Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Terminator 3: Rise of the Machines trailer - Arnie is back!

Sam

Öne çıkan mesajlar

Maalesef alisageldigimiz Ta Tan tan ta tan soundtack imiz yok ama kazaa dan terminator 3 die aratinca Fatboy Slim ve Aphex Twin in beraber kaydettikleri terminator 3 theme i var
indirdim yapan kisilerden anliycainiz uzere techno ama fena sayilmaz hatta kulak alisinca terminator gazini bile aliosunuz.

not:kazaa dan indirdim[hline]KHaRoN
The clash of honor calls to stand when others fall
Sosyal ağlarda paylaş

gecen ay t2 special edition dvdsini almistim (dukkanda kullanilmis dvd falan satiyorlar 14 dolara geldi yani), icinde filmin 2 kati uzunlugunda behind the scenes falan var, silinmis sahnelerle birlikte. kutusu da metal cok $ik yani. hayranlari kacirmasin derim. oyle div-eks, vidyo sidi, turkce dublaj delikanli t800'u bozar.

bu arada zaten chipleri ve ofis binasini yokedince hersey bitmiyor ki. Chip hakkinda seyler bilen cok insan var - sadece en alakalisi oluyor T2 de ("the most directly responsible man.."). Skynetin gelismesi sadece gecikiyor yani (bence).

Ayrica T-X yeni filmde Cyberdyne'da ise girip chipin nasil yapildigini anlatabilir, vs vs. bir cok yolu var yani skynet butcesinin hukumet tarafindan onaylanmasinin.

[Bu mesaj deviL tarafından 19 Aralık 2002 19:29 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Draven rulz bi adamsın :)
Conception 5
hemen upliim onu..
hayatımda dinlediğim en güzel şey o albüm
bütün man vs machine hastalarına tavsiye ederim[hline]I come along but i don't know where you're taking me
I shouldn't go but you're wrenching dragging shaking me
Turn off the sun pull the stars from the sky, the more i give to you the more i die
Sosyal ağlarda paylaş

devil zaten o special edition'ı takıp seyrediyorum ben sürekli, sesler falan da müthiş. minigun sahnesinde yere düşen camları tek tek ayırt edebiliyorsun ya da shotgun kovanlarının yere düşüşünü. minigun'ın ateş sesi zaten ömre bedel.. :)

ramses adam artık 16 yaşında değil ki :-p ben de çok severim ama terminator rolü için 50'sini aşan kişi de tam durmuyor yani. ilk filmde de tam değildi, ikincisinde herşeyiyle oturmuştu role. ama fragmanda özellikle giriş sahnesinde oldukça yaşlı geldi bana. insaf yani 84'ten beri kaç yıl geçti.. :)[hline]Police: You at the window! Drop your weapon and place your hands on top of your head!
Arnie: trrritotitaritotitaritotitaritotitaritotitaritotitaritotitaritotita!!!
Police: That's a minigun!!!
Star dublajli Police: Lanet olsun ne biçim silah bu böyle??!!!
Sosyal ağlarda paylaş

anlaşılan türkiye'de de iki kule'yle beraber yayınlanmaya başlamış fragman, alkışlayanlar varmış.. :)[hline]Police: You at the window! Drop your weapon and place your hands on top of your head!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Volfied, 18 Aralık 2002 19:14 tarihinde demiş ki:
ABİ!
ARNIE MINIGUN KULLANIYO
HATUNUN ELINDE ION CANNON VAR (ŞU KLASİK CHARGE OLUP BİRDEN FIRLATAN)
YOK OLAMAZ BÖÖLE BİŞİ
HATUNUN ADINI ÇIAKRTAMIYOM...
heyecan yaptım :)[hline]I put my hands up to my eyes but the holes in my palms let me find a way...

ion canon un klasigini ilk burda duydum hehe[hline]Mooom this cat's being dildo
Sosyal ağlarda paylaş

işte iki sahne görmek istiyorsan net'ten indireceksin en başta adresini verdiğim t3 trailer'ını.. ;)

ravenloft quicktime 6 gerekli seyretmek için, onu indirmeyi dene..[hline]Police: You at the window! Drop your weapon and place your hands on top of your head!
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 ay sonra ...
matrix tyen önce yeni bi trailerını izledim
nukeler çılgın
umarım post apocalyptic ortamı bol bol görürüz
ayrıyetten dişi terminatör de olaya çıplak girio onu da öğrenmiş olduk (ki bence dişi terminatör olmaz geri kafalı yobaz ne derseniz deyin hocam olmaz ya bozar valla)
bana güzel gözüktü
arnold yaşlanmasa çok daha hoş olabilirdi tabii.[hline]Speak to me now and the world will crumble
Open a door and the moon will fall
All of your life all your memories
Go to your dreams, forget it all
Sosyal ağlarda paylaş

yobaz arcane, gerici arcane, dar görüşlü arcane.. hepsini diyorum sana, felsefik açıdan bile matettim (t-1000 hybrid'di) ama tınlamadın dahi.. :)

görüntü ozuktu fragmanın yarısında ya, çoğundan bişi anlamadom ve o kadar insanın arasında "fak yuuuuuuu" diye bağırmamak için zor tuttum kendimi.

matrix'i hiper kalite yapmamışlar ki beğenilsin t3.. 8-)[hline]Police: You at the window! Drop your weapon and place your hands on top of your head!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...