Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ve sivil itaatsizlere sivil tepki gelmeye başladı.

Aket-Atum

Öne çıkan mesajlar

halk hiç bir şekilde reaksiyon göstermemeli.iyi niyetlice bile olsa gidip bir taş atmak karşı tarafa,halkları karşı karşıya getiririr.alakası olmayan hatta ysk nın naptığından bile haberi olmayan binlerce insan bir birine girer.ve buda kimseye birşey kazandırmaz.harbiden şaka maka tarihimizin en zor günlerini görürüz. ama sus sus nereye kadar diyenleriniz vardır.evet aynı hisleri paylaşıyorum ama kolluk kuvvetlerine bırakılmalı herşey.devletimizin bekası için.
Sosyal ağlarda paylaş

Napolyonn said:

ülke psikopat dolu anasını satiim. kimi gider bedri baykam ı bıçaklar, kimi silahı alır kendini bişey sanır.

o silah alan çocuğun mağazası molotoflanmış,taşlanmış. türk bayrağı asan faşist olmuş.memlekette cinnet popüler oldu.açıkça söyliim ben ne iş ne aş ne de yardım ederim bdp zihniyetini savunan birine.bunu dedikten sonra "kaka pis faşist " denirsede umursamam.adamlar bayrak yakıp elalemin mağazasını taşlıyorsa,turizm bölgelerinde turisti kaçırmak için elinden geleni yapıyorsa.bunlara iş verenlerde de ben suç ararım açıkçası.çalıştığım yerede asla almam.
Sosyal ağlarda paylaş

Hayır degilim ? Nerenden uydurdun bilmiyorum

napolyonu size izah etmem gerekirse : kürtler kreş molotoflıyabilir ama buna laf eden faşisttir.

hayır madem bılmedıgın olay var atma camuru kalmasın izi mümkünse.Tahmin yürütemiyolar artık faşist olmayan ülkücü olmayan halk bile cıldırdı bunu goremıyolar inadına siyaset yapıyolar.
Sosyal ağlarda paylaş

Kardeşim uzlaşma ortamı diye birşey yok ki.Zamanında yapılan hatalar var.Şuan güneydoğuya yatırım yapılıyor.birçok turizm bölgesinden çıkan vergiler o bölgenin altyapısını geliştirmek yerine güneydoğuya gidiyor.ama gel gör ki orası sürekli olaylı.haklarımız yeniliyor vs vs aynı palavralar.Kaçak elektrik,vergi kaçırma,sigortasız adam çalıştırma hepsi var.zenginleri zengin.onlarda halkın beynini yıkıyor.kaç arkadaşım var güneydoğuya öğretmen,doktor,asker olarak giden. okullarda kavga,uyuşturucu gırla.aile çocukları umursamıyor zaten 8 kardeş ne demek ? para verin yoksa kızımı okula göndermem diye tehdit edenler var.devlet para veriyor ya..bu işin mhp,akp,chp si yok arkadaşım. en ayar olduğum konuda bu. hepsinin teşkilatında bölücü var. Atatürk ilke ve inklaplarını benimsemiş insan bugün faşist,anti-demokrat sıfatını yiyorsa.bunun sorumluları da belli.
Sosyal ağlarda paylaş

Chp aynı zamanda turkiye cumhuriyetinde her tc olan kişi türktür lafını yurttaştıra cevırecek bunun farkında mısın?

Oyle maklube yerken duyduklarını gelıp burda satma hiç kimse yemez.

Faşizan degiliz komunist degiliz islam misyoneri degiliz halkız halk cebinden parası çalınmış kapkaçı devlette arıyan halkız biz oyle ihale kazanabılecegımız fetomuzda yok bizim zengin olalım.

he bi de uzlaşma ortamı ıcın sana kürt aılımı akabinde kapatılan dtpyi hatırlatırım.
Sosyal ağlarda paylaş

bölücü olmak için illaki elinde silah tutmaya gerek yok ki. sen mesela ben işyerime kürt almam demişsin o da bölücülük oluyor bu çok basit.

ayrıca kürtlerin ayaklanması çok doğal adamlar meclise adam gönderiyolar ysk aklınca uyanıklık yapıp belge yok yaa diye koskoca bi halkın temsil imkanının önünü kapatıyo. bugün polislerde gitmiş belediyenin dozerlerinin camlarını indirmiş neler dönüyo hiç belli değil.
Sosyal ağlarda paylaş

Noldu chpye attıgın tutmayınca gecmıssın baska konuya. Ysk ile devletın bagını bılıyosun dımı 12 eylul sonrası?

