Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

erdil yasaroglunun wow oynaması

hasmetbeybi

Öne çıkan mesajlar

ben 2 kere geri çevridim :P

de benimkiler bildiğin uzundu ya adamlara hikaye olarak çizipgötürdüm.. erdil yaşaoğlunun "bunları yayınlamaya yerim yok ki.. böyle tek karelik şeyler çizip getirsene" demesi.. hay amk bütün eskilerimi çizmeye başlıyorum şimdi yaırına yetiştiği kadarını götürürüm..

yoksa salımıydı.. neyse
Sosyal ağlarda paylaş

ayrıca wow oynamadan wow oynamaya fark var.
-2.5 ayda lvl80-85 olup haftada 2 gün (cuma - cumartesi) oyuna girip, üzerindeki mavi yeşil itemlarla kendi çapında 1 heroic dungeon 1 bg yapıp 2 saatte çıkan var
-hergün 5 saat arena kasan rating çılgını var
-haftada 6 gün günde 5 saat progress kasıp, günde 1-2 saat raid hazırlığı yapan var.
-akşam işten gelip haftada 3-4 gün 2-3 saat oynayıp 11 de çıkan var (ki bence en sağlıklısı bu, daha azıyla bişey elde edilmiyor, oyun içi çevre ve guild olmadan oyun zevksiz , daha fazlası sorumluluk aksatıyor)

erdil yaşaroğlu wow oynuyor deyince ensidia-method'da progress kasıyor olması gerekmez, ki konuşmalarından da öyle bi sonuç çıkardım ben.
Sosyal ağlarda paylaş

Bone said:

hasmetbeybi said:

şaşırdım işi gücü olan adamda oynuomus demekki

adamlar dergide boş boş oturup son anda çizdiklerinden bahseder hep.
ee öyleyse sabah akşam wow oynar aslında pek anormal değil :P

bu son anda çizme, yapma, yetiştirme olayı aslında sadece karikatür olayında değil de yaratıcılık gerektiren ve belirli bir zamanda teslim edilmesi gereken hemen hemen her işte var. Hatta yelpazeyi büyütüp kısa zaman sınırlı bütün işlerde diyebiliriz.

Eğer çok disiplinli ve dakik bir kişi değilse adam,
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...