Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Megadeth

Sorj

Öne çıkan mesajlar

ewt dave mustine david,al,martie,jimie'ye tekrar teklif götürmüş hepsi miktiri çekmiş:Dbaya oluo hatta,dave mustine ninde elinde rahatsızlık vardı işte şimdi iyice iyileşti yeni bi megadeth kadrosu kurdu yeni albüm eğlülde gelicek görecez baakalım.
adama''yaw metallicadan ayrıldı kendi grubunu kurdu metallicayı geçmek için ama metallicanın poku bilem olamadı üee''muhabbeti yapılmasınada gıcık oluyorum.megdeth süper gruptır ailecek hastasıyız şiddetle tavsiye ediorum.
solonor adamların en iyi albümü bence live albüm olmasına rrağmen seyirci sesinin bi hayli düşük olduğu ve neredeyse hatasız bir performas sergiledikleri rude awakening dir[signature][hline]Bu sayfadaki içerik, benim kişisel görüşlerimi belirtmektedir. paticik.com burada yazılı olanlar hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir.
Sosyal ağlarda paylaş

ya metallica'yla megadeth'i karşılaştırmak saçma bence.tamam ilk zamanlarda rakiplerdi ancak metallica'nın tarzı gerçekten çok değişti.zaten megadeth gerek şarkı sözleri,gerek riffler olarak çok daha kaliteli ve dinlemeye değer bir gruptur.bu arda bu grubu bilen var mı diye sorulması biraz komik geldi bana:)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Norton_Antor, 22 Temmuz 2004 22:20 tarihinde demiş ki:
bu grubu bilen var mı diye sorulması biraz komik geldi bana:)

andır gırand ya abisi popler deyil yani marjinal takılıo![signature][hline]Bu sayfadaki içerik, benim kişisel görüşlerimi belirtmektedir. paticik.com burada yazılı olanlar hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir.
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi bunu üstüme mi alınıyım başkasına mı bilmiorum?çünkü eleştri falan yapmadım aslında sen yanlış anlamışsın,megadeth tabiki piyasa bir grup ''metalciyim'' diyen metalle ilgilendiği gün sayısı bir elimdeki parmak sayısını geçmicek olan kişilerin saydığı 3 gruptan biridir megadeth.[signature][hline]Bu sayfadaki içerik, benim kişisel görüşlerimi belirtmektedir. paticik.com burada yazılı olanlar hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir.
Sosyal ağlarda paylaş

Beyler eğer yanlış bilmiosam megadeth yeni albüm kayıtlarına başladı. Zaten eğer albüm çıkarsa türkiyeye tekrar gliceklerinin söylentileri de epey yaygın, nese gelelim ana konuya:
Kızıl dev adam thrash efsanesi Dave Mustaine'nin METALLICA'dan ayrılmasında tabiki çok yakışıklı oluşununda etkisiyle ön plana çıkmasının yanında önemli bir etkende; dave'in yanında çok daha romantik ve sade kalan(sadece müziğiyle ön plana çıkan taki! 2000 yılına kadar) bence (ki eminim buna çoğunuz karşı çıkacaksınız, ama önemli diil) metal müziğinin gelmiş geçmiş en iyi bestecisi James Hetfield'ın ilerideki grubla ilgili düşüncelerinin daveden çok farklı olmasıdır.
Bunu açıklıyım: metallica ilk albümünden itibaren son derece sade kapaklar ve normal davranışlar kullanmışken dave daha mEtalci işi şeyler kullanarak aslında kendi müziği olan heavy-thrash'i dinlemeyen bir kesimide yanına almıştır.
Nese tabiki bu yazıda hiçbi şekilde dave mustaine veya megadethi kötülemeye çalışmadığımı sadece düşüncelerimi söylediimi belirtmek isterim.
Herkese iyi tatiller...[signature][hline]Fight Until We Die!!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
glamdring_S, 24 Temmuz 2004 00:04 tarihinde demiş ki:
bence (ki eminim buna çoğunuz karşı çıkacaksınız, ama önemli diil) metal müziğinin gelmiş geçmiş en iyi bestecisi James Hetfield'ın ilerideki grubla ilgili düşüncelerinin daveden çok farklı olmasıdır.

sonuçta bence lafını kullanmışsın saygı duyarım ama aynı saygıyı senden de beklerim.

aramızda;)[signature][hline]Bu sayfadaki içerik, benim kişisel görüşlerimi belirtmektedir. paticik.com burada yazılı olanlar hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
glamdring_S, 24 Temmuz 2004 00:04 tarihinde demiş ki:
Bunu açıklıyım: metallica ilk albümünden itibaren son derece sade kapaklar ve normal davranışlar kullanmışken dave daha mEtalci işi şeyler kullanarak aslında kendi müziği olan heavy-thrash'i dinlemeyen bir kesimide yanına almıştır.

Valla onu bilmiyorum da metallica, yanına popçulardan hardcorecuları çekebilmek için herşeyi yaptı onu bilir onu söylerim. :)[signature][hline]She's got eyes of the bluest skies, as if they thought of rain
I hate to look into those eyes, and see an ounce of pain

Sosyal ağlarda paylaş

Satmıyorum, hatta burada metallicayı savunabilmek için girdiğim savaşı görsen(bakınız aramadan metallica diyince çıkan başlıklar) inanamazsın. Ama st. anger dan sonra söyleyecek hiçbişeyim kalmadı. Onlar para için hayatlarını sattılarsa ben de onları satarım. Yalan mı?[signature][hline]She's got eyes of the bluest skies, as if they thought of rain
I hate to look into those eyes, and see an ounce of pain

Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
şimdi gereksiz yere başlık açmiim dedim megadeth in yeni albumu hakkında bi bilgisi olan var mı? yani grup kuruldu mu album yapıolar mı nedir ne deildir?[signature][hline]Guitarist Dark Elf Commander
------------
Blackice, 19 Ağustos 2004 03:57'da demiş ki:
OHA PUHUAHEAHAH osurugumdan annem uyanmış Hehahaehah osurdum kapı açıldı direk noluyo olm diyo bi de bılı zort diye çıktı EHeah
Sosyal ağlarda paylaş

şişt şişt burasııı!![signature][hline]Bu mesajdaki içerik, benim kişisel görüşlerimi belirtmektedir. paticik.com burada yazılı olanlar hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir.
BabacumMostors, 31 Ağustos 2004 15:32 tarihinde demiş ki:
Kuku peşinden koşmayın ideallerinizin peşindne koşun
(not: kuku bir ideal deildir)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...