Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Benzin 4,5 liraya yaklaştı

Loxias

Öne çıkan mesajlar

Tüpraş'ın rafineri çıkışına yaptığı zamla birlikte bugünden itibaren pompada 95 ve 97 oktan benzine 9 kuruş zam yapıldı. Böylece 95 oktan benzin 4,29 liraya, 97 oktan ise 4,4 liraya yükseldi.

İSTANBUL - Uluslararası piyasalarda artan ham petrol fiyatları, benzin ve motorin zammını tetiklemeye devam ediyor.

Geçen hafta cuma günü akaryakıtta yeni bir ayarlama yapması beklenen Tüpraş, benzine bugünden geçerli olmak üzere 9 kuruş zam yaptı.

Zam sonrasında 95 oktan benzinin litresi 4 TL 29 kuruşa, 97 oktan benzinin litresi de 4 TL 40 kuruşa kadar çıktı.

Zaman'ın haberine göre, Tüpraş son olarak 19 Nisan'da 95 oktan benzinin litresine 6 kuruş, 97 oktan benzinin litresine de 9 kuruş zam yapmıştı.

Sektör yetkilileri, zamlanan benzini, motorinin izleyeceğini bildirdi.

http://www.ntvmsnbc.com/id/25209239/

ben iddiamı devam ettiriyorum. bu yılın sonuna doğru 5 lirayı görürüz
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
Dogru. Uzun yol gitmiyor ve otobana cikmiyor iseniz dikkatli bir sekilde gidilebilir ama.

Lakin istedigin kadar dikkatli ol suruculer bisikletli gorunce cekil lan yolumdan edasi ile kornaya asilip uzerine suruyorlar.

AB deki gibi uygulama gerek. Bilmiyorum herhangi bir calismasi var mi belediye baskanlarinin bu konuda ama hazir benzin zamlanmisken bisikletlere atlayip protesto yapilabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

alternatif yok ki abi, fazla eksilmeyecek haliyle. bence bu yükleri kaldıramayacak olanlar zaten 2 liradan sonra falan çekildi. bayram günlerinde böyle acayip arabalar görürsünüz, oldukça eski, içine 7-8 kişi doluşmuş, ya akraba ziyaretine ya da basit bir geziye gidiyorlar. onlar ayda yılda bir binen vatandaşlar. zaten çekildiler trafikten bence.
Sosyal ağlarda paylaş

modern toplumda akaryakit fiyatlar genel duzeyini belirler

herseye zam gelicek, maaslara zirnik zam yok

sonra BENIM VATANDASIM ARTIK PARA BIRIKTIRIYOOOOR, ILERI DEMOKRASI ILE ILERI MEDENIIIYETE ULASTIK diye cikiyor reco

allahin cezalari ya, daha 2 ay once benzin 4 lirayi gecmez diyorlardi

sirf araba kullanamiyoruz gak guk etmeyin, elektrikten evinize gelen suya kadar herseyi fiyatini etkiliyor bu akaryakit zamlari

ilerisin iegctim normal bir demokraside olsa coktan sepetlemisti halk bunlari ama bidon kafalar stockhom kompleksi gelsitirdi heralde, yandas olup ekmek elden su golden yasiyan allahin cezalarini yazmiyorum bile, chp dine uzak parti der gider kul hakki yerler bole

allahin belalari demismiydim?
Sosyal ağlarda paylaş

Olsun Viktor ilehrii demohgrasi var, padişahımız eksik olmasın. Son 8 senedir maaşlarımıza gelen simit zammına göre her boka gelen kol gibi zamma rağmen DURMAK YOK YOLA DEVAM.

Allah cezanızı versin diyoruz ama olan bize oluyor belamızı biz bulduk 8 senedir ki daha da bulaağız gibi geliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...