Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

survivor ünlüler-gönüllüler

Artariel

Öne çıkan mesajlar

Llama said:

derya bu yarışmaya katılmak için bırakmadımı yüzmeyi
hatta federasyon maaşını kesip ceza verdi falan deniyordu adam yüzme yarışına katılmıcak idmana çıkmamış falan bu program için
sonrada şimdi milli takıma harcıcam demesi paraları banada inandırıcı gelmedi açıkcası

bireysel oalrak elemeler katılır, elemeleri geçerse olimpiyatlara gider "biz sen, almıyoruz" deme gibi bir durum yok

kaldı ki milli takım sporcularına zaten adam gibi bir para verilmiyor anca madalya getireceksin de öyle o yüzden türkiyede çoğu spor dalından adam akıllı sporcumuz yok derya da o parayı kendine antreman yapacak zamanı yaratmak için ahrcarsa gider yine olimpiyatlara
Sosyal ağlarda paylaş

Ahmet Bozdoğan, federasyonlarının 35 yaşındaki milli sporcudan madalya ve gelecek beklentilerinin olmadığını, bu nedenle Büyükuncu'ya yatırım yapmayacaklarını vurgulayarak, Derya Büyükuncu'nun kendi imkanlarıyla hazırlanması gerektiğini ifade etti. Bozdoğan, şunları söyledi:

''Derya Büyükuncu, olimpiyatlara 6 kez katılan yüzücü bulunmadığını ve kendisinin Guinness Rekorlar Kitabı'na girmeyi istediğini söylüyor. Gitmek istiyorsa önce (A) barajını geçecek. 2012 Olimpiyatları için getirilen (A) barajını bugüne dek 2 yıl önce, 1 kez, 200 metre kalifikasyon yarışında geçmiş. Barajı geçen başka bir derecesi yok. Yarışmalara katıldı, antrenman yapmadı, kas kuvvetinden kaybetti. Kişisel görüş olarak, onun bu dereceyi geçmesinin mümkün olduğunu pek düşünmüyorum. İşi çok zor. Kendi kafasına göre de 'Ben barajı geçtim Türkiye adına olimpiyata gidiyorum' diyemez. Federasyondan izin alması gerekir. Müracaat ederse 'Ben Derya, Ahmet, Mehmet' tanımam. Türkiye'nin menfaati neyi gerektiriyorsa onu yaparız. Ancak önce müracaat etmeli. Bugüne kadar böyle bir müracaatı olmadı.''
Sosyal ağlarda paylaş

Cüneyt Özdemir 5N1K da Derya Büyükuncu'ya sordu ''Peki bukadar olimpiyata katıldınız fakat Türkiye dışında hiçbir başarınız yok??!?''

Derya Büyükuncu cevap verir:Hmmm Iııııı kafa öne eğilir yüz kızarır ve sessizlik.....

Hiçbir başarısı olmayan bir adam 3500 kere olimpiyatlara katılıp rekorlar kitabına girse ne olur girmese ne olur.Ayrıca yaş olmuş 35,bu yaşına kadar dünya çapında hiçbir başarın yok geçiceksin bu ayakları.

http://tr.wikipedia.org/wiki/Derya_B%C3%BCy%C3%BCkuncu Bunlara başarı diyosa tamam susuyorum..
Sosyal ağlarda paylaş

Derya Türkiye yüzme tarihinin en çok para harcanan ve sonucunda da başarısızlıktan başka hiç bir şey alınamamış sporcusudur. Azcık yüzme sporu ile alakası olan herkes bunu bilir. Şımarık, yüz karası bir sporcudur.
Ama yarışmada gördük, iyi bir karakteri var kendisinin. Zeki, dürüst bir insan. Tabi yanında Nihat gibi yavşak karakterler olunca, aralarında parlıyor da olabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

ya derya için tvde bir arada olaylar dönmüştü.önce bu cıkıp attı tuttu.sonra bilir kişi bi abi belgelerle deryayı pörtletti

derya saf ama karısı çakalmış sanırım adamın dediği oydu.karısın yönlendiriomuş

yani kılıbık bir erkek ile karşı karşıyayız dfs
Sosyal ağlarda paylaş

Barathrum said:

Cüneyt Özdemir 5N1K da Derya Büyükuncu'ya sordu ''Peki bukadar olimpiyata katıldınız fakat Türkiye dışında hiçbir başarınız yok??!?''

Derya Büyükuncu cevap verir:Hmmm Iııııı kafa öne eğilir yüz kızarır ve sessizlik.....

Hiçbir başarısı olmayan bir adam 3500 kere olimpiyatlara katılıp rekorlar kitabına girse ne olur girmese ne olur.Ayrıca yaş olmuş 35,bu yaşına kadar dünya çapında hiçbir başarın yok geçiceksin bu ayakları.

http://tr.wikipedia.org/wiki/Derya_B%C3%BCy%C3%BCkuncu Bunlara başarı diyosa tamam susuyorum..

tabi bir de şöyle bakmak lazım

http://tr.wikipedia.org/wiki/Kategori:T%C3%BCrk_y%C3%BCz%C3%BCc%C3%BCler
Sosyal ağlarda paylaş

Tabii fenerbahçede seneye şampiyonlar ligi şampiyonu aksi takdirde başarısızdır.

Türkiyenin gelmiş geçmiş en iyi yüzücüsüne şu kadar basit hesaplama yaptıgımıza göre en azından 2000lerde aldıgı bronz falan yalan oluyor? Ki onu bıle beklemeye hakkımız yok çünkü onu kıyaslıyabilecegimiz bir adam bile yok.

Gerçi nihat dogan daha ıyı yuzuyordur deryanın kulaçları nihatın kulaçları onunde diz çoker tovbe ister.
Sosyal ağlarda paylaş

Mum_Chamber said:

Masquerade said:

Türkiyede halter ve güreş dışında sporcu çıkmaması Derya`nın yalanlarını kabul edilebilir mi kılıyor?

misal ne yalani? 3 olimpiyat kazandim mi dedi adam?

olimpiyat katılcam, madalya getircem diyor da yalan iste.
devletin 10 bin dolarlık maaşını beğenmeyip, avrupa şampiyonasına gitmem resti çeken, gidince de giriş belgelerini unutup kriz çıkartan bir sporcu bu adam.
yine galatasaray spor kulübünün yüzücüsü iken acunun dans yarışması provalarına gidip yüzme finalini kaçıran biri.
bırakın şöyle acitasyon yapan adamları yahu.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...