Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Korumalara 24 maaş ikramiye

paspatur

Öne çıkan mesajlar

aquila said:

Emniyet Genel Müdürlüğü’nce yönetmeliklere göre 24 maaş ikramiyeyle ödüllendirildi.

24 maas ikramiye nasil 3-4 bin tl lan, vay anasini, ben mi yanlis algiliyorum.

ben de hesabı anlamadım. 24 maaş deyince önce bi oha dedim özel koruma sonuçta bunlar en azindan 2bin tl alsa 50bin tl'ye yakın ediyor. Dedim insaf. Ama 3-4bin tl ise normal varsa böyle bir prosedür ödüllendirilebilirler.
Sosyal ağlarda paylaş

@Archangel_:
abi yan araçtan arabanın üstüne atlayıp, tavandan ters sarkıp, kapıyı açıp, bayılan sürücüyü dışarı çekip, zarar görmeyecek şekilde çöp poşetlerinin üstüne fırlatıp sonra arabanın içine girip aracı durdurmuşlar ve bunları yaparlarken çapraz ateş altında değiller miymiş?

-ankaraya gel. başbakanın karısının koruması olursun, fazla bi iş yapmayız, rahatça maaşımızı alırız..

Sosyal ağlarda paylaş

bildiğin fail ama

" Abdullah Gül’ün eşi Hayrünnisa Gül’ün hayatını kurtaran 6 koruma polisi 24’er maaş ikramiye ile ödüllendirildi"

24 maaş dememiş 24'er demiş. klasik hürriyet angutluğu haberi yazan adam bi saniye durup düşünmemiş olayı. ya da milleti gaza getirmek için böyle yarı yanlış şeyler de yazmış olabilirler. türk medyasının yapmadığı angutluklar değil bunlar
Sosyal ağlarda paylaş

lol ne hale geldik ya
adamlar trilyonları cebe indiriyo, biz burda korumalara verilen ikramiyeyi tartışıyoruz.

ama şu doğru işte

Ardeth said:

bi de yorumlardan biri doğru bir noktaya parmak basmış

said:
semih yağmur13/04/2011 - 12:25 Bu para kendi cebinden çıkacak olsaydı, sadece teşekkür etmekle yetinirdi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...