Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

She's too good for everyone (tas hatunlar icin yazilmis sarki)

xetraynex

Öne çıkan mesajlar

yoo. genele vurursan spor yapan erkek sayısı spor yapan kız sayısından fazladır bence. saymadım çıkıp etrafa ama fikrim böyle.

türkiye'de yakışıklı erkek yok deme olayını anlamadım konuyla alakasını. ayrıca diyebilir yani. nasıl ben sarışın mavi göz diye tutturursam o da zenci diye tutturabilir mesela. veya viking olsun diye tutturur. bişi diyemezsin.

bahsettiğimiz nokta. türk kızlarının gereksiz havası ve işi yokuşa sürerken isteklerinin artması.

tabi bunların hepsi genelleme. o yüzden çok rahat çürütülebilir. biraz boş bir tartışma.
Sosyal ağlarda paylaş

"roket adam" said:

avrupada genellersem, erkeklerimizin fazlasıyla gideri var fakat ne yazık ki kızlarımızın yüzüne hiç bi yabancı herif bakmaz yani, ibretlik.

abi yakışıklılık konusu ayrı zaten kişiden kişiye değişir ama genel kızların hoşlandığı kibarlık, incelik, uğraşma ve peşinden koşturma olaylarına alışkın ya türk erkekleri. kızlar sağolsun iyi eğittiler. avrupaya transfer olanlar yaşar ve yaşatır sdfs.
Sosyal ağlarda paylaş

smarthan said:

abi kızların daha büyük bi çoğunluğu dikkat ediyor yediğine içtiğine. benim gördüğüm bu. (ya da çevremdekiler böyle)

abi neden bahsediyorsun sen ya...daha demin geldim diyorum spor salonundan. üniversitedeyim bu arada. hani herkes ünili/genç ordaki. 2 kız vardı. gerisi erkek. kızlar da şişko. birbirimizin kasına bakmaktan illallah geldi ulan!! (:P)
Sosyal ağlarda paylaş

turkiyede olan sorun belli.

kimse cukunun boyuna, gotunun kilina gore sevgili aramiyor. herkes fantazi pe$inde.

kiz desen, gotlu gobeklisi bile adonis kasli brad pitt arar. sonra yukari dudulludaki ahmetler 2 tekelde i$e girmi$ emoya verir.

oglan desen, zaten ortalamasi belli, adrianaya niyet, fatmagule kismet.
Sosyal ağlarda paylaş

ya izmiri geç istanbulda hatun dolu ya

ama ortalama altı türk erkeğinin umudu her zaman tatil yerlerinde amelelere veren baya baya güzel kızlar.yadırgamıyorum bu yuzden yabancı kız hayranlıgını

türkiyede yaşayıpta eli yüzü düzgün bir adamın kız arkadaş daha dogrusuda güzel kız arkadaş problemi yaşıcagını sanmıyorum

ayrıca evet şuanki 15 yaş tayfası falan baya garipler
Sosyal ağlarda paylaş

Red said:

ya izmiri geç istanbulda hatun dolu ya

ama ortalama altı türk erkeğinin umudu her zaman tatil yerlerinde amelelere veren baya baya güzel kızlar.yadırgamıyorum bu yuzden yabancı kız hayranlıgını

türkiyede yaşayıpta eli yüzü düzgün bir adamın kız arkadaş daha dogrusuda güzel kız arkadaş problemi yaşıcagını sanmıyorum

ayrıca evet şuanki 15 yaş tayfası falan baya garipler

öyle zaten.
bulamayanlarda türk kızlarına bok atıyolar işte 8-)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...