Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

linkin park live performance

abc_123

Öne çıkan mesajlar

said:
Norton_Antor, 07 Eylül 2004 23:24 tarihinde demiş ki:
ha onların canlı performansı da mı var?:)

tabi abijim süpeer:D:D[signature][hline]Bu mesajdaki içerik, benim kişisel görüşlerimi belirtmektedir. paticik.com burada yazılı olanlar hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir.
BabacumMostors, 31 Ağustos 2004 15:32 tarihinde demiş ki:
Kuku peşinden koşmayın ideallerinizin peşindne koşun
(not: kuku bir ideal deildir)
Sosyal ağlarda paylaş

ben de texas konserlerınden 6-7 $arkı dıger konser ve tanıtım yerlerındende 5-6 $arkı (video bunların hepsı). birde live in texas ın tum $arkıları mp3 oalrak var.yanı göruntusuz ama sadece hepsının sesi var :)[signature][hline]|êvêrythìñg thãt hãs ã bêgìñìñg has ãn êñd|

Bonecrusher, 30 Ağustos 2004 03:13 tarihinde frp oynarken demiş ki:
abi gobline espri yapsam ben, gülmekten yerlerde yatsa, o sırada vursam?
Sosyal ağlarda paylaş

ya zaten ne fark oalcak ki onların canlı perfromansıyla stüdyo kayıdı arasında.gitar ve bass partisyonlarıdna birşey yok aynı çalarlar zaten.davula hiçbirşey sölyemiyorum bişey farketmez zaten.e sample lar aynı.sadece saç rengini hergün değiştiren chester'ın bağırırken sesinin ne akdar çatladığı değişir o kadar.geçin bunları müzik dinleyin gürültü değil...[signature][hline]administrator error
Sosyal ağlarda paylaş

Bizz Deryck in sesi daha iyi ondan katca ufak olmasına rağmen yani bilmiyorum kaç yaşında lp nin vokalisti dercyk 16 yaşında olması lazım deryck

i don't wanna waste my time
becuz is casualt of high society

zaten mtv grubundan başka ne beklersinki
bu arada öğrendim sum 41 da mtv grubuymuş

ama sum ın cok değişik bi tarzı var gürültüden öte bişey daha süslü şarkılar linkin parkta 7 8 defa adam aynı perdeye vuruyor sonra değiştiriyor.

yani lp öyle bütün şarkıları dinlenecek grup değil 1 2 tane çıkmış aradan faint ve runaway diğerleri işe yaramaz bide point for authory buydu sanırım oda iyi gerisi cöplük[signature][hline]hö?
Sosyal ağlarda paylaş

northon 2side mtv grubu Ayrıca sum 41 a punk diyen zihniyete ... yani bu grup alternatif muzik yapıyor linkin park ta alternatif muzik yapıyor bu nu metal new school rock ns punk falan bunlar hep mtv nin uydurması ticari amaçlı grup hepsinin sonu aynı alakası varmış değilmi?[signature][hline]hö?
Sosyal ağlarda paylaş

ya tamam da punk demiyorum ben punk-rock diyorum.tabii ki bir tutup da 70 lerin punk ıyla anyı demiyorum ancak onlar daha bi zevk için müzik yapan adamlar.yani eminim ki sum 41 birçok kişiye linkin park'dan daha iyi gözükür.ha yanlış anlamayın ikisine de sevmem ancak daha şirin adamlar sum 41 en azından.[signature][hline]administrator error
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Erutan, 08 Eylül 2004 17:59 tarihinde demiş ki:
... diğerleri işe yaramaz bide point for authory buydu sanırım oda iyi gerisi cöplük

erutan bu yorumunu sadece zevk vs ye bagda$tırıyorum.eger zevk degıl gercek dıyosan yapamadıgın bı$eye cöplük deme derim.

bu arada yok mtv grubuymu$ dalgası nedır? mtv ile alakası var dıye dınlenmez veya kötu grup mu olyor? ben bunu anlamadım $ahsen.insanlar ho$una gideni dinlicegine aa dur bunun mtv ile ilgisi var dınlenmez mı dıcekler?[signature][hline]|êvêrythìñg thãt hãs ã bêgìñìñg has ãn êñd|

Sosyal ağlarda paylaş

mtv de çıkan grupların %98i gerçek müzik yapmio..[signature][hline]Bu mesajdaki içerik, benim kişisel görüşlerimi belirtmektedir. paticik.com burada yazılı olanlar hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir.
BabacumMostors, 31 Ağustos 2004 15:32 tarihinde demiş ki:
Kuku peşinden koşmayın ideallerinizin peşindne koşun
(not: kuku bir ideal deildir)
Sosyal ağlarda paylaş

euhehe pyro güzel cevap vermiş de sanırım naturalın dediği arkaya dımtıs dımtıs diye giden arada bir bırırırıp yapan bi müzik koyup önden geveliolar demek istemiş (olabilir).[signature][hline]Guitarist Dark Elf Commander
------------
Blackice, 19 Ağustos 2004 03:57'da demiş ki:
OHA PUHUAHEAHAH osurugumdan annem uyanmış Hehahaehah osurdum kapı açıldı direk noluyo olm diyo bi de bılı zort diye çıktı EHeah
Sosyal ağlarda paylaş

ya o kdrını bende anladımda hangı adam cıkmı$ta muzık krıterı koymu$ $u $u gercek muzıktır,mtv de klibi cıkan veya mtv ıle calı$anlar gercek muzık yapmazlar hedesi cıkmı$tır ben bunu mrk edıorum.[signature][hline]|êvêrythìñg thãt hãs ã bêgìñìñg has ãn êñd|

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Pyr0, 08 Eylül 2004 21:05 tarihinde demiş ki:
said:
Erutan, 08 Eylül 2004 17:59 tarihinde demiş ki:
... diğerleri işe yaramaz bide point for authory buydu sanırım oda iyi gerisi cöplük

erutan bu yorumunu sadece zevk vs ye bagda$tırıyorum.eger zevk degıl gercek dıyosan yapamadıgın bı$eye cöplük deme derim.

bu arada yok mtv grubuymu$ dalgası nedır? mtv ile alakası var dıye dınlenmez veya kötu grup mu olyor? ben bunu anlamadım $ahsen.insanlar ho$una gideni dinlicegine aa dur bunun mtv ile ilgisi var dınlenmez mı dıcekler?

heh gerçek anlamda söyledim pyr0 bunların yaptığı müzik değil gürültü Mtv grubu = para makinası

gerçektende çöplük biz bunlardan 10 bin kat daha iyisini yapıyoruz[signature][hline]hö?
Sosyal ağlarda paylaş

ben hala mtv grubu=para makınası ,muzık yapmıyorlar gurultu hedesını anlamı$ degılım.anlamı$ degılım derkende; hangı grup para yuzunden album cıkarmaz? yok albumu cıkarmayalım bız muzık yapıyorus paraya ıhtıyacımız yok mu dıcekler? yada aman klıbımız $u kanalda yayınlanmasın adımız cıkar flm mı du$uncekler yoksa daha cok reklam olsun dıye yayınlansın diyecekler?
erutan "biz bunlardan 10 bin kat daha iyisini yapıyoruz" dedın ya yakında albumunuz cıkar mı acaba?millet gerçek muzık dınlesın o bakımdan.
hanı 10 bin kat daha ıyılerını "dınleris" fln desen zevk meselesı dıcem de "yapıyorus" kelımesı komik geldi.[signature][hline]|êvêrythìñg thãt hãs ã bêgìñìñg has ãn êñd|

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...