Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sümeyye Erdoğan'ın kaş göz hareketine kıllanması

mani

Öne çıkan mesajlar

genç osman temalı bi oyunda seyirciyle aktif iletişime geçemezsin, ancak komedi türlerinde bunu yaparsın orta oyunlarında falan onu bi geç.

diğer yandan en başta da haber alıntısında var, elemanın teki bence kızın kim olduunu bilmeden sümeyye ye göz kırpmış neeaaabeeer bebeeem yapmış (çok normal) kız da OHA BANA TECAVÜZ ETTİLER modunda bi şekle girmiş, belki hatta orda SEN BENM KİM OLDUUMU BİLİYONMU LAAAAAAAN muhabbeti bile yapmış sonra da 2. perde de oyundaki herşey,i üstüne alınarak izlemiştir. sonra da babaısna telefon edip oraya ufak bi SAT SAS ekibi yollatmıştır.
Sosyal ağlarda paylaş

Dragonmax said:

genç osman temalı bi oyunda seyirciyle aktif iletişime geçemezsin, ancak komedi türlerinde bunu yaparsın orta oyunlarında falan onu bi geç.

abi bu pek olmamış be.

tiyatro özgür bir alandır. seyirciyle aktif iletişime bertolt brecht'ten beri çatır çatır geçiliyor. eline geçirdiğin herhangi bir metni istediğin tiyatro akımına göre adapte edip oynayabilirsin. epik tiyatro ne de güzel şeydir. gerçekten epic dir.

bu arada bırakalım bu ecdadımız osmanlı genç osman kafalarını. sanat öyle bişey değil.
Sosyal ağlarda paylaş

resmen onu yapmaya gitmiş belli.nefret ediyorum şu tarz hareketlerden

abidik gubidik tipler.gerçi bunun tayyiple türbanla falanla alaksıda yok.ülkemizde az tanınan bir adamda bile bi tripler bi şekiller oluyor.

gavur insanı bu konuda aşmış hakkaten.relax olmak lazım.medeni olmak lazım
Sosyal ağlarda paylaş

Estel_Anorien said:

Dragonmax said:

abi bu pek olmamış be.

hayır oyunu izlememiş olsam adam haklı diyeceğim o kadar da iddalı konuşmuş. 2 sene filan oldu herhalde izleyeli, yanlış mı hatırlıyorum acaba filan dedim. yamulmuyorsam zaman zaman günümüzle bağlantı kurup akp politikalarını eleştiriyorlardı.

edit: aha ekşiden
http://www.eksisozluk.com/show.asp?id=22975966
Sosyal ağlarda paylaş

haberlik hiç bişi göremedim valla, bir kıza kaş göz yapılması kadar normal bişi kalmadı desek yeri var.sokakta kızlara neler yapılıo herkes polis çağırırsa abov.ülkenin yarısı nezarette.hoş başbakan oldumu insanın babası atarı tutarı farklı olur

radikalın muhabirler çok işsizmiş ya,bunumu haber diye koydun.
Sosyal ağlarda paylaş

mani said:

başbakanın kızı
150 adet polisin sümeyye erdoğan ayrıldıktan sonra salondan ayrılması
başbakanlık korumlarının gelip hesap sorması, bilgi alması

baya baya haber niteliği taşıyor bunlar.

lol

kız olsan baban başbakan bile olmasa, telefon etsen baba bana laga luga yapıldı desen,gidip kendisi noluyor demez mi?olayı asayiş mevzusuna taşımasından iyidir korumların gidip bilgi alması.öbür türlü soruşturmamı açılması mı daha doğru olurdu öyle bak.

bak ne dedim insanın babası başabakan olunca şartlarda olaylarda farklı olur.herkes babasının başbakan olmasından yararlanır.

saçma bir rage atmış orası ayrı
Sosyal ağlarda paylaş

- başbakanın kızı tiyatroya gidiyor ve kendisine yapıldığını düşündüğü bir hareketten dolayı terk ediyor.

- arkasından 150 polis terk ediyor.

- başbakanlık korumları gelip olaya müdahil oluyor ve soruşturuyor.

- olay hakkında devlet tiyatroları soruşturma başlatıyor.

şimdi sen gelip haber bunun neresinde diyorsan kusura bakma he habercilikten, ne haberden zerre birşey anlamıyorsun.

başbakanlık korumalarının yetki alanı olamaz öyle bir olay. Girmeye çalıştığımız AB de böyle birşey olsa " hop birader sen kimsin" diye sorarlar.

Ortada bir taciz varsa gidersin polise şikayette bulunursun soruşturma açılır. Bunu yapacak savcı ve polis bellidir. Başbakanlık korumasının ne işi var. Gitsin başbakanı korusun adı üzerinde. Kızına tahsis edilmiş koruması olabilir onun görevide değildir sorgulamak, bilgi almak.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...