Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Skandala bak,skandala

cetintas

Öne çıkan mesajlar

imzaları nasıl şartlandı isem istem dışı direkt okusam dahi kafadan siliyorum anlaşılan.
konuda 3 mesaj varken yaptıklarımı aynen yazayım:
1. konuyu açanın mesajı okunur
2. konuyu açanın mesajında yazıdaki 2h arf emotikona sebep olmuş yazarda bunu quote etmiştir
3. 3. mesaja geldimde ne hayal ürünü gibi bir mesajı okuduktan sonra
4. Hayal ürünü nereden çıktı diye adım 1 ve 3 tekrarlanır yine alakasız bir şey görmem
5. millette ne hayal gücü var dil çıkarmaya neler yazmış denip konu kapatılır.
6. bir süre sonra konu tekrar açılınca açılınca başka bir üyenin yazdığı mesajdan sonra imza okunur olay anlaşılır
7. Kendi faillimden gülemedim bile :D
Sosyal ağlarda paylaş

yanniz USB isini quantum fizigiyle filan acikliyabiliriz sanirim

nikola tesla isimli sahisin orgute olan bagini dusunursek einsteini filanda kafalamsitir bunlar zamaninda, hatta 2001 de iktidara gelciek bri partiye karsi 94 de yapila ndarbe plani o zaman mantikli olur iste

incoming yeni dalga

http://lukejohnson.files.wordpress.com/2009/11/doc-emmett-l-brown.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

Bone said:

Aluriel said:

cetintas said:

Joker, harbiden soytarı mısın sen? Ne diyorsun kardeşim?Ne hayal ürünü?

too late

trollemeyin insanları, ayıp

abi adamın imzasını post sanıp rage olmuş cetintas, sonra olayı anlayınca editlemiş ama geç kalmış. olay ondan ibaret.

bunu trollemicem de neyi trollicem? bi de ne zamandan beri senden izin alıyoruz bu iş için?
Sosyal ağlarda paylaş

Konu ile alakalı olduğu için ayrı başlık açmıyorum.

İşçi Partisi MKK Üyesi Avukat Nusret Sanem 1.Ergenekon Davası'ndan az önce tahliye edilmiş.
İlgili haber linklerinden ikisini aşağıda veriyorum.Hürriyet tek satır olarak vermiş.Anadolu Ajansı biraz daha ayrıntılı vermiş.

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/17617424.asp?gid=381

http://www.aa.com.tr/tr/nusret-senem-serbest.html

Burada ayrıntısına girmemiş.Tam 3 yıl 3 ay yattı adam.

Şimdi düşünmek lazım, bir insanın özgürlüğünü 3 yıl 3 ay elinden alıp sonra salmak; "tutuklu kalsın" deyip 3 yıl 3 ay sonra da "serbest kalabilir"diyebilmek nasıl bir ruh hali ve kafa yapısı gerektirir?

Acaba davaya verse manevi tazminat olarak sizce 3 yıl 3 ayın karşılığı olarak ne almalı ya da var mıdır 3 yıl 3 ayın karşılığı?
Sosyal ağlarda paylaş

cetintas said:

Burada ayrıntısına girmemiş.Tam 3 yıl 3 ay yattı adam.

Şimdi düşünmek lazım, bir insanın özgürlüğünü 3 yıl 3 ay elinden alıp sonra salmak; "tutuklu kalsın" deyip 3 yıl 3 ay sonra da "serbest kalabilir"diyebilmek nasıl bir ruh hali ve kafa yapısı gerektirir?

serbest kalmakla bitmiyorki, istedikleri zaman geri içeri alabileceklerini bildikleri için serbest bırakmışlardır, bokunu çıkardılar artık tutukla bırak tutukla bırak.
Senelerdir içerde tek bir somut gerekçe olmadan tutulan, sallamasyon iddialar ve kanıtlar ile her gün bir rezillikleri ortaya çıkan yargı önce gitsin süre aşımına uğrayıp serbest kalan katil,tecavüzcü,domuz bağcıları halletsin.
Bu insanların davalarını da yiyorsa yassıada gibi canlı yayınlasın.
Öyle padişahın çıkıp,
yargıya asla müdahale etmeyiz, herkes dava sonuçlanana kadar suçsuzdur diyip, davası halen devam eden, suçlu bulunmayan, senelerdir içerde yatan insanları olmayan bir örgütle bağdaştırıp "ERGENEKON TERÖRİSTLERİ" demekle olmuyor

12 Haziranda CHP ve MHP ergenekon adayları seçilince yaygara çıkacak, RTE tekrar padişah olursa işte o zaman çok büyük olaylar döner.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...