Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Davutoğlu çok sert çıktı

Uzun

Öne çıkan mesajlar

Fistan said:

ben gelmedim ki kariyere
sen direk "anca küğçük işletmelerde hede hödö" dedin
tutulabilecek bi savunman ve bilgin olmamasına ragmen buraya getirip ondan sonrada nerden geldin kariyere diyorsun

Orda sana mı dedim fistan kaynakçı olursun diye

O mantıkla giden bi esnaf nasıl büyüyemezse o mantıkla ülke yönetirsek ülke de mahalle arası kaynakçısı gibi kalır diyorum

abi naptın sen nasıl anladın onu öyle.
Sosyal ağlarda paylaş

Fistan'a muhalif herkes şakirt zaten...

Onun desteklediği zihniyetin dış politikasında

başka ülkelerden el pençe divan para dilenmek,

avrupa birliği ne diyorsa he demek,

amerika ne diyorsa he demek,

ülkesini savunmak yerine boyun eğmek,

Türk'ün Türk'den başka dostu yoktur

zihniyetiyle hareket etmek var...

Sen aynen böyle devam et Fistan. Ben unutmadım 2002 öncesi dış politikayı... Aynen böyle devam et.

inb4 another şakirt :D
Sosyal ağlarda paylaş

dış işlerinin başarılı oldugunu bile kabul etmezken ben nasıl dış işlerinin başarısını iç işleri ile silmeye çalışacagım abi.
dış işleri başarılı falan değil.
şakşakçılık yapıyorsunuz.
yıllar önceki dünya ile karşılaştırıyorsunuz
bilgi alışverişinin kısıtlı oldugu bir döneme göre kıyaslıyorsunuz.
olagan, olacak şeyler bile en basitinden bu yönde ilerleyebilirdi dış politika şu zamanda.
yapılan ekstra bir dogru yok. olagan şeyler hatta daha kötüsü şu durumda.
Sosyal ağlarda paylaş

Ulan ne kadar çok istiyorum sizin kadar samimi, gönülden inanmak şu adamların politikalarına, hatta ara ara kaptırıyorum kendimi diyorum tamam, adamlar yapıyor.

Ama sonra asilzade yahudi soyum, dedemin Soros ile olan yakın ilişkileri geliyor, hepsi gidiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

vaperon said:

Fistan'a muhalif herkes şakirt zaten...

Onun desteklediği zihniyetin dış politikasında

başka ülkelerden el pençe divan para dilenmek,

avrupa birliği ne diyorsa he demek,

amerika ne diyorsa he demek,

ülkesini savunmak yerine boyun eğmek,

Türk'ün Türk'den başka dostu yoktur

zihniyetiyle hareket etmek var...

Sen aynen böyle devam et Fistan. Ben unutmadım 2002 öncesi dış politikayı... Aynen böyle devam et.

inb4 another şakirt :D

sizde aynen böyle devam edin at gözlüklerinizle.
para dilenmedigimizi görmezden gelin
avrupanın dediklerine zaten he dediğimizi görmezden gelin
amerikanın her dedigini yaptıgımızı görmezden gelin
batıya boyun eğmediğimizi falan sanın.
aynen bu şekilde.
Sosyal ağlarda paylaş

ben mesela 20 kisinin calistigi orta olcekli bir isletmenin patronun nun oglu mevkisindeyim buradaki tezlerimi desteklemek icin bunu mu soyleyeyim yani simdi nedir. Benim babam en azili AKP dusmanidir, hayatta oy vermem ama icten ice akp giderse islerimizin durumu ne olur diye de dusunuyorum diye itiraf etti gecen gun. Sen uyu hala.
Sosyal ağlarda paylaş

Rynza said:

Ulan ne kadar çok istiyorum sizin kadar samimi, gönülden inanmak şu adamların politikalarına, hatta ara ara kaptırıyorum kendimi diyorum tamam, adamlar yapıyor.

Ama sonra asilzade yahudi soyum, dedemin Soros ile olan yakın ilişkileri geliyor, hepsi gidiyor.

zuhaha harbi

ben tam diyorum bunlar bişiler yapıyor, sonra bu adamların tabanlarıyla milli görüş ve fethullah tayfasıyla tanışıyorum, adamların nasıl küçükten abi evlerinden beyin yıkadıklarını tek tip adam olduklarını görüyorum sonra yaptıkları hiçbirşeye inanasım gelmiyor.

Lan insafsız fetocular katolik almanları müslüman yapmaya çalışıyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

sipeyskeyk said:

ben mesela 20 kisinin calistigi orta olcekli bir isletmenin patronun nun oglu mevkisindeyim buradaki tezlerimi desteklemek icin bunu mu soyleyeyim yani simdi nedir. Benim babam en azili AKP dusmanidir, hayatta oy vermem ama icten ice akp giderse islerimizin durumu ne olur diye de dusunuyorum diye itiraf etti gecen gun. Sen uyu hala.

hehe.
anlamadan dinlemeden yorumlarla ne kadar yüklenseniz boş.
Sosyal ağlarda paylaş

özet olarak.
sen şurada üzerine gelen 3-4 kişiyi bile egale edip asıl konuyu konusmaya yer bulamıyorsan, ülke politikasında farklı 10larca ülkeden gelen eleştirilere, tepkilere karşı koyup asıl işini yapmaya nasıl vakit bulacaksın.Ya da bunu yapanları nasıl anlayacaksın.
ben bunu demek istedim.
başbaş.
Sosyal ağlarda paylaş

bengeldim said:

özet olarak.
sen şurada üzerine gelen 3-4 kişiyi bile egale edip asıl konuyu konusmaya yer bulamıyorsan, ülke politikasında farklı 10larca ülkeden gelen eleştirilere, tepkilere karşı koyup asıl işini yapmaya nasıl vakit bulacaksın.Ya da bunu yapanları nasıl anlayacaksın.
ben bunu demek istedim.
başbaş.

asıl konuyu konusurken sacmasapan cevaplarla böldügünüz için olabilir mi?
sen ya da baskaları vakit bulamaz.
o onların sorunudur.
haksızlıgı bile protesto edecek bilgisi ve gücü olmayan bi toplumdan iki işi bir arada yapmasını bekleyemiyorsunuz tabi.
dogrudur.
Sosyal ağlarda paylaş

e ama sen benim dediğimin özünü anlayamamssın ve hala asıl konuyu bölmek flaan diyorsun.
bir daha oku.
asıl konu baska birşeyse cevap verme işine bak o zaman ?
sen demiyo musun anca ona buna laf yetiştiriyolar yaptıkları doğru dürüst bişey diye.
hiç öz eleştirininz yok, hep baskası hatalı siz haklısınız.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...