Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bilenlere ttnet kontratı üzerine bir soru

Aket-Atum

Öne çıkan mesajlar

Şimdi durum şöyle

Yeni bir eve taşındım. Evde daha önce wireless şifresi kırılması ve kıranın yasadışı sitelere girmesi ve evde eskiden başka kalan birinin yasadışı sitelere girmesi nedeniyle sıkıntılı günler yaşanmış. Polis gelmiş bilgisayarları toplamış falan. Bu yüzden de nette çocuk var filtresine üye olmuşlar. Baya baya canları yandığı için de paranoyaklaşmışlar biraz.

Ama bu lanet şey bir kaç gündür diğer bölümlerde yazdığım gibi cidden lanet birşey. Yasadışı siteleri geçtim, battle.net, mmo-champion gibi sitelere hatta facebookta cityvilleye bile sokmuyor.

Bir program ile (isim vermeyelim ne olur ne olmaz şimdi) bağlantı hızından ödün vererek bypass ettim olayı ama bu programda her siteye kendi bannerını koyuyor, arada kendi sayfasını falan açıyor kısacası başlı başına trojan gibi çalışıyor.

En son dedim ki, ben bu hattı kendi üzerime alayım sonra da filtreyi kaldırtayım. Ama hattın üzerine kayıtlı olduğu kişi şu an askerde ve devam eden bir kontrat var.

Bu hattı üzerime almak için onun vekaleti gerekir mi? Bu işi halletmenin başka yolları da olur mu?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...