Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

15 mayıs anti-sansur eylemi

tunca

Öne çıkan mesajlar

İzmir'deki eylem beni gayet tatmin etti. Kalabalıktık sanki. Kıbrıs şehitleri falan ağzına kadar doldu gibi geldi ama kalabalığın içinde olunca insan çok tahmin edemiyor ne kadar yer kapladığını.

Cıvıl cıvıl çogzle fotoğraflar çektim öyle ki internet sitelerinde çıkan fotoğraflar falan yanından geçemez benim bu işi parttime ücretli yapmam lazım yeaaa

şakamaka internette herangi eli yüzü düzgün bir haber sitesiyle bağlantısı olan varsa fotoğraflarımın kullanılmasını isterdim (kontakt pliz), 1-2 saate kadar koyarım buralara.
Sosyal ağlarda paylaş

Solcular yine karıştırmışlar ortalığı. Oradaki herkesin aklını yıkamaya çalışıyorlar. Fakat, internet sansürünün onların iyiliği için geldiğini idrak edemiyorlar. Neyse, onlar da akıllanacaklar. Ülkemiz çok güzel, daima gelişiyoruz, herşey toz pembe, zaman çok güzel. Rabbime sordum Cleveland dedi, Dinimiz Amin

Napolyon Fun Club
Sosyal ağlarda paylaş

Napolyonn said:

escape said:

tayyip baksana kaç kişiyiz saysana!
modem yoksa 3 cocukta yok!
imamın ordusu internetten defol!

ilahi solcular internet protestosunda bile siyasal sloganlar.

selam ben solcu değilim.

tayyibi (her kafası çalışan insan gibi ben de) sevmiyorum.

bugün taksimde bu sloganların hepsine zevkle eşlik ettim.

internet sansürünü de bunu uygulayan kadroyu da tayyip ve yandaşlarının getirip yetkin kıldığı ortadayken ona tepki gösterilmesi normal.

ayrıca ek olarak

"kurabiye tayyip" ve "sen anladın tayyip" (fener için opera melodisiyle) sloganları da atıldı bugün.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...