Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

HTC Sensation...

LuNiZ

Öne çıkan mesajlar

Süper de abi ancak geçiş telefonu olur ondan bu saatten sonra. Yeni telefon çıkmasını bekleyene kadar idare etmiş olurum ancak. Boşa gider para. Çıkış zamanı üzerinden çok vakit geçti, ekranı küçük vs. Incredible S alırım yani beklemeyeceksem eğer. Ama şu hava durumu olayı çok hoşuma gitti. Tüm modellerde yapabiliyor muyuz onu?
Sosyal ağlarda paylaş

sensation da dual core cpu var. Onun romunu HTC Desire'a koyar xda ama takılır eder.

HTC desire için 2.3 güncellemesi bu hafta çıkıyormuş. bakalım belki o kadar kaynak istemeyen bişidir. bize de gelir bilemeyiz.

önemli olan sensation'da olan sense versiyonu. Incr. S'e de 2.3 geldi. onunkine de bak istersen. onda da olabilir o weather olayları.
Sosyal ağlarda paylaş

Samsung'un donanımıyla HTC'nin Sense'i birleşsin abi. Nexus S arkadaşta var, ekranı inanılmaz. ayfondan mayfondan çok daha iyi, GS2 de daha da iyiymiş. Ekran sadece açık olan pikselleri aydınlattığından da pil ömrü çok uzun oluyor, tabi işlemcinin çok iyi güç yönetimi yapması da bunda etken. Ama öteyanda samsunglardaki touchwiz denen arayüz saçmasalak bişey, ayyfonu taklit etmeye çalışmaktan öteye gidewmiyor ve androide hiçbi,şey katmıyor, htc sense ile kontakt listim 3te 1 azalıyor resmen, rahat ediyorum.

Şu anda ben olsam Samsung'un bütün bu avantajlarına rağmen HTC tercih ederim sırf Sense için.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi Samsung almam. Ayrıca Desire ve Nexus eskidi. Hala çok iyi olmalarına rağmen eskiler. Ekranları küçük. Bugün bir telefon alacaksam yeni olmalı yani.

Bu yüzden Incredible S şu an en uygun tercih gibi. Sensation istiyorum aslında ama yok henüz. Incredible S bulabileceğimden bile şüpheliyim.
Sosyal ağlarda paylaş

toggie said:

Abi Samsung almam. Ayrıca Desire ve Nexus eskidi. Hala çok iyi olmalarına rağmen eskiler. Ekranları küçük. Bugün bir telefon alacaksam yeni olmalı yani.

Bu yüzden Incredible S şu an en uygun tercih gibi. Sensation istiyorum aslında ama yok henüz. Incredible S bulabileceğimden bile şüpheliyim.

nexus S in nesi eskiyebilir ki? gecen sene aralikta mi cikti ne.

fiyat performans olarak gayet iyi. sahibindende 1000 liraya bile var yani.
Sosyal ağlarda paylaş

Kullanışlı olmaktan uzak abi elime sığmıyor alet. Üstüne her tarafı plastik bildiğin. Nesini kullanayım onun mis gibi iphone 4 varken. Ya da HTC'nin çok şık çok güzel modelleri var, tamam para verdik ama hakkaten değdi dedirten, samsung'lar casper'ın i7 quad core'lı laptoplarına benziyor valla, donanım çok ama kalite düşük.
Sosyal ağlarda paylaş

abi ben eşşek yüküyle verdiğim şeyin biraz adam akıllı kaliteli görünmesini istiyorum şahsen her ne kadar geek falan olsam da yani. plastik te olmasın sağı solu. arayüz desen iphone'dan çakma tamamen, bi ekran var bi de spec, e bunlar htc'de de fazla fazla var, tasarım var kalite var, üstüne adam gibi orjinal htc sense var, bu koşullar altında htc değil de samsung demek bence saçma.

