Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Azeri-Ermeni sınırında çatışma! İki Ermeni askeri öldü!

Joker

Öne çıkan mesajlar

Azeri-Ermeni cephe hattında yapılan ateşkes ihlalinde iki Ermeni askerinin öldüğü, birinin yaralandığı bildirildi.

Ermeni haber sitesi news.am, dünkü ateşkes ihlalinde iki Ermeni askerinin öldüğünü, birinin yaralandığını duyurdu. Haberde, askerlerin kimliği ve ateşkes ihlalinin nerede yapıldığı konusunda bilgi verilmedi.

İki gün önce yapılan ateşkes ihlalinde de Vazgen Bahşiyan (19) adlı Ermeni askeri ölmüştü.

Her iki ülkenin Savunma Bakanlıklarından herhangi bir açıklama yapılmadı.

http://www.haberturk.com/dunya/haber/625937-azeri-ermeni-sinirinda-catisma
Sosyal ağlarda paylaş

Zep said:

Dragonmax said:

hamsilipilav said:

Ünlemine abandım faşo

Birine bu şekilde hitap etmek hakaret sayılmıyor mu ?

sana pek bi hümanist geldi galiba arkadaş yoksa kankan falan mı?

pilav mı ryzen mi? ikisini de tanımıyom. burda sadece kanka muhabbeti mi yapılıyo genç? siz patiye LANdan giriyo olabilirsiniz ama aslında burası public bi mekan.

artı kimse umrumda değil. ama faşist ile faşo arasında bi anlatım farkı var gibi geliyo bana. faşo kelimesi daha çok hakaret gibi geliyor bana.

edit: başlicam T9 klavyeye of
Sosyal ağlarda paylaş

Dragonmax said:

Zep said:

Dragonmax said:

hamsilipilav said:

Ünlemine abandım faşo

Birine bu şekilde hitap etmek hakaret sayılmıyor mu ?

sana pek bi hümanist geldi galiba arkadaş yoksa kankan falan mı?

pilav mı ryzen mi? ikisini de tanımıyom. burda sadece kanka muhabbeti mi yapılıyo genç? siz patiye LANdan giriyo olabilirsiniz ama aslında burası public bi mekan.

artı kimse umrumda değil. ama faşist ile faşo arasında bi anlatım farkı var gibi geliyo bana. faşo kelimesi daha çok hakaret gibi geliyor bana.

edit: başlicam T9 klavyeye of

tamam işte bende onu dedim;ya söylediği şeyi onaylıyorsun/normal kabul ediyorsun ya da kanka ayağına savunuyorsun.
ha başkası beni ilgilendirmez diyosun bu durumda faşo hakarettir değildir seni irdelemiyor olması lazım.

görüşünü paylaşmıssın arkadaşın belli ki "bu hakaret değil mi ya" diye çıkışarak.
lafımda bunaydı zaten
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...