Akp bu hatanın hemen akabinde ( ki kendi kontrol edebıldıgın bir yer ysk 12 eylül sonrası bu demektir ki yaptırmayabılırdı) hemen gidip hop hallettik diye gövde gosterısı yapıp bakın ysk ızın vermedı bız verdiricez diyor farkında mısın?

Arkadaşlar siyasete kulak vermeyin en yakınınızda ki kürt kardeşlerinizi alın koluna girin ve biz türk ve kürdüz biz bu ulkede hem kürtlerin hem türklerin faşizanlıgından bıktık bız bu ulkede para ugruna doguyu yokedenlerden bıktık bız bu ulkenın ınsanları degıl mıyız paramız koltugumuz olmayınca ....

neyse kime anlatıyorum bırak.
Sosyal ağlarda paylaş

Napolyonn said:

bölücü olmak için illaki elinde silah tutmaya gerek yok ki. sen mesela ben işyerime kürt almam demişsin o da bölücülük oluyor bu çok basit.

ayrıca kürtlerin ayaklanması çok doğal adamlar meclise adam gönderiyolar ysk aklınca uyanıklık yapıp belge yok yaa diye koskoca bi halkın temsil imkanının önünü kapatıyo. bugün polislerde gitmiş belediyenin dozerlerinin camlarını indirmiş neler dönüyo hiç belli değil.

Hatalısın kardeşim.Ben kürt almam demiyorum.Bağlı bulunduğu sivil toplum kuruluşu veya dernekler göz önüne alınır.Her iş yerinde belirtmek durumundasın.Öğrenmekte kolay zaten.BDP gibi bir partiye üye olan insanı ben işyerimde çalıştırtmam. Mesleğin ne bilmiyorum açıkçası.Askerlik yaptın mı onu da bilmiyorum.Bugün Avrupa'da en büyük sorunumuz.Kimse kusura bakmasın.Boşnaklar katledildi dünya sesini çıkarmadı.Arvavutluk kan gölüne döndü demokratik hak denmedi.Çerkezler bu ülke için çok şehit verdi adamların ağzından bir kelime duyamazsın.Lazlar veya Yörüklerde ayaklanmadı. CcC ayaklarında konuşmayı sevmiyorum ancak bu ülkeyi sevmeyen insanı sevmem için bir neden yok.Yaşadığın yeri güzelleştirmek için okuyosun çalışıyosun bir yerlere geliyosun.Bir bireysin sonucunda.

Bin tane problem sayarsın bu ülke ile ilgili.ama bunlara çözüm olabildiğin kadar da vatandaşsın.

Bankaları,belediye otobüslerini,vatandaşın arabalarını,esnafın mağazalarını,Türk bayrağı asılan evleri,Okulları ve hatta hastaneleri kundaklayan şerefsizler "burada yatırım yok " diyorlar. Ya dedik bi biz gidip görelim bakalım nasıl yokmuş bu yatırımlar.Doktoru,mühendisi,polisi aynen orada.Teröre giden 100 milyar dolarla orası şaha kalkardı.Hala bir ton orduya,güvenliğe giden bütçe var.Anti-militarist yavşaklar 2 tane havai fişek görse altına sıçarken,kaç insan durduk yere bu problemin sıkıntısını çekiyor.Bu ülkeyi,Atatürkçülüğü (chp ile alakası olmayan Atatürkçülük tabi) cumhuriyeti seven insanların tutumu belli.Faşistlikse öyle algılansın.Fransa gönderdi.Amerikada cezası idam.İngiltere de idam. O taş atan çocukları çocuk esirgeme kurumu büyütse daha iyi.Kötünün iyisi en azından.Okula göndermiyorsa güneydoğuda kızını alınsın elinden o yavru.Askere mermi sıkıyorsa.Bu devletin hastanesini kullanmasın yaralandığında.Türk Bayrağı yakan da bir zahmet senin benim vergimle 10 sene içeride 3 öğün yemek yemesin.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Çerkezler bu ülke için çok şehit verdi adamların ağzından bir kelime duyamazsın.Lazlar veya Yörüklerde ayaklanmadı.

çerkez ethem başka bi dünyadamı yaşıyodu acaba?

kaldı ki azınlıklar arasında en toramanları kürtler adamlar da kurtuluş savaşında şehit verdiler sonra da atıl duruma düştüler.

ben kürtlere hak vermiorum ama burda öyle bi atmosfer varki onları desteklemek kötünün iyisi oluyo.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...