bada diye bir şey çıkardılar mesela biliyorsunuz, nerede şimdi? devamı geldi mi? destek ne kadar devam ediyor? sıfır, salladılar geçtiler. böyle günübirlik stratejiyle çalışan firmadan dijital foto çerçevesi almam ben.
Sosyal ağlarda paylaş

alfred samsung'a telefon ettim aynen bunları ilettim dedi "abi kusura bakma söz bir sonraki partiyi titanyum alaşım kasalı çıkaracağız" dedi ben de sözünü tutmazsa bizzat koreye gelip ağzını yüzünü kıracağımı belirttim "sen ki koskocaa samsung, apple dan neyin eksik? ha?" dedim utandı, telefonda sessizliğe gömüldü, yanlış duymadıysam ağlamaklı şekilde iç çekti "haklısın abey, bilemedik" dedi. ama kötü bir haberim var artık 3D televizyona ar-ge harcamayacaklarmış onun parasını komple yeni telefon kasalarına ayıracaklarmış

mutlu oldun mu? hepsini senin için yaptım, tabii ödemeli alo vatan hattıyla yaptığımdan bu telefon görüşmesi de alfrede girdi doğal olarak
Sosyal ağlarda paylaş

BabacumMostors said:

alfred samsung'a telefon ettim aynen bunları ilettim dedi "abi kusura bakma söz bir sonraki partiyi titanyum alaşım kasalı çıkaracağız" dedi ben de sözünü tutmazsa bizzat koreye gelip ağzını yüzünü kıracağımı belirttim "sen ki koskocaa samsung, apple dan neyin eksik? ha?" dedim utandı, telefonda sessizliğe gömüldü, yanlış duymadıysam ağlamaklı şekilde iç çekti "haklısın abey, bilemedik" dedi. ama kötü bir haberim var artık 3D televizyona ar-ge harcamayacaklarmış onun parasını komple yeni telefon kasalarına ayıracaklarmış

mutlu oldun mu? hepsini senin için yaptım, tabii ödemeli alo vatan hattıyla yaptığımdan bu telefon görüşmesi de alfrede girdi doğal olarak

ahaha lol

ya roket adamı anlıyorum, daha önce aldığı samsung ürününden ağzı yanmış bir, normaldir burda s2'i flamelemesi.

açıkcası plastik kalitesine göze batıcak dandiklikte olduğunu söyleyen 1 tane adam görmedim nette herkes gayet yerinde kalitesi diye yorumlarmış.

arayüz olayına gelince. daha önce ne touchwiz ne de sense arayüzünü kullandım. ama gene internetteki incelemelerde touchwiz 4.0'ın sense 2.1'ile başabaş gittiğini gördüm.

Internet incelemelerine ne kadar güvenilir demişsin, ben güveniyorum açıkcası. Gayet samimi yaptıklarına inanıyorum bazı insanların. Zaten yarında direk gidip bakıcam s2'ye, bakalım malzeme kalitesi dediğin kadar kötümü roket.
Sosyal ağlarda paylaş

2-3 gundur inceliyorum bunu ve samsung s2 yi, ozellikle samsung s2 inanilmaz reviewler almis, hatasiz nerdeyse, tek sikintisi full plastik govde vs.

ancak htc sensation, yuksek cozunurluk (480x800 s2, 540x960 htc) ile nedense daha cok ilgimi cekti ama diger taraftan ekranin super amoled + olmasi hem pil omru, hem renkler hemde gun isiginda gorebilme acisindan samsung dedirtiyor,

amaaaa

su sense ui 3.0 in o lock ekranindan direkt istedigimiz programa erisim saglatmasi direk one geciriyor her yonden, cok ama cok iyi bir bulus bayildim resmen.

unlokc et telefona gir yerine pat cek asagi indir telefonu oradasin, ha tembelligin had safhasi denebilir bu dedigime ama arabada vs de oldukca yararli olabilir, eminde degilim acikcasi.

samsgungun s2 sindeki ortadaki iphone dakilere benzer hard button cok hosuma gitti bir diger taraftan , htc deki yuzeyle sifir dokunmatik butonlar basa bela olabiliyor bazen.

aluminyum kasada, samsung s2 olsa ustunde sense ui 3.0 olsa, ekrani htc deki gibi yuksek cozunurluklu amoled+ olsa, hardware button olsa..

mukemmel telefon o olur benim icin.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...