Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Teoman - Duş

MartinLGore

Öne çıkan mesajlar

Sözleri ne olursa olsun, sonuçta bir sanat. Sanata böyle bir yasaklama getirmek ya da başka bir yaptırım uygulamak kesinlikle doğru bir davranış değildir.
Eğer bu şarkı yasaklanıyorsa; içeriğinde direniş olan türküler, karşı cinse yazılan üstü kapalı(?) türkülerde yasaklanabilir.

Bu da Türk kültür ve sanatına ağır bir darbe olur, açıkşası yakıştıramadım...[signature][hline]Albert Einstein 1912 yılında demiş ki:
"İki şey sonsuzdur, insanoğlunun aptallığı ve evren. Fakat ikincisinden o kadar emin değilim..."

Albert Einstein (1879-1955)
Sosyal ağlarda paylaş

sarkıyı tam dınlemedımde su bı sarkı warya onu durup durup goruyorum $apır $upur dıye bısey sozlerı dus sarkısınınkden emınımkı daha cınselıgı cagrıstıroydurda

bu dogal bısey yanı
nese kafalar degısmedıgı surece bu boyle olcak[signature][hline]
a$k bir sabunsa
köpürt beni pakize

Sosyal ağlarda paylaş

valla duyduğum kadarıyla Yeliz Yeşilmen'in bi şarkısı da (onun şarkısı da varmış :P) sansürlenmiş. bu sabah gördüm ben de. adamlar canları sıkıldıkça adımızı hatırlatmak için bi şeyleri sansürleyelim diyolar galiba.[signature][hline]We are following
The will of the one
Through the dark age
And into the storm
Sosyal ağlarda paylaş

baştan soliyim Teomal'ı sevdiğim için solemiyorum ayrıca o heriften nefret ederim... işte rtük bu işe yarar nekadar gerekli dimi? evet bu kliple bizim ruh sağlığımızda büyük yaralar açtı teomal... kahramanımız rtükte herzamanki gibi yine bizi kurtadı böyle büyük bi tehlikeden...
Alkış[signature][hline]To Live is To Die
Sosyal ağlarda paylaş

*alkışlar*

Aslansııın Seenn Kaapplaaaannsııın!!![signature][hline].....
Günlük hayatın sıkıntısından biraz silkeler insanı,herşeyin aynı olmasından.Kişiyi bedenin ve aklın dışına çıkarıp duvara yapıştırır.
Sanırım içmek,
ertesi sabah tekrar hayata dönülebilen ve her gün tekrarlanabilen bir intihar biçimidir.

..Charles Bukowski..
Sosyal ağlarda paylaş

iyi olmuş ilk çıktığından beri bekliyorum bu haberi.

çok rahatsız edici insanı sinir eden sözleri var. sanat sanatda bi yere kadar yani adamın kullandığı üstü kapalı sözler direk anlaşılıyor kullandığı kelimelerde beni açıkcası çok rahatsız etti. yani ben öyle küfürü sansürlü konuşan falan bi insanda değilim azıma ne gelirse söyleyen sakınmayan bi insanım ama açıkcası rahatsız oldum iyi de olmuş[signature][hline]Birisi bilmem kaç tarihinde demiş ki :
Paticik bana karı bul lan Allahsız !!!
Mirage Icq'da demiş ki:
Predator (10:17 PM) :
terminale gittim çok iyi bir film ya
Mirage (10:17 PM) :
terminalör?
Sosyal ağlarda paylaş

ya tartışılması bile saçma. yasaklarla biryere ulaşılamaz. iktidarın pislikleri çıkıyor. yok zina yasak falan. ya size ne kardeşim. çok sinir oluyorum. yani hiç bir matığa uymuyor(islam dahil). neyse hem cinsellik ayıp değildir. sadece gizlidir. o adamda kendini gizleme ihtiyacı duymamışsa kimse karışamaz. hem herşeyden önce sanata zincir vurulamaz, vurulmamalıdır. zaten zina olayıda ayrı bir kıllık.[signature][hline]I have no options left again. grrr
*sinirlenir ve yatar*

[Bu mesaj Echoes_From_Hell tarafından 12 Eylül 2004 00:10 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

o şarkıdan nefret ediyorum çok aptalca bir zihniyetin ürünü ancak o yasaklanıyorsa "yo frekin' ass lady" şeklinde rap şarkıları da yasaklanmalıdır.ksıacası yasaklamak çok saçma bırakın ne yaparlarsa yapsın insanlar.iyinin varolması için kötüye de ihtiyaç var.[signature][hline]administrator error

-oo saçını mı kestirdin çok yakışmış.
-salak salak konuşma ikimizde iğrenç göründüğümü biliyoruz...
Sosyal ağlarda paylaş

ya sonucta rahatsiz olan dinlemez bu kadar basit bir sey , eger insanlar tarafindan da begenilmeseydi (ki bn cok begenmedim) birkackereden sonra yayinlanmazdi zaten , yani begenilmis ki yayinlaniyor. Ayrica bu sarkinin nu bir resimden cok da bir farki oldugunu dusunmuyorum ve sanat sanat icindir gorusunu savunan biri olarak rtuku kiniyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...