyle alsak :([signature][hline]If you could see the lover in me
And we could join our hands together
If you could see how good it could be
We'll sing these stupid songs forever

Sosyal ağlarda paylaş

hehe waitin for dela :P bakalım ne çıkcak süprizlerle dolu kutusundan..[signature][hline]fedaykin, 24 November 2003 18:38 tarihinde Ainu'ya demiş ki:
Aynı senden önceki 20 kişinin düşündüğü gibi onun özel kişisi sen olacaksın, tabi tabii...
Alexi_Septimus,23 Ağustos 2004 18:23 tarihinde Mavi'ye demiş ki:
Kuzucum, "My way or the highway..." diyeceksin.
Bu kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...