Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Undying- Merak ediyorum...

wraog

Öne çıkan mesajlar

Nası ya?

O taşlar direkt inventory ye mi gidiyor?Ordan mı seçip kullanıyorum?

Ayrıca hatırladıklarınızı burada söyleseniz?
Bir de bu canon u aldığımız yerde 2 tane vial of life buldum.Onlar değil di mi?

:)[signature][hline]" Bless all forms of intelligence. "

[Bu mesaj wraog tarafından 16 Ağustos 2004 23:00 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

kalici olarak güçlendirio .. ama dikkatli harcayin scry 'a falan vermeyin sakın çok .. çünkü bi işe yaramio , ayrica yeşil taşi elinizde tutup sırf büyü kullanirsaniz o taş tüm büyülere +1 veren bir alet elde tutulduğu sürece ...ben kurukafa kaldirma büyüsüne hasta idim +6 yapinca yerden 3 adet patlayan kurukafa kaldiriordun .. bide call lightning büyüsü vardi onda da bayaa zevkli idi kafasina yıldırım düşürmek[signature][hline]Try to hit me , tempt me, push me, pussies,
I need a good reason to give this trigger a good squeeze...

Sosyal ağlarda paylaş

amphilifier dediniz bi anım aklıma geldi... *!buğu efekti*
bi odada masanın üzerinde vardı bu hedelerden, o sırada işlevini bilmiyodum ama, gördüm ya alınabilitesi olan bi hede, alıverdim. Sonra öldüm.
sonraki 3-4 sefer hep öldüm oraya gelince, daha sonra fark ettim ki (yarılarak), onu aldığımda tepemdeki andaval avize tepemden inme isteğiyle dolarak kafacığıma iniveriyomuş...

siz siz olun oraya geldiğinizde aldıktan hemen sonra geri kaçın. (sanki oynayan kaldı lol)[signature][hline]Roken brengt u en anderen rondom u ernstige achade toe
MSN:[email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

kuru kafa dedin de, kuru kafalı bi büyü verdı, yapınca yerden bi tane kurukafa çıkıyodu, atınca patlıyodu:-) o büyüye hastaydım 3 puan falan verince 3 kuru kafa çıkıyodu falan :D bide arada dönüp çenelerini açıp kapıyolardı, çok bekletirsen yanmaya başlıyolardı beni yarıyolardı:D

kesin yapın süfer büyü (yok ki oynayan :) benmi bulup yüklesem yaw gaz oldum şimdi:) ulan dersane de başlıyo tüh be)[signature][hline]Roken brengt u en anderen rondom u ernstige achade toe
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Heffer, 17 Ağustos 2004 00:02 tarihinde demiş ki:
(sanki oynayan kaldı lol)
*! el kaldırır*
cd yanımda duruyor dünden beri , cesaretimi toplarsam yüklicem :)[signature][hline] i luv guyz where would they be wifout us gals???
Still in the Garden Of Eden you gullible b****.
dra : yenge yap gel diosun da 0.5lt su ismarliim desen 1.29$
Sosyal ağlarda paylaş

Valla ben az önce Monastery'den kayığa bindim. :)

Ama şu ana kadar sadece Monastery'de bir tane bulabildim.Onu da Ectoplasmaya verdim.Çünkü şu ana kadar en çok onu kullandım.

Bir de oyunun ilerleyen bölümlerinde tekrar malikaneye dönecekmiyiz?İçinde gitmediğim yerler varmış gibi geldi de bana.

Son olarak; bu Ether Trap'ler ne işe yarar.Tuzak olduğunu anladım ama,yaratıkları felç mi ediyo,yoksa üzerinden geçerken zarar mı veriyo sadece?[signature][hline]" Bless all forms of intelligence. "
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Heffer, 17 Ağustos 2004 00:02 tarihinde demiş ki:
bi odada masanın üzerinde vardı bu hedelerden, o sırada işlevini bilmiyodum ama, gördüm ya alınabilitesi olan bi hede, alıverdim. Sonra öldüm.
sonraki 3-4 sefer hep öldüm oraya gelince, daha sonra fark ettim ki (yarılarak), onu aldığımda tepemdeki andaval avize tepemden inme isteğiyle dolarak kafacığıma iniveriyomuş...

Ehe ben ilk oynadığımda direkt olarak yukarı bakmıştım (yaşasın ses sistemi) cönk diye kafama inmişti.
Çok daha beterdi.[signature][hline]Işığın yokluğunda, karanlık hükmeder...
Sosyal ağlarda paylaş

ben sonradan geriye kaçmayı akıl edince avizeyi görmüştüm, bayada bi güldüğümü hatırlıyorum:)
ama yine de o kuru kafalı büyü en yarıcı şeydir undyingte.. ha bide bi kadın vardı taş atıyodu uzaktan büyü müyü yapacağına taş atıyo diye gülmüştüm ona da:D
yahu gaz oldum bende yükleyim bari:)
[signature][hline]Roken brengt u en anderen rondom u ernstige achade toe

[Bu mesaj Heffer tarafından 17 Ağustos 2004 16:53 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Az önce time Portal ı çalıştırdım.Tapınağın gölün üzerindeki yansıması muhteşemdi.

Şimdide monklarla kapışıyorum.

Ayrıca size sormak istediğim bir sorum var;"Amplifier'lerimi hangi büyü üzerinde kullanayım?"Şu ana kadar 3 tane buldum ve 2sini Ectoplasma üzerinde kullandım.(Sırf Howler'lardan kurtulmak için.)[signature][hline]" Bless all forms of intelligence. "
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...