Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dota 2

Buddha

Öne çıkan mesajlar

Sparkcaster said:

şaka yaptığını düşünüyorum şu an, ahkam kesmiyo muydun sen şöyle iyi oyuncuyum böyle proyum felan diye, item almak için isim yazmak ne ya

İtemi zaten büyük itemdan başlayarak yapıyorsun, combatsız sakin 2 boşluk arasında 2-3 büyük item kasıyorsan zaten orada harcıyacağın zaman anlamsız hale gelmiştir.

Ha misal meka yapıcaksan basedeyken açıyosun shopu yazıyosun oraya meka tıklıyosun bi tane sol zaten orda kalıyor o, o dakkadan sonra shopu açtığında eksik parçalarını alabiliyorsun ki sağ clicklersen zaten eksik parçaları otomatik alıyor sistem baya iyi.

suggested itemleri ayarlayabiliyosun arkadaşın dediği gibi, oyun başı start itemlerini sabit bi keye atabiliyorsun vs vs... Eski shopta daha hızlı alışveriş yapıyorum hala evet ama git gide hızlanıyor dota 2 ve daha potansiyelli bi shop olduğu için kısa zaman sonra daha da alışır daha hızlı alışveriş yaparız.

Oyun hala beta, pek çok şey gayet güzel en büyük eksik hero sayısı şuan, onun dışında dotanın dengeleri açısından o interface o boyutta olmalı mesela, interface değişikliğiyle beraber mekaniklerde de değişiklik yapılması gerekir. Mutlaka makyaj yapılıcaktır ama büyük değişiklikler beklemeyin.
Reconnect büyük bi adım dota için, pause sistemi de gayet güzel olmuş.

Bence oyun baya iyi, ve çok daha iyi yolda ilerliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Sparkcaster said:

ya ne kadar boktan abi bu oyun dün yapıp bugün betaya mı soktular nedir, ne courier permission var ne concede ne vote kick ne oyun modu wtf

Concede var tüm takım aynı anda quitleyebiliyosun, courier permission gereksiz, olmaması daha iyi. Vote Kick abuse'a çok açık bi ortam kullanılması mümkün değil dota gibi bi oyunda. Oyun modunu da bi custom game açarak dene bakalım belki vardır, CM mod olduğuna göre diğer modlar da olabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

Hayır amaç oyuna bok atıp oynamamayı yada oynayamamayı haklı hale getirmekse bulursun zaten bisürü eksik.
Ama oyun Beta, open Beta bile değil yani daha, buna rağmen insanlar 50-60 TL ortalama para ödeyerek oyunu satın alıp bi şekilde oynamaya çalışıyorlar.
Kusura bakmayın da aptal anime oyunu Hon'dan da Lol'dan da açık ara daha iyi oyun.
Dota 1'e göre en büyük eksiği herolar onun dışında her geçen gün daha iyiye gittiği görünüyor zaten.

Arkadaşını izleyebilme, eski oyunları database'den izleyebilme inanılmaz özellikler.
Çok güzel bir sistem kuruyor Valve ve üzgünüm ama kötü oyunlarınız acı içerisinde yok olucak...
Sosyal ağlarda paylaş

EricCantona said:

Sparkcaster said:

ya ne kadar boktan abi bu oyun dün yapıp bugün betaya mı soktular nedir, ne courier permission var ne concede ne vote kick ne oyun modu wtf

Concede var tüm takım aynı anda quitleyebiliyosun, courier permission gereksiz, olmaması daha iyi. Vote Kick abuse'a çok açık bi ortam kullanılması mümkün değil dota gibi bi oyunda. Oyun modunu da bi custom game açarak dene bakalım belki vardır, CM mod olduğuna göre diğer modlar da olabilir.
concede i evet 5 kisi quitlersen yapabiliyosun ama hala concede tarzı bi sistem lazım. dota 1 deki ff abuse u onlesinler ayrı mesele ama ben bırakmak istebiliyosam brakabileyim.

courier permission sacma biseydi zaten. asist kapatabilmek olmalı ama, tiny beni fırlatamasın ben istemiyosam.

vote kick gelmiycek galiba gelse nolucak ayrı mesele herkes rus hangisini kickliycen yani.

custom da cm var.

mesela swap repick gibi seyler yok. biz invoker almak istemiyoruz ama rakibinde almasını istemiyoruz. cm gelene kadar alıp repickleyelim diyoruz olmuyo huzunlu oluyo.

herseye biz de aglıyoruz skypeta falan da oyunun beta oldugunu unutmamak lazım. ekliyolar yavas yavas. Her hafta yeni hero geliyo nerdeyse, suanki hali de baya oynanabilir ve guzel biraz az rus olsa ve hero sayısı cogalsa(cok op hero var counterı yok o huzunlu) yeterince iyi

Bi de herkes benden hızlı kosmasa daha iyi olcak.

Honun yokolması zaten beklenen biseydi dotanın aynısının renklisi ve daha cok player friendly olanı ve sistemlisiydi. ben hala honu cok seviyorum izlemeyi falan herkes hon oynasa oynarım ama dota2 de sistemler oturunca hon un tekrar oynancagını da sanmıyorum. Bi tek iste dota 1 fasizm i yapılmasın hon un getirdigi yenilikler ornek alınsın onda var ben yapmıyorum ozaman demesinler
Sosyal ağlarda paylaş

EricCantona said:

Hayır amaç oyuna bok atıp oynamamayı yada oynayamamayı haklı hale getirmekse bulursun zaten bisürü eksik.
Ama oyun Beta, open Beta bile değil yani daha, buna rağmen insanlar 50-60 TL ortalama para ödeyerek oyunu satın alıp bi şekilde oynamaya çalışıyorlar.
Kusura bakmayın da aptal anime oyunu Hon'dan da Lol'dan da açık ara daha iyi oyun.
Dota 1'e göre en büyük eksiği herolar onun dışında her geçen gün daha iyiye gittiği görünüyor zaten.

Arkadaşını izleyebilme, eski oyunları database'den izleyebilme inanılmaz özellikler.
Çok güzel bir sistem kuruyor Valve ve üzgünüm ama kötü oyunlarınız acı içerisinde yok olucak...

şu post'un elle tutulup da cevap verilcek yanı yok ama belirtmeden geçemeyeceğim, dota2'nin çizgileri HoN'dan daha fazla anime.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...