Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

linkin park live performance

abc_123

Öne çıkan mesajlar

said:
Laistragon, 10 Eylül 2004 03:17 tarihinde demiş ki:

Sen burada gelipte adam $ harfi kullandı diye Türkçe'yi katletti mantalitesi mi uyguluyacaksın?

O zaman Bianchi'ye Biançi de.Hatta Lucky Strike'a Luçki Sıtrayk de.

Düşündün mü acaba sana kaç kişi kıl oluyor?

Sen nekadar zeki bi adamsın öyle ya? Dam üstünde saksaan vur beline kazmayı - anlayan anladı. Basmazsa açıklarım Laistragon.
edit: quote düzeltimi

[signature][hline]Zegard/Hibernia - Lancelot
Crosby,Stills,Nash & Young
Bir oh yeaah tikkysi demiş ki: "Fuck you anuna Koyim!"

[Bu mesaj Sensible tarafından 10 Eylül 2004 03:33 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj Sensible tarafından 10 Eylül 2004 03:35 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sensible, 10 Eylül 2004 03:29 tarihinde demiş ki:
Sana ne desem boş. (pyro)

ben bo$ birisiyimdir sen en iyisi bana bi$i deme bo$u bo$una hani ne desen bo$ olcak ya ondan.müzik muhabetinden girip $ me takılcak kdr bo$um yani o derece.
hadi ii geceler sana ben $ lerimle uymaya gidiyorum.[signature][hline]|êvêrythìñg thãt hãs ã bêgìñìñg has ãn êñd|

Bonecrusher, 30 Ağustos 2004 03:13 tarihinde frp oynarken demiş ki:
abi gobline espri yapsam ben, gülmekten yerlerde yatsa, o sırada vursam?
Sosyal ağlarda paylaş

O ergenlik meselesini karıştırmayın.Şimdi bişiler diyecem ayıp olacak Emaleth apla'ma.

Ben bugün 1 Adana,1 Sosisli,1 Urfa,5 Lahmacun,1 Soya Fasulyesi (öghk ya nası yediysem)yedim.En güçlünüz benim.

Dalarım,dağıtırım,böler,çarpar,toplar,çizerim.

Hadin bakiim daılın.

PS for Sensibıl : Anlatma kapasitesine sahip olabilecek bir beyin yeteneğin var mı bilmiyorum ama en son birisi bana birşeyler anlatmak istemişti ve kendisi hedehödö demekle yetindi.İstersen anlatabilirsin ben senin söylemek istediğin konuda bilgi sahibi olsamda.

HA ?[signature][hline]MSN : [email protected]
Radio eXiLe WJ
eXiLe UO Shard Staff Member
| ?Laistragon? | | My Photos |
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Laistragon, 10 Eylül 2004 04:01 tarihinde demiş ki:
O ergenlik meselesini karıştırmayın.Şimdi bişiler diyecem ayıp olacak Emaleth apla'ma.

Ben bugün 1 Adana,1 Sosisli,1 Urfa,5 Lahmacun,1 Soya Fasulyesi (öghk ya nası yediysem)yedim.En güçlünüz benim.

Dalarım,dağıtırım,böler,çarpar,toplar,çizerim.

Hadin bakiim daılın.

PS for Sensibıl : Anlatma kapasitesine sahip olabilecek bir beyin yeteneğin var mı bilmiyorum ama en son birisi bana birşeyler anlatmak istemişti ve kendisi hedehödö demekle yetindi.İstersen anlatabilirsin ben senin söylemek istediğin konuda bilgi sahibi olsamda.

HA ?

Sen bianchi'ye bianki demek ile Şahane'ye $ahane demenin aynı şey olduğunu zannedecek kadar düşük zekalı bir insansın. Bu yüzden benimle tartıştığında birbirimizi anlayabileceğimizi sanmıyorum.[signature][hline]Zegard/Hibernia - Lancelot
Crosby,Stills,Nash & Young
Bir oh yeaah tikkysi demiş ki: "Fuck you anuna Koyim!"
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Predator-, 10 Eylül 2004 01:50 tarihinde demiş ki:
Sen nu-metal dinliyon sen linkin park dinliyon şarkı bu değildir şudur diyen adamlarında özenti insanlardan farkı yoktur.

Bende numetal(hatta böyle denmesine sinir oluyorum-metal karışmasın) alternatif demeyi tercih ediyorum) dinlemem nefret ederim ama dinleyen adamada laf atmak saçmalıktır ben coolum gerçek metal dinlerimciliktir. sonuçta alternatif dinleyen adam genel olarak vokali sever çünkü gitar sesi fazla duyulmaz. normal dinleyen adam gitar sesini sever baterisini sever. zevk meselesi ya

saçmalamalım mümkünse o yüzden

-1
ben sum 41 dinliyorum Alternatif olarak başkada dinlediğim yok bu grupta 80 lerin Glam tarzına benzediği için dinliyorum gerçi pek çağrıştırmıyor ama abim bile sevdi :)

nu metal falan öle şeyler yok onlar alternatiftir yok new school punk ns rock vs vs onlar tamamen Alternatifdir yani gürültüden başka bişey değiller

ayrıca linkin park,blink 182 böle gruplarda adamlar emek vermiş diyorlarsa siz gerçek müzik dinlememişsiniz

ya benim anlamadığım gürültüyü nası müzik yapıyorlar onu anlamıyorum? adam çığırıyor crawlinggg gitar ne tonda belli değil arkada gürültüye gürültü katıyor vallaha bunları dinlerken gürültü kirliliğinden şikayet ederler sizi

alternatif gruplarında iş yoktur basscıları ve davulcuları iyi oluyor
mesela blink 182 nun bateristi neydi adı unuttum travis mi neydi o herif baya iyi steve var sum 41 dan daha bir sürü ornek var ama aklıma gelmiyor heh linkin parkın bateristi geldi aklıma var yani

gürültüden farkı yok bu grupların[signature][hline]hö?
Sosyal ağlarda paylaş

Küfürlü muziğe karşı değilim

madafaka you sucker take your asshole suck a dick why you look around fell like a sick?

cok hoşuma gider gürültülü olsa bile

(bkz: sum41 a.n.i.c)
(pati lyric sitemizdede var)

hatta i'm horny s.o.b bile var

(sob:son of bitch)
cokta güzel şarkı[signature][hline]hö?
Sosyal ağlarda paylaş

hmm sormak istiyorum sadece ona göre bişi dcm belki ama once bi soruyşm

starsailor,muse ne tü müzik yapıor,brit rock fln deyolar ss için ama ingiltereden çıkan her grua brit rock diyip sıyrlmaya uyuz olrm. radiohead? ne eder,travis?

soyleyene bana bu büilgiye verebbilene 100 liara[signature][hline]sevgü kelebeğüüüü

Sosyal ağlarda paylaş

eleştiri yapanlar hayatlarının büyük bir bölümünü müzikle uğşarak geçirdikleri için saygı duyuyorum yorumlarına :)
beğenen gidiyor ki kötü veya iyi..
çokta iç acıcı değil ama.[signature][hline]KinGpiN the striked sazan
RamsesII'ten abarmalar;
RamsesII, 14 Ağustos 2004 14:58 tarihinde demiş ki:

Öyle sübyan bulsam ben,var ya....
RamsesII, 18 Ağustos 2004 02:05 tarihinde demiş ki:
"Bugün bacım,yarın ihtiyacım"

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...